۱۸ فروردين ۹۷

من فردی هستم که همیشه از چیزهای خاص استقبال می‌ کنم و به دنبال آن ها می‌ روم. یک روز وقتی مشغول گردش در فضای مجازی بودم، یک‌ مرتبه عکس دکوراسیون منزلی نظرم را جلب کرد: خانه‌ ای که نشیمن آن تیره‌ رنگ بود. دیوارها و مبلمان تیره به همراه اکسسوری‌ هایی که با رنگ تیره نشیمن بسیار هماهنگ بودند فکرم را درگیر خود کرد. از این مطمئن بودم که قصد تغییر دکوراسیون خانه را دارم و می‌ خواهم همه‌ چیز را نو کنم، پس نباید معطل می‌ کردم. عزمم را جزم کردم و تصمیمم را گرفتم. نشیمن تیره‌ رنگ دقیقا همانی بود که می‌ خواستم، همان‌ طور خاص و شیک. 

مبل راحتی چرم

مبل راحتی چرم

قیمت نامشخص

مبلمان در دکوراسیون تیره

همان‌ طور که مشخص است مبلمان، مهم‌ ترین عنصر در اتاق نشیمن است و بدون وجود آن نشیمن کامل نخواهد بود. به‌ علاوه انتخاب رنگ و نوع مبلمان، تعیین‌ کننده سبک چیدمان اتاق نشیمن است؛ بنابراین باید بیش ترین تمرکز خود را بر روی خرید مبلمان گذاشت. این نکته را باید در نظر داشت که برای نشیمن تیره‌ رنگ باید وسواس بیش تری داشته باشید تا بیش‌ از حد تیره و باعث دلگیر شدن فضا نشود.

  • پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : مبلمان لاگاسوفا
  • حدود قیمت :  ۱/۲۰۰ تا ۱۰ میلیون تومان

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون اتاق نشیمن، برای یک چیدمان خوب چی نیاز دارید؟

فرش در نشیمن تیره

امروزه جوانان علاقه کم تری به فرش و گلیم دارند. قرار دادن فرش و یا گلیم هرچند کوچک در اتاق نشیمن، فضا را گرم‌ تر و صمیمی‌ تر می‌ کند، هم‌چنین از خالی بودن زمین جلوگیری کرده و جلوه زیباتری به فضا خواهد داد. برای نشیمن تیره، فرش یا گلیمی مناسب است که با فضا در تناسب باشد و درعین‌حال بر زیبایی آن بیفزاید. 

  • مراکز پیشنهادی برای خرید محصولات مشابه : مدنو
  • حدود قیمت : ۲۰۰ هزار تا ۱۰۰ میلیون تومان

مطلب پیشنهادی : ابعاد و مکان مناسب فرش در دکوراسیون داخلی منزل

پرده در دکوراسیون با رنگ های تیره

پرده از عناصری است که علاوه بر زیباتر کردن فضا، حریم خصوصی خانه را از دید عموم محفوظ نگه می‌ دارد. پرده نیز مانند دیگر وسایل بر روی سبک دکوراسیون تأثیرگذار بوده و دقت و ظرافت در انتخاب آن دارای اهمیت بسیاری است. در انتخاب رنگ پرده برای نشیمن تیره بهتر است رنگ‌ هایی را برگزینید که در تناسب با رنگ دیوار هستند. 

  • پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : گالری سایبان نو
  • حدود قیمت : ۶۰ تا ۳۰۰ هزار تومان

مطلب پیشنهادی : ۷ نکته برای انتخاب و خرید پرده در دکوراسیون منزل

لوستر فلزی

لوستر فلزی

قیمت نامشخص
لوستر مشکی

لوستر مشکی

قیمت نامشخص
لوستر طرح هندسی

لوستر طرح هندسی

قیمت نامشخص

لوستر و آباژور در نشیمن با رنگ های تیره

روشنایی فضا تا حدی به سلیقه افراد بستگی دارد. عده‌ ای نور کم و فضای نسبتا تاریک را می‌پسندند و عده‌ ای دیگر فضای نورانی و کاملا روشن. استفاده از لوستر و یا آباژور برای هر دو گروه لازم و ضروری است. آباژور برای علاقه‌ مندان به نور کم در فضا، انتخاب بسیار خوبی است، چراکه هم فضا را شیک و زیبا می‌ کند و هم مناسب با سلیقه این افراد است. برای علاقه‌ مندان به نور زیاد نیز لوستر به همراه آباژور پیشنهاد می‌ شود تا علاوه بر زیبایی و گرمای فضا، نور کافی را در اختیار این عزیزان قرار دهد.

  • پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : هوم دکور
  • حدود قیمت : ۳۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومان

مطلب پیشنهادی : لوستر های زیبا و درخشش دکوراسیون منزل

ست کوسن

ست کوسن مبل

۴۵۰۰۰تومان

کوسن کلاسیک

کوسن کلاسیک

قیمت نامشخص

کوسن در دکوراسیون تیره رنگ

کوسن از عناصری است که طرفداران زیادی دارد. من نیز از طرفداران پروپا قرص این موجود نازنین هستم! انواع طرح‌ ها و اندازه‌ های مختلف موجود در بازار برای هر سلیقه‌ ای کاربردی است. شما به‌ راحتی می‌ توانید با توجه به سبک موردعلاقه و چیدمان اتاق نشیمن، کوسن‌ های دلخواهتان را انتخاب کرده و از فضای نشیمن لذت ببرید. 

مطلب پیشنهادی : چطور رنگ مبل و کوسن را هماهنگ کنیم؟

اکسسوری تیره رنگ در دکوراسیون

اکسسوری تیره رنگ در دکوراسیون

اکسسوری های تیره رنگ

اکسسوری‌ ها از لوازم مورد علاقه من هستند و از قرار دادن آن ها در هر قسمت از خانه استقبال می‌ کنم. نشیمن که از فضای مهمی در هر خانه‌ ای به‌ حساب می‌ آید نیز به اکسسوری‌ های متنوع و هماهنگ با فضا نیاز دارد. در نشیمنی با رنگ تیره باید از اکسسوری‌ هایی با رنگ سفید، نقره‌ ای و یا رنگ‌ های دیگری که با آن رنگ تیره در تناسب هستند استفاده کنید تا فضا را جذاب کنند.

  • پیشنهاد برای خرید محصولات مشابه : خانه درسا
  • حدود قیمت : ۹ هزار تا یک‌ میلیون تومان

اگر شما هم به دنبال خاص و جذاب شدن دکوراسیون خانه تان هستید، رنگ های تیره در دکوراسیون منزل را به عنوان یک گزینه امتحان کنید.

منبع: مجله منزل | نویسنده: حدیث حقیقت 

افزودن دیدگاه جدید