۱۷ آبان ۹۵

مبلمان: صندلی بار برای اپن آشپزخانه و کابینت جزیره ای یکی گزینه های بسیار مناسب برای زندگی امروزی و همچنین دکوراسیون آشپزخانه کوچک است. انتخاب صندلی بار و صندلی اپن مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه چالش بر انگیز است چرا که عوامل بسیاری مانند ارتفاع، مدل و سبک و راحتی را باید مدنظر قرار داد. در این مطلب به کمک گروه مبلمان جهانتاب نکات و راهنمایی هایی را برای شما ذکر می کنیم تا بهترین صندلی بار را برای اپن آشپزخانه خود انتخاب کنید:

صندلی اپن بار جهانتاب مدل لوکاس

صندلی اپن بار جهانتاب مدل لوکاس

۶۴۳۰۰۰تومان

ارتفاع مناسب صندلی بار

آیا صندلی بار باید در سطحی بالاتر از اپن آشپزخانه قرار گیرد؟ برای اینکه بدانید چه نوع صندلی اپنی می خواهید ارتفاع میز یا کابینت خود را اندازه گیری کنید. این نکته را در ذهن داشته باشید که نشیمن گاه صندلی بار برای راحتی بیشتر باید بین ۲۰-۳۰ سانتیمتر پایینتر از سطح کابینت و میز قرار داشته باشد.

صندلی اپن جهانتاب مدل ایویا

صندلی اپن جهانتاب مدل ایویا

۵۹۹۰۰۰تومان

  • صندلی معمولی به طور معمول ۴۵ سانتیمتر از زمین تا قسمت نشیمن ارتفاع دارد.
  • صندلی اپن دارای ارتفاعی حدود ۶۰-۷۰ سانتیمتر از سطح زمین است.
  • صندلی بار ارتفاعی بین ۷۰-۸۰ سانتیمتر از سطح زمین دارد.

صندلی اپن جهانتاب مدل رویال

صندلی اپن جهانتاب مدل رویال

۵۴۹,۰۰۰تومان
صندلی اپن بار جهانتاب مدل سرنا SERENA

صندلی اپن بار جهانتاب مدل سرنا SERENA

۴۹۹,۰۰۰تومان
صندلی اپن جهانتاب مدل ویستا

صندلی اپن جهانتاب مدل ویستا

۴۸۵,۰۰۰تومان

بدانید چند صندلی بار و اپن برای دکوراسیون آشپزخانه می خواهید.

به توصیه گروه مبلمان جهانتاب فراموش نکنید که فاصله بین دو صندلی اپن و صندلی بار باید به اندازه کافی باشد تا افراد به راحتی بتوانند روی آن بنشینند، برخیزند، غذا بخورند و حرکت کنند.

  • اگر پهن ترین قسمت صندلی بار شما ۴۰-۴۵ سانتیمتر است، به اندازه ۵۰-۵۵ سانتیمتر بین دو صندلی فاصله نیاز است.
  • اگر پهن ترین قسمت صندلی بار شما ۴۸-۵۵ سانتیمتر است، به اندازه ۶۰-۶۵ سانتیمتر بین دو صندلی فاصله نیاز است.
  • اگر صندلی بار چرخان یا دسته دار دارید، باید فضای بیشتری برای فاصله دو صندلی در نظر بگیرید.

صندلی بار ایگلوسا جهانتاب

صندلی بار ایگلوسا جهانتاب

۵۹۹۰۰۰تومان

مدل صندلی بار را در نظر بگیرید.

می خواهید سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد و اجزای مختلف در فضای داخلی با یکدیگر هم خوانی داشته باشند؟ در دکوراسیون آشپزخانه ترجیح می دهید وسایل دسته بندی باشند و یا وحدتی بین آنها دیده شود؟ آیا صندلی اپن و صندلی بار در فضای آشپزخانه کاربرد دارند؟ با پاسخ به این سوالات می توانید مدل صندلی اپن را به گونه ای خریداری کنید که به خوبی مورد استفاده قرار گیرند.

صندلی اپن بار جهانتاب مدل ایگلو IGLOO

صندلی اپن بار جهانتاب مدل ایگلو IGLOO

۵۴۷۰۰۰تومان

اگر صندلی اپن در راهروی باریک یا شلوغ قرار دارد یا اینکه نمی خواهید در یک نگاه دکوراسیون آشپزخانه به گونه ای باشد که کابینت ها دیده نشوند، از نوعی از صندلی بار بدون پشتی استفاده کنید. این نوع صندلی را راحتی چابه چا می شوند.

صندلی اپن و بار لوکسر جهانتاب

صندلی اپن و بار لوکسر جهانتاب

۴۷۱۰۰۰تومان

گروه مبلمان جهانتاب توصیه می کند چنانچه تنوع را دوست دارید و می خواهید وسیله ای چشمگیر و متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه خود داشته باشید از صندلی بار با پشتی پهن استفاده کنید که قسمت نشیمن راحت و مناسبتری هم دارد.

صندلی اپن و بار استیم جهانتاب

صندلی اپن و بار استیم جهانتاب

۳۹۵۰۰۰تومان

متریال مناسب برای صندلی بار در آشپزخانه

اگر می خواهید صندلی بار و اپن را در قسمتی که غذا خورده می شود قرار دهید، از متریالی استفاده کنید که نیاز به مراقبت و تمیز کردن چندانی نداشته باشد. برای این منظور می توانید از چرم، چوب و فلز استفاده کنید. صندلی بار با روکش نشیمن باید از جنس میکروفیبر باشد که به سادگی تمیز و پاک می شود. همچنین می توانید از کوسن یا بالشت های کوچک روی صندلی بار استفاده کنید که به سادگی قابل شستن هستند.

صندلی بار الیسا جهانتاب

صندلی بار الیسا جهانتاب

۴۷۱,۰۰۰تومان
صندلی اپن و بار پنی جهانتاب

صندلی اپن و بار پنی جهانتاب

۳۹۹,۰۰۰تومان
صندلی اپن بار مدل ویونا جهانتاب

صندلی اپن بار مدل ویونا جهانتاب

۲۴۰,۰۰۰تومان

در دکوراسیون آشپزخانه به سبک کلاسیک، مدرن، سنتی، روستیک و معاصر می توانید صندلی باری را پیدا کنید که ظاهر فضای شما را تکمیل کند. نیازی نیست حساسیت زیادی به خرج دهید. اگر فضای غذاخوری شما در جوار آشپزخانه قرار دارد، لزومی ندارد سبک و مدل مکان های نشستن و صندلی ها از یک نوع باشند.

صندلی بار هلنا جهانتاب

صندلی بار هلنا جهانتاب

۳۹۹۰۰۰تومان

اگر در حال حاضر متریال چوب را در دکوراسیون آشپزخانه به مقدار زیادی به کار برده اید، ترکیب چوب و فلز را امتحان کنید. ذهن خود را باز کنید و سپس متریال و مدل صندلی بار را برای آشپزخانه خود به درستی انتخاب کنید.

برای داشتن اطلاعات تماس این گروه به پروفایل اهالی فن گروه مبلمان جهانتاب در وبسایت چیدانه مراجعه کنید و از محصولات بیشتر آنها بازدید کنید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎