امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

18 مرداد 1396

دکوراسیون اتاق پسرانه، قلمرویی برای بزرگ مرد کوچک!

دسته: اتاق کودک

اتاق کودک: انتخاب دکوراسیون اتاق پسرانه جزء جذاب ترین و دلنشین ترین کارهای زندگی هر پدر و مادری به حساب می آید. مرد کوچک شما حق این را دارد که در صورت امکان در اتاق خواب مستقل خود، احساسی از جنس رویاهایش پیدا کرده و هرروز به قهرمانی که دوست دارد نزدیک تر شود.

دکوراسیون اتاق پسرانه

می توانید شکل ایده آلی از دکوراسیون اتاق خواب پسرانه فرزند خود را از همان روزی که فهمیدید فرزندتان پسر است در ذهن خود شکل دهید. به رنگ هایی که دوست دارید در این فضا استفاده کنید فکر کنید. به پارچه هایی که به نظرتان برای پسرتان دوست داشتنی و هیجان انگیز به نظر می رسد.

دکوراسیون اتاق پسرانه

شادابی در دکوراسیون اتاق پسرانه

یکی از ویژگی هایی که دکوراسیون اتاق خواب کودک باید از آن برخوردار باشد داشتن رنگ های متنوع و شاد است. طبیعتا دکوراسیون اتاق پسرانه نیز از این مسئله مستثنی نیست. یکی از پیشنهاداتی که ما برایتان داریم این است که به سراغ رنگ آمیزی دیوار بروید و بر روی آن نقاشی هایی بکشید که به مرور زمان و با بزرگ شدن و مرحله به مرحله رشد کردن پسر دلبندتان طرح و نقش های آن را تغییر دهید.

می توانید به سراغ روتختی و لوازم خوابی با طرح های متنوع و زیبا بروید. بگذارید مرد جوانتان از تک تک لحظه های بودن در آن اتاق لذت ببرد.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

سعی کنید یک الگویی را انتخاب کنید و بر اساس همان الگو، دکوراسیون اتاق خواب پسرانه خود را طراحی نمایید؛ برای مثال در این عکس از طرح های لگو استفاده شده و دکوراسیون اتاق خواب بر این اساس پیش رفته است.

دکوراسیون اتاق پسرانه

انتخاب رنگ و طرح مناسب برای دکوراسیون اتاق پسرانه

رنگ را از یاد نبرید! می توانید به سراغ رنگ هایی بروید که جنب و جوش زیادی داشته و مرد جوان شما را به وجد می آورد؛ برای مثال برای دیوار این اتاق خواب از رنگ سبز یا آبی استفاده شده که باعث جنب و جوش و احساس شادی در فضا شده است.

دکوراسیون اتاق پسرانه

اگر هم تصمیم دارید تا دکوراسیون اتاق خواب پسرانه فرزند خود را کمی آرام تر کرده و احساس آرامش آن را بیشتر نمایید می توانید مانند این تصویر از طرح های راه راه سفید و آبی بهره بگیرید. می توانید حتی هر دوی الگوهای شاد و آرام را در کنار یکدیگر نیز تجربه کنید!

سعی کنید  در دکوراسیون اتاق خواب فرزند خود از الگو و زمینه ای استفاده کنید که چشم شما را بیش از حد در فضا نچرخاند! این کار ذهن فرزند شما را مشوش خواهد کرد!می توانید از رنگ های یکسان، ولی در طرح های مختلف استفاده کنید. این کار نیز می تواند برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه شما مناسب باشد.

رویاهای قهرمان کوچک در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

سعی کنید به  پسر دوست داشتنی و شجاع خود کمک کنید تا به رویاهایش دست یابد. اگر مرد جوان شما به ماشین و ماشین سواری علاقه زیادی دارد به سراغ تخت خوابی با همین شمایل بروید و یا اگر دوست دارد قایقی داشته باشد مانند این تصویر از تخت خوابی با شکل قایق استفاده نمایید.

به سراغ لوازم تزئینی دوست داشتنی آنها بروید. از ساعت گرفته تا مجسمه و تابلو و ... .

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

ایجاد کردن دکوراسیونی سرد و ساده نیز غالبا برای پسرانی که به نوجوانی می رسند مناسب خواهد بود. مانند این تصویر می توانید از رنگ مشکی برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید. مطمئن باشید که پسرتان بدش نخواهد آمد!

نور و روشنایی در دکوراسیون اتاق پسرانه

سعی کنید در انتخاب منابع روشنایی اتاق پسرانه خود نیز سلیقه به خرج دهید!

فراموش نکنیم که طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه مثل هر بخشی از دکوراسیون منزل از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما می خواهیم به فرزند خود کمک کنیم تا در این اتاق احساس امنیت پیدا کرده و کم کم به رویاهایش نزدیک تر شود.

برای اینکه دکوراسیون اتاق خواب پسرانه فرزند خود را به بهترین شکل ممکن چیدمان کنید می توانید با اهالی فن وب سایت چیدانه نیز همراه باشید!

منبع: Houzz |مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: طلوع حقیقت

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

نشان کردن
  • 2572 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 18 مرداد 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
ترمه رضایی یزد ترمه رضایی یزد
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: 03538242684
گره و مبلمان آل یاسین گره و مبلمان آل یاسین
13 نمونه کار

تلفن: 09378607705
خانه رنگارشاپ خانه رنگارشاپ
4 نمونه کار

تلفن: 021۶۶۹۵۲۱۹۷
پرده اکسیر و آرمانی پرده اکسیر و آرمانی
10 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٢٢٨٩٠٦٦٨
لوستر نوران لوستر نوران
25 نمونه کار

تلفن: 021٢٢٢٢۶٣٠٩
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173