۲۳ اسفند ۹۵

بی‌شک نقش فرش در دکوراسیون داخلی منزل شما انکار ناپذیر است. اگر شما هم در پی خرید و تهیه‌ی فرش باشید، امکان ندارد تا با نام فروشگاه‌های شهر فرش برخورد نکرده‌ باشید.

ویلا کنار فرش

اگرچه شهر فرش با ارائه‌ی هزاران طرح و نوع فرش از بیش از ۴۰ برند معتبر تولیدکننده در فضایی بالغ بر ۲۲ هزار مترمربع در دو شعبه یکی از بزرگ‌ترین عرضه‌کنندگان فرش است اما هر سال با شگفتانه خریداران فرش را شگفت‌زده می‌کند. شگفتانه‌ی امسال شهر فرش، ویلا کنار فرش نام دارد. در این جشنواره شهر فرش به مشتریان خود هر ماه دو ویلای ۲۰۰ میلیون تومانی در شمال ایران هدیه می‌دهد و البته امکانات ویژه دیگری مانند فروش اقساطی فرش، تا ۴۰% تخفیف فروش و حمل رایگان نیز در اختیار مشتریان خود قرار داده‌است که مجموع این امکانات شهر فرش را به عنوان یکی از انتخاب‌های اصلی برای خرید و تهیه‌ی فرش معرفی می‌کند.

بدون خرید فرش خودروی تیوولی برنده شوید

شهر فرش در فضای آنلاین نیز دستخوش تغییرات و بهبودهایی شده‌است. وب‌سایت شهر فرش که نامزد دریافت تندیس برترین وب‌سایت در نهمین جشنواره‌ی وب ایران بوده، سعی کرده تا مطالب خوبی در زمینه‌های آشنایی با انواع فرش، نگهداری آن‌ها، نکاتی در خصوص انتخاب فرش و خانه‌آرایی در بخش وبلاگ یا مجله‌ی خود با کاربران به اشتراک بگذارد. البته اگر زمان یا شرایط مناسبی برای مطالعه‌ی این مطالب ندارید می‌توانید به این مطالب گوش دهید!

اگر قصد خرید فرش هم نداشته ‌باشید می‌توانید با همراهی شهر فرش در شبکه‌های اجتماعی شانس خود را برای برنده شدن خودروی تیوولی شهر فرش امتحان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نشانی www.shahrfarsh.com/shegeftaneh مراجعه کنید.

به صدای شهر فرش گوش کنید

گوش‌نیوش‌های شهر فرش در روزهای پایانی سال به کمک خانه‌دارها آمده‌است. در اسفند ۹۵ کانال تلگرام شهر فرش به نشر پادکست‌هایی پرداخته‌است که ظاهرا این سلسله پادکست‌ها همچنان ادامه خواهندداشتچند توصیه برای انتخاب هماهنگ فرش با دکوراسیون، لکه زدایی انواع فرش و موکت و نکته‌هایی مهم در نگهداری فرش دستباف عنوان سه پادکستی است که طی هفته‌ی گذشته در کانال تلگرام شهر فرش منتشر شده‌است. برای عضویت در کانال تلگرام شهر فرش به نشانی t.me/ShahrFarshOfficial مراجعه کنید.

شهر فرش حامی فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش

شهر فرش برای فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش برنامه‌ی ویژه‌ای داشته‌است که از طریق وب‌سایت شهر فرش و بخش باشگاه فرهنگیان این طرح‌ها معرفی شده‌اند.

این مطلب تبلیغاتی است و چیدانه هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با این مطلب ندارد.

افزودن دیدگاه جدید