تبلیغات
F فارست
امتیاز: 0.5 0 نظر | ثبت نظر

5 شهریور 1397

ظروف چوبی ایرانی، خلاقیت کودکانه‌ در کارهای بزرگترها!

از همان‌ جا که ایستاده بودم، جسم کوچک و نحیفش را نگاه می‌ کردم. چقدر در حرکت دادن آن اسباب‌ بازی چوبی دقت داشت و سعی می‌ کرد بدون خوردن به موانع اطراف، ماشین کوچکش را به‌ سوی مقصدی که معلوم نبود کجاست، هدایت کند. همان لحظه بود که چشمش به میوه‌ های پوست‌ کنده‌ ای که چند دقیقه پیش کنار دستش گذاشته بودم، افتاد و رنگ قرمز توت‌ فرنگی و شاید عطر خوش آن، نظرش را جلب کرد. همین‌ که آمد میوه را بردارد، از دستش سر خورد و سوار بر ماشین به سوی مقصد روانه شد. نمی‌ دانستم مثل همه مادرها بدوم سمتش، توت‌ فرنگی را بشویم و به دستش بدهم که بی‌ شک رشته بازی‌ اش از هم می‌ گسست یا بایستم و ادامه بازی آرام و بی‌ دغدغه‌ اش را نظاره کنم، ولی من راه دوم را انتخاب کردم. دلم نمی‌خواست هیچ‌ چیز مزاحمی آن لحظه‌ های شیرین را از هر دوی ما بگیرد. برای من که فرشته کوچکم را در دنیای خیالش می‌ دیدم و برای او که با هیجان بسیار در حال شادی کودکانه‌ اش بود. حداقل خیالم راحت بود که چوب از دیگر وسایلش تمیزتر است و خطری هم تهدیدش نمی‌ کند. کمی بی‌ خیالی هم به جایی برنمی‌ خورد. 

ظروف چوبی

 • نام برند : lasercut.studio / استودیو برش لیزر
 • موقعیت مکانی : اصفهان
 • نوع محصول : دکوری، ملزومات کودک و منزل
 • سبک محصول : فانتزی
 • جنس محصول : چوب و فلز
 • ویژگی برجسته محصول : تک بودن محصولات و کیفیت بالای تولید
 • تعداد افراد گروه : 5 نفر
 • زمان آغاز کار : اواخر سال ۹۵

مطلب پیشنهادی : ظروف آشپزخانه چوبی با نقاشی دستی پیوند!

ظروف چوبی

بیوگرافی مدیر استودیو 

 • نام: ایمان نوروزی فرد
 • سن : ۳۸ سال
 • شغل: کارمند

از پیشینه شغلی تا شکل‌ گیری خط فکری

قبل از شروع این فعالیت، در زمینه طراحی گرافیک، طراحی صنعتی و عکاسی فعالیت داشتم و از سال‌ ها قبل آرزوی راه‌ اندازی یک مجموعه تولیدی با هدف تولید محصولات خاص در ذهنم وجود داشت. در ابتدا برنامه‌ ریزى خاصى نداشتم. براى شروع کار تصمیم گرفتم آغازی انجام شود تا اینکه به‌ مرور مسیرم مشخص شد؛ یعنى با برخی کارهاى ساده‌ تر شروع کردم، کم‌ کم خط فکری‌ ام تغییر کرد و به مسیر دیگرى هدایت شدم. آنجا بود که فهمیدم به آنچه می‌ خواستم رسیده‌ ام.

مطلب پیشنهادی : ظروف چوبی آشپزخانه را مثل روز اول نو کنید!

ظروف چوبی

ظروف چوبی

به دنبال تولید کالای ایرانی بودم

با توجه به فقدان محصولات داخلی باکیفیت ازاین‌ دست در کشور و ورود محصولات بی‎ کیفیت وارداتی اکثراً چینی، تصمیم گرفتیم این خلأ را پر کنیم. من علاقه خاصى به کار کردن با چوب داشتم و همیشه دنبال کارهاى خاص و جذاب بودم که با چوب کار شده باشد. بد نیست این نکته را هم اضافه کنم که چوب طبیعى مزیت‌ هاى بسیاری هم دارد. تحقیقات ابتدایی بازار، نوع محصول و هم‌چنین ذائقه مردم ما را به سمت تولید این محصولات هدایت کرد. باید بگویم ما کم‌ کم به نتیجه مطلوب رسیدیم؛ یعنى با آزمون‌ و خطا توانستیم به نقطه نهایی دست پیدا کنیم.

مطلب پیشنهادی : ظروف چوبی، دست سازه های ایرانی برای آشپزخانه امروزی!

ظروف چوبی

ظروف چوبی

استفاده از چوب، روح زندگی در خانه

جنس اصلی محصولات ما چوب طبیعی است و گاهی از فلز و شیشه هم استفاده می‌ کنیم. هدف از انتخاب چوب طبیعی، زنده بودن آن و داشتن روح زندگی در این نوع از مواد است. به‌ خصوص وقتی این محصولات قرار است در منزل و در ارتباط با افراد به‌خصوص کودکان باشد، بودن حس متفاوت و زنده در چوب انتخاب صحیحی بوده است. در دنیاى امروز که استفاده از مواد شیمیایی مخصوصاً در ارتباط با کودکان افزایش‌ یافته، چوب از مواد طبیعى و سالم به شمار می‌رود. ما تصمیم گرفتیم مصنوعات چوبى را وارد خانه‌ ها کنیم تا شاید توانسته باشیم قدمى در سلامت کودکان برداریم.

مطلب پیشنهادی : ظروف چوبی آشپزخانه، دست سازهای خلاقانه جوان مشهدی

ظروف چوبی

شبکه‌ های اجتماعی، سراسری شده‌ اند!

راه ارتباطی اصلی ما تاکنون شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و... بوده است. انشاء الله در صدد هستیم تا به‌ زودی فروشگاهى راه‌ اندازى کنیم تا دوستان بتوانند برای سهولت خرید، محصولات و کیفیت را از نزدیک ببینند.

ظروف چوبی

هر زمینه کاری جدیدی، به‌ مرور گسترده‌ تر می‌ شود

با توجه به نام‌ گذارى سال ٩٧ به نام سال حمایت از کالاى ایرانى، امیدواریم موانع موجود در راه تولید از جمله مالیات‌ هاى سنگین، واردات کالاهاى خارجى مشابه و... حذف گردد. با توجه به استقبال مردم در حذف واسطه‌ ها، استفاده از شبکه‌ های اجتماعی، خریدهای مستقیم از تولیدکننده و هم‌ چنین توجه به کیفیت محصول علاوه بر قیمت به نظر می‌ رسد شرایط بهتری برای تولیدکننده‌ های مشاغل نوپا و استارت آپ ایجاد شود. استودیو ما نیز با توجه به تازه بودن و هم‌چنین ارائه مستقیم محصولات، آینده بهتری در پیش دارد. با توجه به محبوبیتى که محصولات ما در بین مخاطبان پیدا کرده و البته هم ما فکر نمی‌ کردیم تا این حد مورد استقبال قرار بگیرد، امیدواریم تا یک سال آینده فضاهاى گسترده‌ ترى برای ما نیز مهیا شود.

آخرین شماره مجله را نیز از دست ندهید : 

منبع : مجله منزل | نویسنده: صدف حقیقت

تبلیغات

نویسنده: گلنار صفدریان

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

نشان کردن
 • 914 بازدید

 • |
 • 0 نظر

 • |
 • 5 شهریور 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
مبل سروش مبل سروش
6 نمونه کار

تلفن: 02144631028
گالری تحسین گالری تحسین
21 نمونه کار

تلفن: 02176216810
لوازم خانگی بوش لوازم خانگی بوش
14 نمونه کار

تلفن: 0218582
گروه صنعتی لگسی گروه صنعتی لگسی
5 نمونه کار

تلفن: 02155289691
دکوراسیون چوبی ماسو دکوراسیون چوبی ماسو
15 نمونه کار

تلفن: 09199900671
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173