۱۹ شهريور ۹۶

اگر شما هم مینیمال‌گرا هستید، می‌توان حدس زد برای خرید اکسسوری‌ها و لوازم دکوری منزلتان، جست‌وجوی زیادی را انجام می‌دهید، اما کافی است کمی به رنگ بتن توجه کنید! نکند شما نیز با شنیدن کلمه بتن، یک ساختمان نیمه‌کاره و یا مجموعه‌ای از مصالح ساختمانی در ذهنتان نقش بسته است؟! بله! بتن از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است که اینک با گذشت بیش از ۱۷۰ سال از پیدایش سیمان پرتلند به‌صورت کنونی توسط طراحان و خلاقان، دستخوش تحولات و پیشرفت‌های شگرفی شده است. یکی از تحولات عصر حاضر، به‌کارگیری لوازم دکوری بتنی در دکوراسیون منزل است؛ تعجب نکنید! با این مطلب همراه باشید تا نمونه‌های متفاوتی از خلاقیت کاربردی طراحان با بتن را ببنید.

Note holder

نگهدارنده یادداشت

۲۰,۰۰۰تومان
آباژور رومیزی lamp01

آباژور رومیزی lamp01

۱,۰۰۰,۰۰۰تومان
گلدان آویز En05

گلدان آویز En05

۲۸,۰۰۰تومان

لوازم دکوری بتنی 

مگر می‌شود بتن را در دکور به‌کار ببریم؟ چه برسد به اینکه بخواهیم به کاربردی بودن آن هم فکر کنیم! باید بگوییم که طراحان توانسته‌اند لوازمی دکوری از جنس بتن را به‌صورت کاربردی تهیه کنند؛ برای مثال گلدان بتنی با گل موردعلاقه‌تان که می‌تواند روزانه کلمات را به شما یادآوری کند و یا دکوری که چراغ روی میزتان هم باشد. 
شما می توانید لوازم دکوری بتنی خود را از انسو استودیو در چیدانه تهیه کنید.

در چیدانه بیشتر بخوانید: ساخت گلدان بتنی برای گیاهان خانگی در دکوراسیون منزل

زیرسیگاری بتنی گرد

زیرسیگاری بتنی گرد

۳۶,۰۰۰تومان
ساعت بتنی

ساعت بتنی

۱۶۹,۰۰۰تومان
زیر لیوانی بتنی طرح لگو

زیر لیوانی بتنی طرح لگو

۲۶,۰۰۰تومان

اکسسوری های بتنی

خلاقیت طراحان با بتن به اکسسوری‌های کوچک آشپزخانه راه پیدا کرده است، اما چرا بتن؟ درواقع استفاده از رنگ خنثی در اکسسوری‌های آشپزخانه خصوصاً اگر پیرو سبک مدرن باشید، یکی از بهترین انتخاب‌ها است. شما می توانید اکسسوری های بتنی خود را از فروشگاه اینترنتی کلکشن در چیدانه تهیه کنید.

کاسه رنگی بتنی

کاسه رنگی بتنی

۴۷۰۰۰تومان

ظروف بتنی رنگی

گاهی اشکال هندسی به‌کار رفته در ظروف و لوازم بتنی، متناسب با دکوراسیون شما است، ولی با رنگ دکوراسیونتان هم‌خوانی ندارد. طراحان برای حل این مشکل از رنگ استفاده کرده‌اند. برای تهیه ظروف بتنی رنگی به پروفایل استودیو طراحی لاسکو در چیدانه مراجعه کنید.

در چیدانه بیشتر بخوانید: با ساخت لوستر های بتنی زیبا دکوراسیون منزل خود را متفاوت کنید!

زیر سیگاری بتنی کُنج 1

زیر سیگاری بتنی کُنج ۱

۵۸,۰۰۰تومان
گلدان های بتنی کُنج

گلدان های بتنی کُنج

۴۸,۰۰۰تومان
گلدان بتنی کُنج 2

گلدان بتنی کُنج ۲

۴۸,۰۰۰تومان

دکورهای بتنی مدرن

همان‌طور که بیان شد، بتن دارای ترکیب مناسبی برای مینیمال‌گراهای مدرن است، اما اشکال و ترکیب‌ های هندسی به‌کاررفته را فراموش نکنید، البته هنگام انتخاب ترکیب هندسی به محیط نیز توجه کنید. شما می توانید دکوری بتنی خود را از گالری کنج در چیدانه تهیه کنید.

هنگام نما دیواری

هنگام نما دیواری

۷۰۰۰۰تومان

ساعت فانتزی بتنی

چه خوب می‌شود لوازم دکوری سیمانی را انتخاب کنیم که صدای دل هنرمندانش را شنیده باشیم «وظیفه ذاتی ِساعت، نشان دادن زمان است، اما هنگام نمایش بدون عدد و ثانیه‌شماری که گذشتن را به رخ می‌کشد، تنها همین لحظه را -که در حصاری از بتن تثبیت‌شده- می‌نمایاند و پارچه‌های رنگارنگ شادی و شاعرانگی را در بی‌زمانی بسط می‌دهند و به تو می‌گویند که فرصت شماری کار ریگ است نه انسان».  شما می توانید برای تهیه ساعت فانتزی بتنی به پروفایل استودیو حباب در چیدانه مراجعه کنید.

«از کشاکش نیست ایمَن یک نفس فرصت شمار       کارِ ریگِ شیشه ساعت ز پا ننشستن است»

بیدل دهلوی

برای اطلاع از قیمت، چگونگی ثبت سفارش، ارتباط با فروشندگان و خرید اینترنتی کالاها کافی است روی نام برند هر محصول کلیک کنید و به سادگی با فروشندگان کالاها در چیدانه ارتباط بگیرید. م. 

منبع: مجله منزل | نویسنده: زهرا السادات حسینی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎