۲۹ فروردين ۹۶

ترفندهای دکوراسیونتلویزیون و محدوده ی آن یکی از پر طرفدارترین بخش های دکوراسیون داخلی منزل محسوب می شود که پیش تر در چیدانه در رابطه با انواع مبلمان متناسب با فضای جلوی تلویزیون و یا میز مناسب تلویزیون با شما صحبت کرده ایم اما امروز در می خواهیم شما را با بایدها و نبایدهای دکوراسیون تلویزیون دیواری که امروزه به دلیل محدودیت های فضایی خانه ها بسیار پر طرفدارند آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. 

جای تلویزیون دیواری 

پیش از هر تغییری در دکوراسیون تان جای تلویزیون دیواری را مشخص کنید. تلویزیون را در فضایی قرار دهید که درهنگام تماشای آن نورهای محیطی شما را آزار ندهند، به طور مثال فضای مجاور پنجره برای جای تلویزیون بسیار مناسب است. 

مبلمان دکوراسیون تلویزیون دیواری

برای مبلمان دکوراسیون تلویزیون دیواری مبلمان کلاسیک را فراموش کنید و حتما از مبلمان راحتی و یا ال شکل استفاده کنید. تا بتوانید در آرامش کامل به تماشای برنامه تلویزیونی محبوب خود بپردازید. مطلب بهترین مبل و کاناپه برای جلوی تلویزیون کدام است؟ در انتخاب مبل مناسب به شما کمک خواهد کرد.

طراحی دیوار پشت تلویزیون

در دکوراسیون تلویزیون دیواری آنچه که اهمیت دارد به نمایش گذاشتن تلویزیون در فضای دیوار است. برای این منظور طراحی دیوار پشت تلویزیون می تواند بسیار به شما کمک کند، طراحی شما می تواند در قالب یک قاب برای دیوار پشت تلویزیون باشد و یا حتی از شلف های دکوری ، کاغذ دیواری و سایر تزیینات برای این منظور استفاده کنید. مطلب چگونه دیوار پشت تلویزیون را جذاب تر کنیم؟ در این زمینه می تواند به شما کمک شایانی کند. 

یکی از محبوب ترین دکوراسیون های تلویزیون دیواری، مخفی کردن تلویزیون در فضای نشیمن می باشد که معمولا با کمک دیوار پوش ها قابی به دور تلویزیون کشیده می شود که می تواند ظاهر دکوراسیون داخلی شما را تا حد زیادی تغییر دهید. مطلب مخفی کردن تلویزیون با تزیین دیوار پشت ال سی دی! می تواند ایده های بیشتری در این زمینه به شما بدهد. 

میز دکوراسیون تلویزیون دیواری 

همان طور که در بندهای قبل به آن اشاره شد امروزه به دلیل کوچک شدن فضاهای مسکونی محدود کردن استفاده از فضای کف بسیار پر طرفدار شده است. میز تلویزیون دیواری عنصری است که برای این منظور از ان استفاده بسیاری ممی شود شما می توانید دکوراسیون تلویزیون دیواری تان را با میز آن تنرکیب کنبد و از این میز برای قرار دادن لوازم دکوری و یا سایر لوازم صوتی و نصویری استفاده نمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین میز تلویزیون برای دکوراسیون منزل شما کدام است؟

نورپردازی دکوراسیون تلویزیون دیواری

یکی از تغییرات کوچک و مقرون به صرفه که باعث تغییر و تحول بزرگ در فضای داخلی شما می شود، تغییر دکوراسیون تلویزیون دیواری می باشد. نورپردازی یکی از این تغییرات مقرون به صرفه و چشمگیر است که می تواند فضای تلویزیون شما را حتی در زمانی که خاموش هست جذاب و گیرا کند. توجه کنید که برای انتخاب نورپردازی مناسب حتما از نورهای مخفی، ملایم و خطی استفاده کنید و از نورپردازی نقطه ای پرهیز  کنید. 

برای آن که در خانه تاندکوراسیون تلویزیون دیواری زیبا داشته باشید باید از اهالی فن و طراحان متخصص در این زمینه کمک بگیرید. گروه دکوراسیون داخلی مارون یکی از شرکت های پیشنهادی چیدانه است که می توانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به پروفایل آن ها در چیدانه مراجعه فرمایید و با دیدن نمونه کارهای بیشتر، بهترین آن ها را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎