۱۳ اسفند ۹۶

این روزها رنگ های روشن و خنثی سوژه داغ طراحی های داخلی است؛ البته اگر رنگ قهوه ای را فاکتور بگیریم! هرچه باشد قهوه ای ها هنوز محبوب دل خانه های ایرانی هستند. در این مطلب می خواهیم سری به دکوراسیون ها با رنگ های تیره، منظورم واقعا تیره، بزنیم. برای منزلی با دیوارها یا کف و سقف تیره چه وسایلی باید تهیه کنید؟ با چیدانه همراه باشید!

دیوارهای تیره در نشیمن

دیوارهایی به رنگ سورمه ای یا آرامشی به وسعت اقیانوس

شاید فکر کنید که رنگ های روشن محیط خانه را خارق العاده می کنند اما این رنگ های تیره هستند که می توانند به اتاق یا نشیمن شما وزن و عمق ببخشند. یکی از رنگ های تیره اخمو ولی دوست داشتنی سورمه ای است. این حجم از آبی تیره روی دیوار ها آرامشی غافلگیر کننده برای اهالی منزل به ارمغان می آورد. همان آرامش اعماق اقیانوس!

دیوارهای تیره در نشیمن به همراه اکسسوری سفید

زمانی که دریوارهایتان به رنگ های تیره هستند بهتر است کف را روشن کنید. اگر منزل استیجاریست و پارکت ها هم تیره هستند بهتر است یک فرش سفید تهیه کنید و به پیروی از آن چند اکسسوری سفید خریداری کنید. تابلو های هنری سفید یا با طرح هایی از دریا بسیار برای این دیوارهای سورمه ای رنگ و فضای آرام ایجاد شده مناسب هستند.

دیوار سورمه ای در غذاخوری

این نوع دکوراسیون تیره مناسب افرادیست که نیاز به سکوت بیش تری دارند و خسته از هیاهو و زرق و برق محیط شهری هستند. پس بعد از یک روز خسته کننده چند شمع روشن کنید. تلفیق رنگ تیره دیوار و نور ملایم شمع ها فضایی آرام و رمانتیک را به وجود می آورد.

نقاط کانونی تیره در نشیمن

نقاط کانونی تیره در نشیمن

همه دیوار نه فقط بخشی را تیره کنید

اگر قصد استفاده از رنگ های تیره برای دکوراسیون منزلتان دارید اما هنوز مردد هستید؛ بهتر است بخشی از دیوار یا نقاط کانونی را تیره کنید و باقی را روشن تر یا سفید. در واقع یک بازی رنگ بین تیره و تیره تر راه می اندازید. برای مثال می توانید درب های وردی، پرده یا حتی قسمت ها یا تمام شومینه را تیره کنید(مشکی) و باقی دیوارها را سفید کنید یا رنگی روشن تر(خاکستری).

کابینت تیره در آشپزخانه روشن

اگر قصد تغییر دکوراسیون آشپزخانه را دارید؛ می توانید تنها کابینت هایش را تیره کار کنید و برای دیوارها از رنگ روشنی مانند سفید استفاده کنید. این شیوه برای دکوراسیون آشپزخانه های پرنور هم بسیار کاربردیست و رنگ های تیره، نور کم تری را به داخل خانه منعکس می کنند.

کف تیره در نشیمن

کف ها را به رنگ تیره در آورید

اگر جسارت داشتن دیوارهایی تیره را ندارید بهتر است مصالح کف را تیره انتخاب کنید. بر خلاف تصور عموم این ترفند برای منازل کوچک بسیار کاربردیست. کف تیزه به همراه دیوارهای سفید فضار را بزرگ تر و دلباز تر جلوه می دهد. اگر کف تیره ای دارید بهتر است اکسسوری های تیره برای دیوارهای سفیدتان تهیه کنید.

برای داشتن اکسسوری های تیره یا روشن مناسب برای دکوراسیون منزلتان با رنگ های تیره سری به ویترین اهالی فن در چیدانه بزنید:

کاغذ دیواری 4 تکه 1Wall مدل Forest-005

کاغذ دیواری ۴ تکه ۱Wall مدل Forest-005

۳۶۹,۰۰۰تومان
کاغذ دیواری ۴ تکه 1wall مدل NewYork-010

کاغذ دیواری ۴ تکه ۱wall مدل NewYork-010

۳۶۹,۰۰۰تومان
کاغذ دیواری 4 تکه 1وال مدل NewYork-007

کاغذ دیواری ۴ تکه ۱وال مدل NewYork-007

۳۶۹,۰۰۰تومان

کوسن سیاه سفید

کوسن سیاه سفید

۵۵,۰۰۰تومان
تابلو هنری سیاه سفید

تابلو هنری سیاه سفید

۸۲,۰۰۰تومان
ساعت رومیزی کتاب سیاه

ساعت رومیزی کتاب سیاه

قیمت نامشخص

تصویر گلدان سه بعدی - طرح رز سیاه

گلدان سه بعدی طرح رز سیاه

۳۹,۰۰۰تومان
آینه سرویس بهداشتی

آینه سرویس بهداشتی

قیمت نامشخص
درب داخلی و ورودی ساختمان کد TX002 رنگ مشکی

درب داخلی و ورودی ساختمان کد TX002 رنگ مشکی

۲۱۵,۰۰۰تومان

بطری دکوری گل

بطری دکوری گل

۳۰,۰۰۰تومان
کاغذ دیواری 64 تکه 1وال مدل City-002

کاغذ دیواری ۶۴ تکه ۱وال مدل City-002

۳۸۵,۰۰۰تومان
تابلو درخت

تابلو سیاه سفید

۹۵,۰۰۰تومان

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎