۲۴ اسفند ۹۵

نورپردازی: در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، توجه به نورپردازی تک تک فضاها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این میان یکی از فضاهایی که ما اغلب در حق آن کم لطفی می کنیم و نورپردازی اش را به یک لامپ یا لوستر ساده محدود می کنیم، اتاق خواب مان است. در صورتی که این فضا نیز به اندازه فضاهای دیگر باید از نورپردازی اصولی بهره مند باشد تا آرامش و راحتی ما را فراهم کند.

روشنایی طرح Flora تیسرا

روشنایی طرح Flora تیسرا

قیمت نامشخص
روشنایی طرح Hanami تیسرا

روشنایی طرح Hanami تیسرا

قیمت نامشخص
تصویر ‪FARETTO‬

‪تیسرا Farettoچراغ آویز مدل‬

قیمت نامشخص

هدف اصلی در یک اتاق خواب دست یافتن به نور پس زمینه ای و عاری از درخشش و بدون خیره کردن چشم است. به گفته کارشناسان آورده های روشنایی تیسرا در اتاق هایی که وسعت زیاد آنها امکان به کارگیری لوازم و اثاثیه ی پایه آزاد را فراهم می کند، این نورپردازی عمومی کاربردی، اغلب به وسیله ی چراغ ها تامین شده و همیشه به وسیله ی نورهای کنار تخت و به طور جداگانه کنترل می شوند.

چراغ دیواری تی سرا طرح آکوآ

لوستر دیواری تیسرا طرح آکوآ

۱تومان
لوستر تی سرا طرح کورتن

لوستر تیسرا طرح کورتن

۱تومان
لوستر دیواری تی سرا طرح آیورو

لوستر دیواری تیسرا طرح آیورو

۱تومان

در فضاهای محدود و فضاهای داخلی مدرن، نورپردازی بالاتاب در یک بخش اتاق می تواند راه حل مناسبی باشد که شاید به پدید آمدن حوضچه ای از نور منجر شود. اگر در اتاق کمد وجود داشته باشد، می توان درها را با نورهای پایین تاب مخفی، دیوار شویی کرد.

لوستر سقفی تی سرا طرح آیورو

لوستر سقفی تیسرا طرح آیورو

۱تومان
چراغ دیواری تی سرا طرح تورینو

چراغ دیواری تیسرا طرح تورینو

۱تومان
چراغ دیواری تک تی سرا

چراغ دیواری تک تیسرا

قیمت نامشخص

در پاره ای از موارد می توان با استفاده از نورهای پایین تاب کم درخشش بر سر تختی گران قیمت اتاق تاکید گذارد و نقطه تمرکز پدید آورد. نتیجه به کارگیری این تکنیک فوق العاده است، اما فراموش نکنید که برای کنترل این نورها کلید جداگانه ای در نظر بگیرید تا بتوانید برای پرهیز از تابش مستقیم، هنگام خواب آنها را خاموش کنید.

آباژور Liza تیسرا

آباژور Liza تیسرا

۱تومان
آباژور تی سرا طرح گلادیس

آباژور تیسرا طرح گلادیس

قیمت نامشخص
آباژور تی سرا طرح تراما

آباژور تیسرا طرح تراما

قیمت نامشخص

کارشناسان تیسرا تاکید می کنند چراغ های موضعی بهترین نوع نورپردازی پس زمینه را برای اتاق فراهم می کند، که بهتر است علاوه بر یک یا دو چراغی که در فضای اتاق موجود است در هر طرف تخت خواب نیز یک چراغ قرار داده شود. جلوی گنجه ها و کمدها را با منابع پایین تاب و کم ولتاژ مخفی روشن کنید. این تکنیک یک منبع نور مفید را به محیط اضافه کرده، و در عین حال بر نور عمومی نیز می افزاید.

چراغ مطالعه طرح مایا تیسرا

چراغ مطالعه طرح مایا تیسرا

قیمت نامشخص
چراغ مطالعه تی سرا طرح سوئیت

چراغ مطالعه تیسرا طرح سوئیت

۱تومان
چراغ مطالعه تیسرا طرح ساپل

چراغ مطالعه تیسرا طرح ساپل

قیمت نامشخص

چراغ مطالعه تی سرا طرح الوا

چراغ مطالعه تیسرا طرح الوا

۱تومان
چراغ مطالعه تی سرا طرح آکوآ

چراغ مطالعه تیسرا طرح آکوآ

۱تومان
چراغ مطالعه تی سرا طرح میلان

چراغ مطالعه تیسرا طرح میلان

قیمت نامشخص

یک چراغ مطالعه ی کنار تختی، نیز می تواند نور کافی برای مطالعه را فراهم آورد، اما یک منبع نور فیبراپتیک یا ال. ای. دی. منبع نور متمرکزی را فراهم می آورد؛ یعنی نور لازم برای روشن ساختن صفحات کتاب را به خوبی مهیا می کند.

برای تهیه انواع روشنایی ها برای دکوراسیون منزل خود می توانید به پروفایل آورده های روشنایی تیسرا در اهالی فن چیدانه سر بزنید و به اطلاعات تماس آن ها دسترسی پیدا کنید.


نویسنده: گروه آورده های روشنایی تیسرا | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎