تبلیغات
F فارست E رومانته چوب و هنر E فرسان
امتیاز: 1.0 0 نظر | ثبت نظر

1 اسفند 1397

دکوراسیون سبز و زرد

دکوراسیون سبز و زرد

جف اندروز طرح یک خانه درخشان در بورلی هیلز
رنگ زندگی

جف اندروز می داند چگونه یک خانه را به عنوان یک خانه حس کند. طراح که فهرست مشتریان آن از Kaley Cuoco-Sweeting به Kourtney Kardashian است، یکی از محبوب ترین طراحان داخلی مشهور در LA می باشد که خانه های با ترکیب خاصی از زیبایی لوکس و گرما را طراحی کرده است. این زیبایی شناسی است که اندرس برای هر پروژه به ارمغان می آورد، از جمله این خانه افسانه ای بوریلی هیلز. در طی دهه گذشته، با یک مشتری در چند خانه کار کرده بود، این یک پروژه ویژه برای این طراح مشهور بود. این داخلی به رنگ زندگی SoCal زندگی می کند، با رنگ های زرد، بنفش و سبز جنگل که از طریق هر اتاق اجرا می شود. این ترکیبی از رنگ های پر جنب و جوش و تسلط غیر قابل تحسین آمیز از ترکیب فلزی است که باعث می شود این پانل Beverly Hills واقعا درخشش

ترکیب سبز و زرد در دکوراسیون

ترکیب سبز و زرد در دکوراسیون

روشنایی 
هر اتاق در این خانه لس آنجلس احساس بسیار گرم و دعوت می کند. اتاق نشیمن خانه ای از یک ترکیب پر جنب و جوش از سایه ها، از جمله Mimosa، سبز Citron و لمس طلا. قطعه مورد علاقه ما در این اتاق نشیمن - دیوار از آینه های طلایی starburst که به احساس بهار این داخلی می افزاید

ترکیب سبز و زرد در دکوراسیون

 

گوشه کامل
صندلی های سبز جنگل داستان رنگ را در این تصویر کامل اتاق نشیمن گسترش می دهد. صندلی های راحت و راحت برای مهمانان یک گوشه خواندن برای نشستن و استراحت در مقابل شومینه ایجاد می کنند.

دکوراسیون اتاق غذاخوری

دکوراسیون ناهارخوری

ناهارخوری با رنگ ها
اندرو ها هر اتاق را در این خانه با یک پالت رنگ منحصر به فرد همه خود را وارد کرده اند. در اتاق ناهار خوری، یک سایه عمیق از بادمجان، یک میز کامل برای شام خانوادگی است که به راحتی 10 صندلی دارد.
ناهارخوری خانوادگی
نگه داشتن همه چیز دوستانه خانوادگی، صندلی ضیافت راحت نصب شده است. و ما عاشق صندلی های یقه دار که دارای الگوی زیبایی سوزانی هستند. برای یک تکه کوچکی از طبیعت، لوازم جانبی سبز به فضای ناهار خوری شیک آورده شده است.

دکوراسیون آشپزخانه باز

دکوراسیون سبز و زرد

آشپزخانه باز برنامه
در این آشپزخانه بزرگ و پر جنب و جوش، می توانید کل خانواده را با هم بخورید تا بتوانید غذای مورد علاقه خود را بپوشانید. این فضا با دو لوستر زیبا بر روی یک جزیره مرمری سفید تردید می شود. فضای باز فضای مناسب برای اجتماعات خانوادگی است که به طور مستقیم به اتاق رسانه های خانه منتهی می شود.
جزئیات آشپزخانه
در میان کابینت سفید، یک آشپزخانه با سنگ مرمر زیبا ادامه دارد. اندرو، که داستان های رنگی را به طرز زیبایی ایجاد می کند، روش های منحصر به فردی را برای آوردن رنگ به هر فضا پیدا می کند. در اینجا، سایه در آشپزخانه یک پالت رنگ نرم و خاکستری و آبی را با هم ترکیب می کند

دکوراسیون سبز و زرد

اتاق تلویزیون ماهرانه
اتاق رسانه ای در سایه های قهوه ای مناسب برای سرگرمی است. صندلی مدولار بزرگ و بزرگ، باعث می شود این نقطه برای کانال گشت و گذار و تماشای یک فیلم مورد علاقه

دکوراسیون اتاق مستر

دکوراسیون اتاق خواب سبز

ترکیب رنگی در مستر
سایه های کاکائو و یاسی زندگی خود را در اتاق خواب اصلی تنفس می کنند. و لمس فلزات گرم به فضا. یک صندلی مخملی با فشار دکمه ای، بیانیه نهایی نهایی در این اتاق خواب است و از مشتری می خواهد تا کمی طولانی تر بماند. 
کنج مطالعه در اتاق خواب
سایه های تازه سبز نیز در طراحی اتاق خواب اصلی شامل می شود. یک گوشه نشسته که دارای صندلی های رنگی است، راهی عالی برای لذت بردن از خواندن در اتاق خواب است. همچنین اجازه می دهد صاحبان از فضای باز در فضای باز خود، فقط گام به دور.

ترکیب سبز و زرد در دکوراسیون

پر زرق و برق
هر فضایی در طراحی اندروس حضور دارد. ترکیبی از غرور آینه ای و چراغ های میز شیشه ای، کمی به گوشه ای از این اتاق اضافه می کند. در بالا، یک مجسمه فلزی به نور می افزاید.

دکوراسیون اتاق خواب سبز و زرد

دکوراسیون اتاق خواب سبز و زرد

ترکیب الگوها در اتاق خواب
سایه های قهوه ای و بنفش نیز در اتاق خواب دوم دیده می شود. لایه های رنگ و الگوی یک احساس غریب در این فضا، از جمله فرش seagrass الماس الگوی الگوی الگوی الماس و headboard پیزلی بزرگ. صندلی شاکر توسط پنجره یک لمس غیرمنتظره پرنعمت را به طراحی اتاق خواب اضافه می کند
اتاق خواب مستر با متالیک
اندروز، کارشناسی ارشد ترکیب فلزی، دوباره در اتاق خواب دوم، با جداول جانبی آینه و آویز شیشه ای جیوه درخشان. 

دکوراسیون حمام سبز

حمام خارق العاده
حمام خیره کننده ی خانه مانند آن محیط زندگی بسیار شخصی خود است، با فرش، روشنایی بیانیه، و سایه های زیبا. غرور سنگ مرمر دوز نهایی زرق و برق در این حمام پیچیده است. 
بازی با رنگ ها
اندروز در مورد افراد کم جمعیت در خانه بورلی هیلز فراموش نکنید. این اتاق کودک زیبای طراحی مناسب برای زمان پخش، با یک پس زمینه سبز رنگارنگ است. نورپردازی آویز بامبو به روحیه ای پر از طراحی این اتاق اضافه می کند.

تبلیغات

نویسنده: گلنار صفدریان

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

نشان کردن
  • 352 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 1 اسفند 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
لوکس سنتر لوکس سنتر
12 نمونه کار

تلفن: 09120344608
مبلمان بافی مبلمان بافی
9 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۶۱۵۳۱۲۹
صنایع چوبی گره صنایع چوبی گره
11 نمونه کار

تلفن: 02156712191
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173