۱۸ مهر ۹۶

شما هم از طرفداران چوب هستید؟ پس به خوبی می دانید که چه حس و انرژی خوبی با حضور چوب در خانه به شما منتقل می شود. داشتن وسایل چوبی در دکوراسیون منزل آنقدر متنوع است که بسیاری از مواقع نمی توان از بین آنها انتخاب کرد! گاهی شما ایده ای در ذهن خود دارید که آن را در هیچ مغازه و فروشگاهی پیدا نمی کنید و دوست دارید به هر نحوی آن را در چیدمان خانه خود ببینید. پس باید به سراغ افرادی رفت که بتوانند ایده های شما را به مرحله عمل برسانند. چطور می توان این کار را انجام داد؟ ادامه مطلب را بخوانید:

این کار هر کسی نیست که بتواند ایده ها، طراحی ها و خواسته های شما را ساخته و اجرا کند. افراد متخصص و نجاران حرفه ای هستند که دست به کار می شوند و با شناخت درست و کامل از بافت، رنگ، ساختار و انواع چوب، وسایل و مبلمان مخصوص و مورد نظر شما را می سازند.

کاناپه بدون کشو صورت و معنا

کاناپه بدون کشو صورت و معنا

۲,۳۰۰,۰۰۰تومان
ست مبلمان ساقه

ست مبلمان راحتی

۲,۰۰۰,۰۰۰تومان
تخت چوبی / مبلمان چوبی بیلوبانا

تخت چوبی

قیمت نامشخص

بسیاری از نجاران در ساخت کابینت های آشپزخانه مشهور هستند در حالی که حوزه کاری و توانایی های آنها بسیار فراتر از ساخت کابینت می رود. چه شما نیاز به یک مبلمان زیبای دست ساز با منبت کاری های ظریف داشته باشید و چه به طبقه بندی هوشمندانه برای صرفه جویی در فضا، راه حل مشکل در دست نجاران حرفه ای و خبره است.

مطلب مرتبط: گشتی در کارگاه نجاری نگین و شقایق، دختران نجار ایرانی!

یک نجار و کابینت ساز حرفه ای دقیقا چه موقع به کار شما می آید!؟

متخصصان ساخت و طراحی کابینت در تعویض و تعمیر انواع کابینت با جنس های مختلف، از آشپزخانه و روشویی کابینتی گرفته تا میز توالت و وسایل سرگرمی مهارت دارند. آنها می توانند با طبقه بندی هوشمندانه در دکوراسیون اتاق خواب، دفترکار، نشیمن و دیگر فضاهای خانه، محل مناسب برای فعالیت های روزمره و نظم دهی وسایل را در اختیار شما بگذارند.

بشقاب چوبی

بشقاب چوبی

۲۰,۰۰۰تومان
تصویر جعبه چوبی

جعبه چوبی

۱۵۰,۰۰۰تومان
اسکوپ چوبی

اسکوپ چوبی

نجاران حرفه ای با استفاده از مهارت های خود در زمینه آشنایی با طراحان مد روز، انواع سبک دکوراسیون داخلی و به روزترین تجهیزات و مبلمان، تمامی انتظارات شما از دکوراسیون و وسایل رویایی تان را به حقیقت تبدیل می کنند. چوب کاران، نجاران و کابینت سازان با تجربه می دانند چه جنس و سبکی از چوب برای فضای داخلی خانه شما می تواند مناسب باشد و خانه و وسایل متناسب با نیازها، سبک زندگی، و دکوراسیون مورد علاقه شما برایتان طراحی می کنند.

میز چوبی / مبلمان چوبی بیلوبانا

میز چوبی

قیمت نامشخص
جاگلدانی چوبی

جاگلدانی چوبی

۱۳۰,۰۰۰تومان
شلف چوبی

شلف چوبی

۶۰,۰۰۰تومان

یک نجار چیره دست می تواند جلوه ای نو و زیبا به کابینت قدیمی شما بدهد، وسایل آنتیک و ارزشمند را با ظرافت تعمیر کند و یا لوازم دکوری و وسایل چوبی ظریف را به چیدمان خانه شما بیفزاید.

پرسیدن برخی سوالات قبل از انتخاب یک نجار و کابینت کار ماهر ضروری است:

  • کدام جنس چوب برای سبک کابینت و آشپزخانه من مناسب است؟
  • آیا شما کیفیت کار خود را گارانتی می کنید؟
  • چه تعداد پروژه شبیه به پروژه من انجام داده اید؟
  • هزینه را چطور محاسبه می کنید و چه فاکتورهایی را در نظر می گیرید؟
  • می توانید به من یک پیش فاکتور دقیق از هزینه ها بدهید؟
  • چه زمانی کار شما به پایان می رسد؟
  • چه اتفاقی ممکن است باعث شود که میزان هزینه ها از میزان بودجه برآورد شده اولیه، بیشتر شود؟
  • چه وسایلی را باید قبل از شروع کار فراهم کنیم؟
  • آیا نکته مهم و یا نگران کننده ای در این پروژه وجود دارد که باید از قبل پیش بینی شود؟

نجاران متخصص را در چیدانه پیدا کنید.

گشتی کوتاه در میان اهالی فن چیدانه بزنید و طراحی را که مد نظر شماست بیابید. سپس نمونه کارهای گروه را دقیق بررسی کرده و با خانه خود مقایسه کنید. شما می توانید نظرات کارفرمایان قبلی را مطالعه کنید و به طور مستقیم سوالات خود را از آنها بپرسید.

​​​​​نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎