تبلیغات
E بازار مبل E لومانو E دورینو
امتیاز: 0.0

23 آبان 1396

خانه مدرن، دکوراسیون سفید و طوسی این بار به انتخاب هدی!

تورهای خانه گردی چیدانه: وقتی همه جا سرسبز و شاداب است، باید تضادی وجود داشته باشد که این زیبایی بیشتر جلوه کند یا نه؟ اگر طراحی داخلی خانه هم دارای ترکیب رنگی مشابه با سرسبزی و فضای سبز بیرون خانه باشد که نه این به چشم می آید و نه آن! اگر فکر می کنید چطور می توان این تضاد را حفظ کرد، حتما تا انتهای این تور خانه گردی با ما همراه باشید. دکوراسیون منزل خانواده خانم هدی باقری با رنگ های خنثی توانسته است این نکته را به خوبی رعایت کند. شهر شمالی سرسبز گرگان با دکوراسیون مدرن این خانه جلوه بیشتری پیدا کرده است:

خانه گرگان در یک نگاه

 • تعداد افراد ساکن: 3 نفر
 • شغل خانم خانه: طراح دکوراسیون/ شغل همسر: خدمات ماشین های اداری
 • موقعیت شهر: گرگان
 • سال ساخت: 1392
 • طبقه هفتم
 • ملک شخصی
 • تعداد اتاق خواب: 2 خوابه
 • تعداد سرویس بهداشتی: دو عدد
 • سبک دکوراسیون: مدرن
 • رنگ های غالب: طوسی و سفید
 • ویژگی برجسته طراحی: ساده و خلوت بودن فضاها
 • طراح: خانم هدی باقری
 • مدت زمان طراحی داخلی: 3 ماه

داستان دکوراسیون خانه گرگان: علایق حرف اول را می زند

من عاشق سبک مدرن هستم و با تلفیق استیل و استفاده از رنگ های سفید و طوسی که ترکیب رنگی پایه خانه را می سازد، فضا را آرامش بخش کرده و با لکه گذاری به رنگ صورتی ملایم، استفاده از کوسن و گلدان، رنگ سوم را وارد فضای داخلی خانه کردیم.

مطلب مرتبط: دکوراسیون سفید و طوسی، ۸ خانه ایرانی منتخب در چیدانه!

هدف از این نوع طراحى داخلی ایجاد فضایى آرامش بخش و مدرن بوده است. به جهت صمیمى کردن فضاى خانه، چیدمان مبلمان به صورت نزدیک به هم هستند. براى نور پردازى فضای داخلی منزل از هالوژن، نورهاى تعبیه شده در سقف کاذب و دیوار کوب ها استفاده شده که حال و هواى بهترى به خانه داده اند، خصوصا براى جلوه دادن به دیوارها.

مطلب مرتبط: لامپ هالوژن سقفی، عمر طولانی آن از کجا می آید؟

انتخاب دیوارپوش و کفپوش با توجه به طراحی دکوراسیون

دیوارها از کاغذ دیوارى با پایه رنگ سفید در ترکیب با طوسى روشن استفاده شده است تا با قرار گرفتن آن در کنار دیوار کوچکى که دودى رنگ و تیره شده، جلوه ویژه اى کنند که البته هدف از تیره کردن این یک دیوار کوچک، چیدمان قاب عکس ها بوده که جزء مهمترین قسمت هاى دکوراسیون منزل ما است به طورى که سایر وسایل منزل با محوریت این قاب عکس ها چیده شدند.

مطلب مرتبط: چیدمان قاب عکس روی دیوار، ۷ مدل راهگشا!

برای کفپوش خانه از لمینت طوسى رنگ استفاده شده که قطعا تنها عاملى هست که جلوه مبلمان و فرش ها را صد چندان کرده است.

ترکیب رنگ های خنثی در دکوراسیون نشیمن مدرن

در دکوراسیون نشیمن از یک مبل ال ساده استفاده شده که با کوسن هاى صورتى رنگ، لکه گذارى شده اند.

مشاهده می کنید که این مبلمان راحتی با کوسن هایى از جنس خز تزیین شده و با یک صندلى راک و میزى از جنس استیل کامل شده است.

مبلمان اصلى از ترکیب رنگى سفید و طوسى با پایه هایی از جنس فلز استیل، فضای داخلی خانه را کاملا مدرن کرده و با اضافه شدن یک کنسول و تعدادى قاب عکس از خاطرات شیرین، فضا دلنشین تر شده است.

در کنار این چیدمان، شمع و شمع آرایى متناسب با دکوراسیون و استفاده از آباژور، فضا را رمانتیک تر کرده است.

مطلب مرتبط: ۷ ایده استفاده از شمع در دکوراسیون منزل

دکوراسیون آشپزخانه سفید گرگان

در قطب اصلى خانه یعنی دکوراسیون آشپزخانه، کابینت سفید به کار برده شده است. استفاده از این نوع کابینت، هم حس آرامش را منتقل می کند و هم تمیزى و روشنایى را بهتر نشان می دهند. به نظر من این راز تمیز به نظر آمدن یک آشپزخانه است، چون رنگ سفید در عین سادگى و شیک بودن، همیشه زرق و برق دارد.

مطلب مرتبط: کابینت سفید، دکوراسیون آشپزخانه دلباز و پر نور!

فرش هایى از جنس پوست، گرمایى به فضا می دهد که هم مدرن هستند و هم خاص.

مطلب مرتبط: راهنمای خرید فرش، موقع انتخاب جنس و ابعادفراموشتون نشه!

فضای کنار آشپزخانه هم برای قرار دادن میز و صندلی ناهارخوری در نظر گرفته شده است. دسترسی سریع به آشپزخانه به منظور رفت و آمد راحت بهترین انتخاب برای دکوراسیون غداخوری است. رنگ سفید در انتخاب رنگ میز و پارچه صندلی نیز به چشم می خورد.

این درهای شیشه ای نعمت است

بهترین ایده در طراحى داخلی خانه ما، در نظر گرفتن درهاى شیشه اى بزرگ هستند که از طرفى منبع نور طبیعى و آرامش محسوب می شوند و از طرف دیگر راهى براى داشتن چشم انداز عالى به فضای بیرون و تراس خانه هستند. این پنجره ها با پرده هاى حریر سفید که بالا رو هستند، شیک و مدرن بودن خانه را حفظ می کنند.

تراس خانه چشم انداز دلبرى رو به جنگل دارد؛ اسم جنگل هزار چهره است!

دکوراسیون اتاق خواب ایرانی با رنگ سبز و طوسی

در دکوراسیون اتاق خواب برای اینکه سرزندگی بیشتر شود از رنگ مکمل در چیدمان یعنی رنگ سبز هم استفاده شده است. سرویس خواب مدرن و سفید رنگ در کنار روتختی به رنگ سبز و طوسی ادامه دهنده ترکیب رنگی فضای کلی خانه است. کاغد دیواری پشت تخت هم با طرح گل روح فضا را بیشتر کرده است.

مطلب مرتبط: دکوراسیون اتاق خواب دلباز با سرویس خواب سفید!

دکوراسیون سرویس بهداشتی با رنگ های گرم طراحی شده است. استفاده از دوش، روشویی و دیگر عناصر طلایی رنگ جلوه طراحی را بیشتر کرده است.

شما را دعوت به دیدن ویدئوی این خانه زیبا می کنیم. در این فیلم خانم خانه برای ما اندکی از خود و خانه اش می گوید...


پیشنهادات چیدانه

ست مبلمانی که به عنوان مبل راحتی و همچنین مبلمان مهمان در خانه گرگان وجود دارد به رنگ طوسی است. اگر شما هم قصد تغییر مبلمانتان به رنگ خاکستری دارید، نمونه هایی که در بالا می بینید انواع مبلمانی است که به این رنگ طراحی و ساخته شده اند.

نکته ای که هدی در مورد مبلمان خانه خود گفت، انتخاب مبل با پایه فلزی بوده است. فکر می کنید این محصولات برای خانه شما مناسب هستند؟

برای تماشای تلویزیون استفاده از مبل ال انتخاب خوبی به نظر می رسد. همانطور که در دکوراسیون خانه معرفی شده این مبل ال به رنگ طوسی است، ما هم انواع مبل ال به این رنگ را به شما پیشنهاد می کنیم.

در تصاویر خانه گرگان می بینید که در بخش نشیمن یک صندلی مدرن از نوع راک قرار دارد. ما انواعی از صندلی مدرن را به شما معرفی کرده ایم که شبیه به آن صندلی راک بوده ولی راکینگ چیر نیست!

اگر دوست دارید در گوشه ای از دکوراسیون خود و در کنار ست مبلمان، از یک مبل تک به رنگ طوسی یا سفید استفاده کنید، پیشنهاد چیدانه نمونه های بالا است.

برای اینکه میز و صندلی ناهارخوری به سبک مدرن و با صندلی های سفید باشد، نظرتان راجب این محصولات چیست؟

البته می توانید فقط میز مدرن را با هر نوع صندلی ست کنید.

پیش از این هدی در مورد انتخاب کنسول سفید رنگ در دکوراسیون خانه خود توضیحاتی داده است. فکر می کنید شما هم می توانید نمونه ای شبیه به آن را در قسمتی از خانه خود جای دهید؟

برای انتخاب لوستر مدرن در بالای میز ناهار خوری می توانید از کالاهای موجود در چیدانه استفاده کنید.

در دکوراسیون اتاق خواب هم از سرویس خواب به رنگ سفید و طوسی استفاده کنید تا بتوانید هر رنگ دیگری را مانند خانه گرگان به راحتی با آن ست کنید.

صندلی راک در اتاق خواب هم برای آرامش انتخاب خوبی است؛ نه؟

در تراس خانه گرگان وسایل تزیینی زیادی از جمله دیوارکوب های رنگی و زیبا به چشم می خورد. این نوع تابلوهای چوبی در هر قسمتی از خانه زیبایی را به همراه دارند.

در آشپزخانه مدرن این روزها اغلب از اجاق گاز رومیزی استفاده می شود. همانطور که در خانه گرگان هم دیدید، زیبایی این نوع اجاق گاز، خصوصا در کابینت جزیره خود را نشان می دهد. 

برای دکوراسیون آشپزخانه ای که اجاق گاز رومیزی دارد، فر توکار هم باید وجود داشته باشد.

در کابینت جزیره ای که اجاق گاز دارد، هود جزیره هم نیاز است. این نمونه از هود هم سبک مدرنی دارد و هم ظاهری زیبا.

در خانه گرگان استفاده از استیل در دکوراسیون به چشم می خورد. برای قرار دادن مواد خوراکی هم می توان از ظروف استیل استفاده کرد تا هماهنگی بیشتری با سبک مدرن داشته باشند.

اگر می خواهید هر یک از محصولات معرفی شده را خریداری کنید، روی آنها کلیک کرده و از طریق باکس سبز رنگ با فروشنده یا سازنده آن ارتباط برقرار کنید.

برای دیدن عکسها بیشتر از دکوراسیون مدرن خانه گرگان به پروفایل عکاس سری بزنید. برای سوژه بعدی تور خانه گردی منتظر تصاویر خانه زیبای شما هستیم. عکس هایی از دکوراسیون منزل خود را به تلگرام چیدانه ۰۹۳۸۸۵۴۷۱۴۰ ارسال کنید.

نویسنده: صدف حقیقت | عکاس: سینا عزیزی | تحریریه چیدانه 

تبلیغات
اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
مبلمان اداری آرفونی مبلمان اداری آرفونی
6 نمونه کار

تلفن: 02143935
مبلمان رست مبلمان رست
27 نمونه کار

تلفن: 09178886008
مبلمان ماندگار مبلمان ماندگار
4 نمونه کار

تلفن: 02144977315
دکوراسیون لینو دیزاین دکوراسیون لینو دیزاین
7 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۸۵۴۷۳۵
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173