تبلیغات
E رومانته E بازار مبل
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

2 دی 1396

فنگ شویی اتاق مستر و کودک، راز و رمزهایی که فاش شد!

فنگ شویی، فنگ شویی در منزل، سبک فنگ شویی و فنگ شویی در دکوراسیون بیش ترین عناوینی هستند که شما در پرسش هایتان از ما می خواهید تا درموردشان توضیح دهیم. فنگ شویی موضوع تازه ای نیست ولی هنوز یکی از پر طرفدارترین موضوعات در بخش طراحی داخلی می باشد.در چیدانه مطالب زیادی در زمینه فنگ شویی کار کرده ایم اما این بار کمی متفاوت تر به این موضوع نگاه کرده ایم. با چیدانه همراه باشید قرار است سورپرایز شوید!

مهم ترین فضا در فنگ شویی اتاق خواب است

 مهم ترین فضا در فنگ شویی، اتاق خواب شماست. رعایت اصول فنگ شویی در اتاق خواب، کلید یک رابطه شاد و خواب آرام برای شماست. پس هرکاری که می توانید برای ارتقا سطح کیفی فنگ شویی در دکوراسیون اتاق خوابتان انجام دهید. به محل قرار گیری تخت خوابتان توجه زیادی کنید و سعی کنید در دو طرف تخت خوابتان تعادل ایجاد کنید حتی در نورپردازی!

مراقب باشید! استفاده از آینه در اتاق خواب در فنگ شویی خیلی توصیه نمی شود؛ اما آینه عضو جدایی ناپذیر اتاق خواب های ما شده است. حواستان باشد تخت خواب یا درب های کمد را منعکس نکند. در افسانه های فنگ شویی آینه نماد خیانت است. بهتر است هنگام خواب روی آینه را بپوشانید تا راحت تر به خواب بروید.

رنگ اتاق خواب مستر در فنگ شویی

از رنگ هایی با پایه آتش استفاده کنید. مانند قرمز، نارنجی، صورتی و زرد. رنگ ها با پایه آتش در فنگ شویی شادی آفرین هستند و به ایجاد فضای رمانتیک بیش تر کمک می کنند.

بیش تر بخوانید:

فنگ شویی برای اتاق کودکان

پدر و مادر در تلاشند تا بهترین امکانات را برای کوردکشان فراهم کنند؛ اما چه زمانی کودک می تواند حداکثر استفاده را از این امکانات و شرایط ببرد. درست است زمانی که حالش خوب باشد . حال خوب نیازمند به انرژی است. از فنگ شویی برای ایجاد یک فضای سالم و شاد برای کودکتان استفاده کنید. فتگ شویی باعث می شود قدرت یادگیری فرزندتان بهتر شود و فرآیند رشد در نوزاد روند بهتری را طی کند. جالب است بدانید با استفاده فنگ شویی در اتاق خواب کودک او کم تر بیمار می شود.

بیش تر بخوانید:

 اصول فنگ شویی در اتاق کودک

خداروشکر آینه در اتاق کودکان کم تر به چشم می خورد پس نگرانی در این زمینه نداریم. مهم ترین نکته در اتاق خواب کودکتان به خصوص در سنین پایین و نوزادی تأمین خواب راحت است. به این منظور باید تخت خواب را به دیوار نچسبانید و زیر تخت خواب را خالی بگذارید تا انرژی چی بتواند کودک را در بربگیرد و در اتاق جریان داشته باشد.

از رنگ هایی مانند آبی روشن و صورتی روشن یا سبز ملایم استفاده کنید این رنگ ها آرامش بیش تری را به اتاق خواب کودکتان می آورند.

هیچگاه از لوستر و آویز برای نورپردازی اتاق کودکتان استفاده نکنید بهترین نور در فنگ شویی، نور طبیعی است پس اگر در حال چیدن سیسمونی هستید اتاقی انتخاب کنید که در طول روز بهترین نور را دارد و در شب بهتر است از نورهای ملایم و آباژورها استفاده کنید.

از آویزان کردن تعداد زیادی عکس در اتاق خواب کودک بپرهیزید . قاب عکس در اتاق خواب کودک در اصول فنگ شویی جایی ندارد. استفاده از یک یا دو عکس به صورتی که نگاه عکس به کودک نباشد بلامانع است.

از محبوب ترین سرویس های خواب اهالی فن در چیدانه دیدن کنید:

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

نشان کردن
  • 2088 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 2 دی 1396

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دفتر معماری تورانا دفتر معماری تورانا
11 نمونه کار

تلفن: 02126414138
گروه طراحان رستاک گروه طراحان رستاک
7 نمونه کار

تلفن: 09123779194
برگ منظر برگ منظر
4 نمونه کار

تلفن: 09121332847
مبلمان رست مبلمان رست
27 نمونه کار

تلفن: 09178886008
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173