۰۸ شهريور ۹۶

متخصصان به شما پاسخ می دهند: به جرات می توان گفت داشتن فضای بیشتر در خانه آرزوی هر فردی است. چه خانه بسیار کوچک و نقلی داشته باشید و چه ابعاد خانه برایتان مناسب باشد، دیدن فضای بیشتر برای شما خوشحال کننده خواهد بود. در دکوراسیون اتاق خواب کوچک دغدغه جای گرفتن سرویس خواب قبل از هر چیزی ذهن را به خود درگیر می کند، به همین علت است که به فکر تخت خواب تاشو می روید تا خیالتان راحت شود که می توانید همه آنچه برای خواب راحت و استراحت نیاز دارید را داشته باشید. اگر در فضای اتاق خوابتان، سرویس خواب به راحتی جای گرفته است، فکر نمی کنید که داشتن فضای بیشتر کمی وسوسه کننده به نظر می رسد؟ ما در این مطلب با تخصص گروه صنایع بهجا، سوالاتی را پاسخ می دهیم که از سفارش تا ساخت تخت خواب تاشو باید بدانید:

آیا برای استفاده از تخت تاشوی دیواری باید حداقل فضای استانداردی در دکوراسیون اتاق خواب وجود داشته باشد؟ کمترین فضای مورد نیاز چقدر است؟

بدلیل نوع طراحی و تنوع ابعادی محصولات بهجا، تولید سفارشی ، منطبق با فضای موجود و نیاز مشتریان محترم امکان پذیر بوده و هیچگونه محدودیتی موجود ندارد.

تخت تاشوی دیواری چگونه نصب می شود؟

پس از انتقال قطعات پیش ساخته به محل نصب، تکنسین های مجرب بهجا قطعات را به راحتی در محل مونتاژ و نصب می نمایند. شایان ذکر است تمامی قطعات کاملا آماده نصب بوده و در کمترین زمان (حداکثر چند ساعت) اتاق خوابی نسبتا بزرگ تکمیل و تحویل خواهد شد.

تختخواب تاشو افقی بهجا

تختخواب تاشو افقی بهجا

قیمت نامشخص

در کنار تامین فضای مورد نیاز برای تخت خواب، چه موارد دیگری را می توان از طریق این وسیله به اتاق خواب آورد؟

با توجه به اشغال کمترین سطح در دکوراسیون اتاق خواب و استفاده حداکثر ارتفاع (تا زیر سقف) که هر دو گزینه باعث بزرگ تر و زیباتر جلوه کردن محیط خواهد شد. بدیهی است اجرای کمدهای دیواری پیش ساخته به سبک اروپایی و تنوع زیادی از ویترین، کتابخانه، میز مطالعه و غیره بنا به نیاز مشتریان محترم امکان پذیر است.

نصب و اجرای تخت تاشوی دیواری بر روی چه نوع دیواری امکان پذیر است؟

انواع دیوارهای آجری، سفالی، بتنی، دیوارهای تیغه گچی، با استفاده از یراق آلات مخصوص و رعایت اصول ایمنی مربوط به هر یک از دیوارهای مذکور قابل اجرا خواهد بود. حتی دیواری های پیش ساخته کاذب نیز که به خودی خود فاقد هر گونه قابلیت تحمل بار هستند نیز با روشهای منحصر به فرد و کارشناسان گروه صنایع بهجا، به صورت کاملا ایمن قابل استفاده و اجرا هستند.

سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد

قیمت نامشخص

آیا تخت تاشوی دیواری برای تخت خواب دونفره نیز انجام می شود؟

بله، تختخواب تاشو دیواری بهجا در انواع یکنفره، دو نفره و دو طبقه در دو تیپ عمودی و یا افقی بازشو با سایزبندی استاندارد عرض ۹۰، ۱۲۰، ۱۴۰، ۱۶۰، ۱۸۰ سانتیمتر و حتی ابعاد سفارشی غیر استاندارد نیز قابل تولید هستند.

جنس این نوع تخت چیست؟ تنوع رنگی آن در چه محدوده ای قرار می گیرد؟

محصولات گروه صنایع بهجا تماما از جنسMDF  با طیف گسترده ای از رنگ بندی و در مورد نمای محصولات نیز سه تیپ MDF، هایگلاس یا ممبران که هر کدام تنوع زیادی از رنگ ها را شامل می شوند، قابل تولید هستند.

تخت تاشو برون بدنه

تخت تاشو برون بدنه

قیمت نامشخص

از سفارش تا آماده شدن محصول مورد نظر، چه مدت زمان نیاز است؟

به طور معمول قراردادهای بهجا با مدت زمان ۲۵ روز کاری منعقد می گردد. لیکن در مواردی که سفارش دهنده به هر دلیلی محدودیت زمانی داشته باشد، ضمن رعایت دستور العمل های مربوطه، طبق توافق با مشتریان محترم تعیین خواهد شد.

هزینه سفارش و نصب تخت تاشوی دیواری بر چه اساسی تعیین می شود؟ میانگین هزینه برای یک اتاق خواب چقدر است؟

هر یک از محصولات پس از محاسبات مربوط به حسابداری صنعتی و مالی، قیمت گذاری و از طریق وب سایت رسمی، شبکه های اجتماعی و یا نمایندگی های بهجا در دسترس مشتریان محترم قرار می گیرد. در ضمن میانگین قیمت محصولات بنا به نوع سفارش، رنگ، ابعاد و دیگر پارامترهای مربوطه بین ۴۵۰ الی ۵۳۰ هزار تومان به ازای هر متر مربع تعیین گردیده است.

تختخواب تاشو بهجا

تختخواب تاشو بهجا

قیمت نامشخص

برای کسب اطلاعات بیشتر با این گروه و همچنین داشتن راه های ارتباطی با آنها به پروفایل اهالی فن صنایع بهجا در وبسایت چیدانه سری بزنید. نمونه محصولات بیشتر آنها نیز در دسترش شما قرار می گیرد.

​نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید