۲۶ تير ۹۶

از ما بپرسید: یکی از پرطرفدارترین تزیینات دیواری که می تواند چهره دکوراسیون شما را دگرگون کند تابلو است، اما اگر تابلو ها را در محل و ارتفاع مناسبی نصب نکنیم می تواند عاملی برای برهم زدن توازن موجود در دکوراسیون داخلی ما شود؛ به همین منظور در این مطلب از چیدانه می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان چیدانه در رابطه با ارتفاع مناسب نصب تابلو روی دیوار را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه  باشید.

ارتفاع مناسب نصب تابلو

سوال: ارتفاع مناسب نصب تابلو بالای یک مبل سه نفره چقدر است؟ لطفا راهنمایی کنید.  
پاسخ: به طور کلی مرکز هر تابلو باید حدود ۱۵۲ الی ۱۵۶ سانتیمتر با سطح زمین فاصله داشته باشد و برای ساختمان هایی با سقف بلند تا ۱۶۵ سانتیمتر قابل تغییر است، هم چنین محل قرار گیری آن حتما باید با توجه به همه اشیای اطرافش سنجیده شود. با توجه به تفاوت های انواع مبل و کاناپه ها با یکدیگر برای پیدا کردن ارتفاع مناسب نصب تابلو بهتر است حدود ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر بالاتر از لبه مبل تابلوی مورد نظرتان را نصب نمایید، هم چنین توجه نمایید که تابلوی بالای مبل نیز باید دقیقا در وسط مبل (بدون توجه به در و پنجره و موارد دیگر) نصب شود. 
در چیدانه بیشتر بخوانید: ۷ راه جلوه گری تابلو ها در دکوراسیون داخلی


ارتفاع مناسب نصب تابلو روی دیوار

اگر می خواهید چند تابلوی کوچک را کنار هم نصب کنید، آنها را به صورت یک گروه در نظر بگیرید و برای پیدا کردن ارتفاع مناسب نصب تابلو مرکز تابلوی وسط را مشخص کنید و از روشی که برای پیدا کردن ارتفاع مناسب برای تابلوهای بزرگ گفته شد استفاده کنید؛ یعنی حدود ۱۵۲ سانتیمتر با سطح زمین برای آن ارتفاع در نظر بگیرید. مطلب تابلو دیواری جدید، هنر را به دکوراسیون منزل بیاورید! شما را با انواع تابلوی متناسب با سبک دکوراسیون تان آشنا می کند.

پیشنهاد می کنم برای دیدن مدل های بیشتر به بخش تابلو در کالا های چیدانه سر بزنید. برای تهیه کالا کافی است با فروشندگان آنها ارتباط برقرار کنید. شما هم می توانید سوالات خود را از راه شماره تلگرام ۰۹۰۳۵۵۰۱۴۸ با ما در میان بگذارید تا پاسخ آنها را از متخصصان و کارشناسان وب سایت چیدانه در اولین فرصت دریافت کنید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

به کانال تلگرام چیدانه بپیوندید!

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎