۰۲ دى ۹۶

در مباحث دکوراسیون داخلی، چه در فضاهای مسکونی و چه در فضاهای تحاری و اداری، انتخاب نوع وجنس پارچه مصرفی از ارکان بسیار مهم به شمار می رود. زمانی که بحث در مورد کالای خواب و مسائل مربوط به آن باشد، این موضوع اهمیتی دو چندان پیدا می کند. گروه تخصصی خزر مرینوس یک گروه صنعتی است که بخش مهمی از کارشان را روی کالای خواب هتلی متمرکز کرده‌اند. در این مطلب با توجه به نکات گفته شده از طرف مشاوران این شرکت، شما را در انتخاب مناسب تر راهنمایی خواهیم کرد.

 سرویس خواب ویژه

بعد از ورود به اتاق هتل چه چیزی اول توجه‌ تان را جلب می‌ کند؛ نورپردازی، مبلمان اتاق یا سرویس بهداشتی‌ اش؟ من دوست عزیزی دارم که پیش از همه‌ این ها خودش را روی تخت هتل ولو می‌ کند و معتقد است، آرامش هتل به سرویس خواب ویژه و زیبای آن است.

مشخصه‌ لوازم خواب هتل‌ ها

معمولا برای هتل‌ ها لوازم خواب با ویژگی‌ های خاصی تعریف می‌ شود که در عین دوام و سادگی، قابلیت تعویض و راحتی خوبی هم داشته باشند و در عین حال، طوری طراحی و ساخته شوند که تمام مشتری‌ ها ـ که شرایط بدنی،‌ پوستی و حساسیتی‌ شان با همدیگر متفاوت است ـ بتوانند به‌ سادگی از آن استفاده کنند.

هتلدارها لوازم خواب خوب بخرند

معمولا کم تر مسافری است که در زمان رزرو اتاق در هتل،‌ درباره‌ برند تختخواب سوالی داشته باشد، ولی خود هتلداران در این مورد حساسیت خاصی دارند و روی برندی تکیه می‌کنند که مشتری‌های‌شان را حفظ کند.

پتوی خانگی

پتو باید گرم باشد؛ این را همه خیلی خوب می‌ دانیم. پتوها ساده‌ تر هستند و هدف‌ شان این است که آدم را گرم کنند؛ هرچند طرح‌ های زیبا و متنوعی دارند، ولی لزوما دکوری نیستند.

روتختی خانگی

طبق نظر کارشناسان خزر مرینوس روتختی‌ ها برای زیباتر شدن اتاق‌ خواب طراحی شده‌ اند و بیش تر از گرم کردن، ویژگی دکوری دارند؛ البته زیبایی که به اتاق خواب‌ تان می‌ دهند، قابل انکار نیست.

حوله

حوله‌ های تنپوش را برای خودتان بردارید و سایزهای کوچک‌ تر و مستطیل‌ شکل – همان‌ هایی که شبیه لنگ هستند – را ترجیحا در جاهایی مثل استخر استفاده کنید. مورد دوم برای سفر یا استفاده در مکان‌ های مختلف کاربری راحت‌ تری دارد.

کلام آخر : همه‌ این ها بهانه‌ ای بود برای معرفی گروه صنعتی «خزر مرینوس» که در زمینه‌ تولید پتو، لحاف، ملحفه، کاور تشک، کاور لحاف، بالش، روبالشی، انواع حوله بامبو و پنبه‌ای و... فعالیت می‌کند. اگر هتلدار هستید، این شرکت نمونه‌ ایرانی را از دست ندهید. تمامی تلاش‌ های شبانه‌ روزی انجام گرفته در این مجموعه باعث شد تا ظرف کم تر از یک سال موفق به دریافت گواهینامه‌های ISO 10002 و ISO 9001 و استاندارد CE اروپا شده و به‌ عنوان صادرکننده نمونه منطقه آزاد انزلی در سال ۱۳۹۴ معرفی شود.

نویسنده : خزر مرینوس

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎