۲۲ مرداد ۹۷

میز جلو مبلی تقریبا از وسایل اجتناب ناپذیر در دکوراسیون نشیمن است. معمولا افراد بر اساس مدل مبلمان مورد استفاده خود به سراغ میز جلو مبلی نیز می روند و به تناسب آن، یکی را انتخاب می کنند. در این مطلب از وب سایت چیدانه تصمیم داریم چند مدل میز جلو مبلی زیبا را به شما معرفی کنیم تا ایده ای برای انتخاب وسایل در دکوراسیون نشیمن شما باشد.

میز جلو مبلی ترکیبی

مدل میز جلو مبلی ترکیبی

به این تصویر با دقت نگاه کنید. میز جلو مبلی ای که در دکوراسیون نشیمن این خانه قرار گرفته است از قطعات جداگانه ای تشکیل شده است. ترکیب این قطعات و قرار گرفتنشان در کنار یکدیگر توانسته زیبایی و تناسبی به دکوراسیون نشیمن بدهد. چنین مدلی در عین حال می تواند در زمان استفاده از میز برای تک تک افراد نیز راحتی و آسانی به همراه داشته باشد، در عین حال نیز جابجایی میزها نیز با سهولت بیشتری اتفاق خواهد افتاد.

مطلب مرتبط: ۸ میز جلو مبلی و میز عسلی شیک برای دکوراسیون منزل

رنگ میز جلو مبلی

مدل میز جلو مبلی با رنگی یکسان

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، این میز جلو مبلی با طرح و رنگی است که مشابه آن را در سایر وسایل این دکوراسیون نشیمن می توان دید. فضای سفید رنگی که در این تصویر مشاهده می کنید در کنار مبلمان در این فضا توانسته ترکیبی زیبا و یکدست ایجاد کند.

مطلب مرتبط: انواع میز جلو مبلی، میز دوست داشتنی من کدام است؟

میز جلو مبلی ساده

مدل میز جلو مبلی ساده

معمولا توصیه می شود که برای مبلمانی که نسبتا سنگین هستند از مدل میز جلو مبلی ساده تری استفاده کنید. همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید برای مبلمانی که مدلی سنگین دارند از مدل میز جلو مبلی مینیمالی استفاده شده است.

مطلب مرتبط: تزیین میز جلو مبلی با ساده ترین ایده ها

مدل میز جلو مبلی

 مدل میز جلو مبلی همراه با آثار هنری

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید برای میز جلو مبلی خود به دنبال یک مجسمه باشید و دکوراسیون نشیمن خود را شبیه سبک هندوستانی نمایید. باید بگوییم که برای این کار لزوما نیاز به میز جلو مبلی با مدل های خاص نیست و حتی با ساده ترین مدل ها هم می توانید به هدف خود برسید. پارچه هایی که در سایر لوازم این دکوراسیون مشاهده می کنید در کنار میزهای استخوانی و سایر وسایل همین سبک را برایتان تداعی خواهد کرد.

مطلب مرتبط: ۹ میز جلو مبلی و عسلی سنتی در دکوراسیون گرم ایرانی!

میز جلو مبلی روستیک

مدل میز جلو مبلی روستیک

به این تصویر نگاه کنید. در دکوراسیون نشیمن این خانه از میز جلو مبلی ای استفاده شده که از تنه درخت طبیعی ساخته شده است. زیبایی این انتخاب در کنار سنگ آسیابی که به عنوان عنصری تزئینی به کار رفته و عناصر چرمی موجود در فضا، توانسته شکل و شمایلی مکمل در این خانه مهیا سازد.

مطلب مرتبط: ۸ میز جلو مبلی که با هر مبلمانی ست می شود!

میز جلو مبلی چند لایه ای

میز جلو مبلی چند لایه ای

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید یکی از گزینه های پیش روی شما در انتخاب مدل میز جلو مبلی، مدل لایه لایه ای است. زیبایی این مدل به خوبی در دکوراسیون نشیمن این تصویر مشخص است.

مطلب مرتبط: ۱۷ میز جلو مبلی متفاوت با وسایل دور ریختنی !

استفاده از چند میز جلو مبلی

استفاده از بیش از یک مدل میز جلو مبلی

در دکوراسیون نشیمن این تصویر که به خوبی ملاحظه می کنید دو فضا به شکل جداگانه ای چیدمان شده اند و وسایلشان نیز کاملا از هم مجزاست. در چنین فضاهایی شما می توانید به سراغ مدل میز جلو مبلی های متفاوتی بروید و آنها را در دکوراسیون نشیمن خود قرار دهید.

مطلب مرتبط: میز جلو مبلی، ۴۵ مدل که همیشه می خواستید!

میز جلو مبلی کوچک

مدل میز جلو مبلی کوچک

همانطور که در این تصویر هم به خوبی واضح است شما می توانید به جای تهیه یک میز جلو مبلی نسبتا بزرگ از دو یا سه میز کوچک تر استفاده کنید. در این حالت می توانید بر روی هرکدام از آنها یک کتاب، شمع، گیاه و... استفاده نمایید تا حال و هوای متفاوتی به دکوراسیون نشیمن خود ببخشید.

مطلب مرتبط: میز جلو مبلی در دکوراسیون منزل، ویژگی ها و سبک ها

گل و میز جلو مبلی

میز جلو مبلی و گل طبیعی

پیشنهاد ما این است که با انتخاب هر مدل میز جلو مبلی، اصلا استفاده از گل های زیبا غافل نشوید و آنها را از قلم نیندازید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید بر روی میز جلو مبلی خود در کنار گل از کتاب و... نیز استفاده کنید.

مطلب مرتبط: میز عسلی و جلو مبلی، حتما یکی از این ۵۴ مدل به چشمتان می آید!

میز جلو مبلی

حتی یک کاسه!

اگر میز جلو مبلی تان کوچک است اصلا لازم نیست ناراحت باشید. همانطور که در این تصویر نیز به خوبی مشاهده می کنید شما می توانید حتی با استفاده از یک کاسه و ظرف تکی میز به جلوه میز جلو مبلی تان بیفزایید و سلیقه خود را نشان دهید.

کالاهای پیشنهادی وب سایت چیدانه:

میز جلو مبلی جهانتاب

میز جلو مبلی جهانتاب

قیمت نامشخص
میز جلو مبلی چوبی

میز جلو مبلی چوبی

قیمت نامشخص
میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

قیمت نامشخص

میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

قیمت نامشخص
میز جلو مبلی مربع

میز جلو مبلی مربع

قیمت نامشخص
میز جلو مبلی

میز جلو مبلی

۳۵۰,۰۰۰تومان

اگر شما هم تجربه های مشابهی از این مدل میز جلو مبلی ها دارید در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید!

منبع: elledecor | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید