۲۸ ارديبهشت ۹۶

رستوران و کافی شاپ: در بعد از ظهر های گرم تابستان و شب های سرد زمستان، بسیاری برای گذراندن اوقات خود به کافی شاپ ها می روند. فضایی دنج و آرام برای سر کردن تنهایی، همنشینی با خانواده و همراه خود، هم صحبتی با دوستان و ... . در این میان مساله ای که بسیار به چشم می خورد و دارای اهمیت است، طراحی داخلی کافی شاپ است. این اتفاق بیش از هر کسی برای صاحب کافه مهم است، چراکه تعداد مشتریان نسبت مستقیمی با زیبایی داخلی کافه دارد. در این مطلب از چیدانه به سراغ شرکت مبلمان جهانتاب رفتیم تا از میان محصولات این شرکت به معرفی چند مدل از شیک ترین مبلمان های کافه بپردازیم.

میز و صندلی چوبی کافی شاپ

معمولا در طراحی داخلی کافی شاپ ها شاهد استفاده از نورهای کم و رنگ های گرم و ملایم هستیم. از این رنگ ها و طرح ها به منظور ایجاد محیطی آرام و دنج استفاده می شود. در راستای این نوع طراحی، معمولا از میز و صندلی های چوبی برای کافی شاپ استقبال و استفاده زیادی می شود.

میز و صندلی چوبی کافی شاپ باعث می شود که هم افراد احساس راحتی بیشتری داشته باشند و هم به لحاظ جنس چوب، سر و صداهای ایجاد شده در فضا توسط مبلمان ها از بین برود.

میز و صندلی گرد کافی شاپ

در بسیاری از کافی شاپ ها بنا به دلایل مختلف از میز و صندلی گرد استفاده می کنند. یکی از دلایل استفاده از میز گرد، استفاده حداکثری از فضای کافه است. به گونه ای که در اطراف هر میز صندلی های بیشتری جای گرفته و فضاهای پرت کافه به حداقل می رسند. طراحی این نوع میز و صندلی توسط مبلمان جهانتاب با دقت و زیبایی فراوانی انجام شده است.

دیگر دلیل مهم استفاده از میز و صندلی گرد در کافی شاپ، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه است. گرد بودن میز و عدم شکست در آن، باعث دورهمی گرم و صمیمی شده و به لحاظ روانشناسی کمک زیادی به نزدیکی بیشتر افراد می کند.

مبلمان رنگی کافی شاپ

در برخی کافه ها ما شاهد استفاده از رنگ های مختلف هستیم و در واقع دکوراسیون داخلی کافه بر مبنای رنگ شکل می گیرد. حال در این نوع کافی شاپ ها می توان برای هرچه بهتر شدن و رویایی شدن فضا از مبلمان رنگی در طرح های مختلف و دلخواه استفاده کرد.

مبلمان جهانتاب بسیاری از محصولات خود را بر پایه ی رنگ طراحی کرده است. با استفاده از میز و صندلی های رنگی کافه می توان طراحی خاص و منحصر به فردی را به منصه ظهور گذاشت.

مبلمان کاناپه ای

با کمک صندلی کاناپه می توان طرح و زیبایی خاصی به دکوراسیون کافی شاپ بخشید. میز این کاناپه ها و نیمکت ها مستطیل شکل هستند و معمولا در یک سمت این میز صندلی یا مبل قرار گرفته و در سمت دیگرش این کاناپه ها جا خوش کرده است.

شما خواننده عزیز و محترم می توانید برای دیدن پروژه های اجرایی و هم چنین سایر محصولات به پروفایل مبلمان جهانتاب در وب سایت چیدانه مراجعه کنید و پس از انتخاب مدل های دلخواه با مشاوران و طراحان این شرکت تماس بگیرید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎