۲۵ تير ۹۶

لوازم دکوری: زمان با زیبایی متفاوتی برای انسان نقش بازی می‌کند؛ گاهی دلنشین و خاطر انگیز و گاهی هم اندوهگین از گذر آن! بله، ساعت و زمان در بهبود زندگی انسان‌ها موثر است، پس ضرورت‌ها را در دکوراسیون جای دهیم تا با یک تیر دو نشان بزنیم! اما چه ساعتی و برای چه سبکی؟! بی‌‎درنگ می‌توان گفت سبک مدرن در اولویت است؛ زیرا سبک مدرن در میانه قرن بیستم با تاکید بر سادگی رواج پیدا کرد و با استفاده از رنگ‌های روشن، تجلی حجم به جای جرم، تعادل به جای تعصب بر تقارن، جایگاه ویژه‌ای در معماری به خود تخصیص داده است؛ از طرفی هم در حال حاضر استقبال بی‌نظیری از این سبک شده است، پس با ما همراه باشید تا خرید ساعت دیواری فانتزی را با هم تجربه کنید. 

ساعت

ساعت

۱۲۰۰۰۰تومان

ساعت با چوب گردو

ساعت با چوب گردو

۷۰۰۰۰تومان

سادگی در ساعت دیواری فانتزی

به عنصر چوب که عنصری مدرن به حساب می‌آید، توجه کنید؛ زیرا ویژگی غالب سبک مدرن؛ یعنی همان سادگی و عدم استفاده از پیرایش و زیور را همراه خود دارد، پس اگر به دنبال ساعت دیواری فانتزی از جنس چوب هستید به خطوط تراشیده شده و یا اشکال هندسی آن نیز توجه کنید؛ زیرا که چوب در سبک کلاسیک هم جای خود را حفظ کرده است. مبادا اشتباه بگیرید!

در چیدانه بیشتر بخوانید: ۱۰ ایده کاربرد ساعت دیواری در دکوراسیون منزل

ساعت بتنی مدل C20

ساعت بتنی مدل C20

۱۳۰۰۰۰تومان

ساعت بتنی مدل C23

ساعت بتنی مدل C23

۱۴۰۰۰۰تومان

رنگ مدرن در ساعت دیواری فانتزی

ویژگی بعدی سبک مدرن را می‌توان انتخاب صحیح رنگ دانست، اما می‌دانیم در سبک مدرن از رنگ‌های روشن؛ مثل زرد، نارنجی و... به صورت اندک استفاده می‌شود؛ برای مثال به ترکیب یک رنگ خنثی؛ مانند طوسی با رنگ گرم و روشن؛ مثل زرد توجه کنید که به وضوح سبک مدرن خود را نشان می‌دهند؛ بنابراین با دانستن نکته‌ای کوچک انتخابی صحیح را تجربه کنید.

در چیدانه بیشتر بخوانید: ساعت دکوری، تیک تاک این ۳۰ مدل شنیدنی است!

ساعت دیواری W015

ساعت دیواری W015

۹۹۰۰۰تومان

ساعت رومیزی D017

ساعت رومیزی D017

۷۵۰۰۰تومان

اشکال خاص در ساعت دیواری فانتزی

اگر پیرو سبک مدرن هستید و به فرم‌گرایی اهمیت می‌دهید، پس شما برای ساعت دیواری مدرن منزلتان از فرم و اشکالی استفاده کنید که سادگی مدرن را زیر پا نگذارد، اما چه فرم و اشکالی سادگی مدرن را همراه دارد؟ بیشتر افراد، خطوط صاف در حجم را معیار اصلی اشکال مدرن می‌دانند! ولی استفاده از خطوط در حجم‌های توخالی و بدون تکرار از ویژگی‌های نادری است که کمتر کسی به آن توجه می‌کند؛ که نمونه زیر بیانگر این ویژگی مدرن و کمیاب است.  مطلب ساعت دیواری مدرن، آفریده های بتنی نیما می تواند در این زمینه شما را بیشتر راهنمایی کند.

ساعت دیواری فانتزی کد 1052

ساعت دیواری فانتزی کد ۱۰۵۲

۱۹۰,۰۰۰تومان
ساعت دیواری فانتزی کد 1011

ساعت دیواری فانتزی کد ۱۰۱۱

۲۵۰,۰۰۰تومان
ساعت دیواری کد 1057

ساعت دست ساز دیواری کودک کد ۱۰۵۷

۱۳۰,۰۰۰تومان

خلاقیت‌ در ساعت دیواری فانتزی

می‌توان حدس زد که ساعت از لوازمی است که در انتهای چیدمان منزل آن را به‌ یاد می‌آورید. اگر این اتفاق رخ دهد نا‌خود‌آگاه مجبور می‌شوید متناسب با رنگ غالب دکوراسیون برای خرید ساعت دیواری فانتزی اقدام کنید، اما کجا و چطور همان رنگی را که می‌خواهید پیدا کنید؟ اینجاست که باید خلاقیت به خرج دهید و یا سفارشی خرید کنید. یادتان باشد بیشتر ایده‌های خلاقانه مناسب سبک مدرن و یا معاصر است. مطلب ساعت دیواری چوبی، دست سازه های سینا مخصوص خود شما! می تواند در این زمینه شما را بیشتر راهنمایی کند.

به ویترین کالای چیدانه مراجعه کنید و با دیدن انواع ساعت دیواری، مدل و طراحی که با سلیقه و سبک دکوراسیون منزل تان همخوانی دارد، انتخاب کنید. نظر خود را در مورد این مطلب در قسمت پایین صفحه در قسمت افزودن دیدگاه با ما در اشتراک بگذارید.

منبع: مجله منزل | نویسنده: زهرا السادات حسینی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎