تبلیغات
فرسان E رومانته چوب و هنر E F فارست
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

29 دی 1395

کوسن های زیبا،7 پیشنهاد جذاب از ویترین کالاهای چیدانه!

پرده و لوازم پارچه ای: یکی از لوازم کوچک و تاثیر گذار در فضای دکوراسیون داخلی شما کوسن ها می باشد. کوسن ها می توانند به سادگی ظاهر فضای دکوراسیون شما را دگرگون کنند. گاهی حضور دو یا چند کوسن ظاهر دکوراسیون شما را از یکنواختی نجات داده و دکوری متفاوت برای شما ایجاد می کند. اما نکته ی مهمی که در انتخاب کوسن ها باید به آن توجه کنید انتخاب طرح کوسن مطابق با سبک دکوراسیون شما می باشد. به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم شما را با کوسن های مختلف و سبک استفاده از آن ها آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

کوسن مدرن 

همان طور که از نام کوسن مدرن برمی آید این  کوسن ها مناسب برای دکوراسیون هایی به سبک مدرن می باشد. کوسن های مدرن غالبا در رنگ های شاد عرضه می شوند و می توانید با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون خود آن ها متناسب با تم رنگی دکوراسیون خود انتخاب کنید و ظاهر منحصر به فردی به فضای داخلی خود ببخشید.

کوسن فانتزی

کوسن های فانتزی شاخه ای از کوسن های مدرن می باشند که غالبا در طرح و اشکالی بامزه ارائه می شوند و ظاهری متفاوت به فضای دکوراسیون شما می بخشند از کوسن فانتزی می توانید برای تخت اتاق کودک و یا فضاهای دلشین و صمیمی خودتان استفاده کنید و ظاهر منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی خود ببخشید. 

کوسن سنتی

کوسن های سنتی غالبا در نقش و نگارهایی سنتی عرضه می شوند که متناسب با سبک های ستنی می باشد. کوسن های طرح کاشی و یا کوسن هایی منقش به طرح های اسلیمی، طرح های اصیل، را می توانید در حوزه ی این نوع از کوسن ها یعنی کوسن سنتی قرار دهیم تا ظاهر فضای دکوراسیون شما را دگرگون کند. 

کوسن تایپوگرافی 

شاید بتوانیم کوسن های تایپوگرافی شده را در دو حوزه ی سبک سنتی و مدرن به کار ببریم، در واقع می توان گفت این مدل از کوسن ها مناسب برای سبک تفلیقی می باشند و به سادگی در فضای دکوراسیون شما می نشیند و ظاهر آن را تغییر می دهند. 

کوسن نقش دار

کوسن های نقش دار مزین به طرح و نقش های متفاوتی هستند که می توانید مطابق با سلایق و دکوراسیون داخلی تان طرح مورد نظر را برای این کوسن ها انتخاب کنید. طرح های شخصیت های اساطیری شاهنامه و یا هنرمند محبوب دوران معاصر و یا حتی یک شخصیت کارتونی محبوب همه و همه می توانند بر کوسن شما حک شوند و جلوه ی متفاوتی را به فضای دکوراسیون داخلی شنا ببخشند.

کوسن گلیمی 

کوسن گلیمی از زیر مجموعه ی کوسن های سنتی می باشد. که غالبا در فضایی با چنین سبک و سیاقی مورد استفاده قرار می گیرد. این کوسن ها به دلیل رنگ های متنوع و شادی و بافت ویژه ای که دارند اخیرا طرفداران زیادی در بین دوستداران سبک مدرن هم پیدا کرده است.

کوسن ساده 

شاید ساده ترین نوع کوسن ها که مناسب با هر سبک دکوراسیون داخلی باشند کوسن های پارچه ای ساده می باشد که به خوبی در هر سبک از دکوراسیون داخلی می نشینند و جلوه ی منحصر به فردی برای فضای داخلی شما ایجاد می کنند. این نوع از کوسن ها می توانند ترکیبی از چند پارچه با رنگ های متناسب با دکوراسیون شما و یا به صورت تک پارچه باشند. 

اگر شما هم به دنبال کوسن های متنوع و زیبا برای دکوراسیون داخلی منزل خود هستید، پیشنهاد می کنم سری به بخش کوسن در ویترین کالاها زده و نمونه های متنوع را دیده و با فروشندگان آن ها تماس برقرار کنید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 3764 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 29 دی 1395

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173