تبلیغات
E رومانته E بازار مبل
امتیاز: 0.0

21 شهریور 1397

خرید لوستر، بهترین مدل برای دکوراسیون شما اینجاست!

بدون شک برای ساختن دکوراسیونی زیبا و دلنشین، المان‌ها و عناصری حائز اهمیت هستند که شاید در ظاهر و در شروع تصمیم‌گیری برای تغییر یک چیدمان یا ساختن آن چندان به چشم نیایند. نور، عنصری است که در هر فضایی، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند، اما باید بدانیم که نورها همیشه به‌صورت طبیعی در فضا وجود ندارد که همین موضوع هم نقش لوستر را در خانه‌های ما پررنگ‌تر می‌کند. در این مطلب می خواهیم با همکاری فروشگاه لوستر ستامنس درباره نکات مهم در خرید لوستر حرف بزنیم...

انتخاب لوستر متناسب با عناصر دکوراسیون

تابه‌حال برای همه‌ ما پیش آمده که وارد فضایی شدیم که در بدو ورود، چندان جذبمان نکرده است؛ اغراق نیست اگر بگوییم که قطعاً یکی از دلایلش استفاده نادرست از منبع نوری و لوستر بوده است. مبلمان و رنگ آنها، رنگ دیوارها، نوع و رنگ کف‌پوش، پارکت، سنگ، سرامیک، ارتفاع کف تا سقف، همه و همه عناصر مهمی در انتخاب نوع لوستر به حساب می‌آیند.

انتخاب لوستر متناسب با فضاها

کارشناسان فروشگاه لوستر ستامنس معتقدند که با توجه به المان‌های تخصصی و مهم در حوزه دکوراسیون، فضایی که برای آن، لوستری انتخاب می‌کنیم، اهمیت زیادی دارد؛ زیرا که ارتفاع در فضاهایی متفاوت است و بسته به بزرگی یا کوچکی فضا، نوع سبک و اندازه‌ لوستری که انتخاب می‌کنیم، تغییر می‌یابد. لوسترها می‌توانند بر اساس نوع مبلمان ما از نوع کریستالی و کلاسیک و یا حتی اسپرت و فانتزی انتخاب شوند. علاوه بر اینها ابعاد لوستر انتخاب‌شده بر سبک چیدمان نیز تأثیر زیادی دارد؛ اینکه کوتاه باشد یا بلند، حباب‌های آن گرد و یا تکی باشد و یا از چند شعله برخوردار باشد. تمامی این موارد در انتخاب ما تأثیرگذار خواهند بود.

انتخاب لوستر از میان انواع متنوع و زیبا

خانه‌های هرکدام از ما با چیدمانی متفاوت، نیازهایی متفاوتی نیز دارند. این تنوع را در کنار زیبایی می‌توانید در فروشگاه ستامنس تجربه کنید. این مجموعه با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در حوزه روشنایی و لوستر در 3 بخش، ارائه‌دهنده خدمات به مخاطبان و مشتریان خود است. مشاوره و ارائه خدمات برای پروژه‌های معماری، تأمین واردات محصولات و تجهیزات روشنایی، ایجاد شبکه فروش و نمایندگی فروش و همین‌طور پشتیبانی خدمات پس از فروش و گارانتی به مشتریان است. تمامی محصولات ستامنس با اجناس عالی و با طراحی به‌روز دنیا، ارائه‌دهنده محصولات خود به مشتریان است.

ستامنس هوم از راه رسید!

شرکت ستامنس به مشتری های خود این مژده را می دهد که علاوه بر محصولات روشنایی، مبلمان خانگی با کیفیت عالی نیز فروش می رساند. نمونه هایی از این مبلمان را می توانید در زیر ببینید:


منبع: مجله منزل | نویسنده: شهرزاد چراغی

تبلیغات

نویسنده: فاطمه افشاریان

کارشناسی مهندسی معماری از دانشگاه سراسری شیراز - دانشکده هنر و معماری کارشناسی ارشد طراحی داخلی از دانشگاه سوره - دانشکده معماری مدیر محتوا در وبسایت چیدانه نویسنده در مجله منزل

نشان کردن
  • 651 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 21 شهریور 1397

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
پاسار آرایه پاسار آرایه
6 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۷۷۰۷۵۷۹۹
مجله منزل   مجله منزل
3 نمونه کار

تلفن: 02123051170
گالری شینا گالری شینا
16 نمونه کار

تلفن: 09128618101
لوکس سنتر لوکس سنتر
6 نمونه کار

تلفن: 09120344608
فرش دستباف ذوالانواری فرش دستباف ذوالانواری
7 نمونه کار

تلفن: 02122896648
لوستر ستامنس لوستر ستامنس
12 نمونه کار

تلفن: 09125878387
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173