loading
تبلیغات
E ساختمان یار لابل چوب و هنر
امتیاز: 0.0

17 تیر 1397

چیدمان کفش در کمد، با این 5 ترفند کفش ها هم سروسامان می گیرند!

معمولا پیدا کردن جای کافی برای چیدمان کفش در کمد دغدغه خیلی از افراد است، چراکه وقتی به سراغ کمد لباس خود می روند می بینند که حتی جایی برای قرار دادن یک جفت کفش هم وجود ندارد! اگر نداشتن فضای کافی برای چیدمان کفش در کمد شما را خیلی اذیت می کند باید بگوییم که تنها نیستید. در این مطلب از وب سایت چیدانه همراه ما باشید تا در این رابطه بیشتر صحبت کنیم.

چیدمان کفش در کمد

معمولا بسیاری از افراد کفش های خود را در جعبه های مخصوص خودشان نگهداری می کنند که فضای بسیار زیادی را هم اشغال می کند. علاوه بر این بسیاری هم فضای مختص به کفش ها را در طبقه های پایین و کوچک کمد می دانند. حالا باید بگوییم که اگر تا آخر این مطلب همراه ما باشید خواهید دید که تنها ظرف یک ساعت می توانید فضایی کافی برای چیدمان کفش های خود پیدا کنید.

مطلب مرتبط: مدل جاکفشی، اینهمه کفش رو کجا جا بدم؟

برای شروع باید به سراغ کفش هایمان برویم و چند جفت کفش اصلی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند را برداریم. سعی کنید تعداد زیادی کفش انتخاب نکنید و از هر نوع کفش پاشنه دار، کفش مخصوص پیاده و.. یکی را انتخاب کنید. پس هر انتخاب اضافی ای را کنار بگذارید! پس باید کفش های خود را در سه دسته تقسیم بندی کنید:

  • آنهایی که نگه می دارید
  • آنهایی که باید تعمیر شوند
  • آنهایی که باید دور بیندازید

مطلب مرتبط: ۷ جا کفشی خلاقانه برای نظم دهی به کفش های شما

در نظم دهی به کفش ها رحم نکنید!

خیلی از افراد دلشان نمی آید که کفش های قدیمی و کهنه خود را دور بیندازند. پس بدون توجه به اینکه چقدر آنها را دوست دارید یا گران خریده اید به سراغ کفش های آسیب دیده خود بروید و از شرشان خلاص شوید. یادتان باشد که شما آنها را نمی پوشید و در عین حال به فضای بیشتری هم نیاز دارید.

مطلب مرتبط: جای کیف و کفش، ۸ معجزه نظم دهی!

نگهداری از کفش در کمد

قانون 12 ماهه را یادتان باشد

اگر کفشی در کمد لباستان دارید که یک سال است آن را نپوشیده اید پس چرا بی خیالش نمی شوید؟ برای هر کفش فضای مخصوص به خودش را حفظ کنید و اگر کفشی دارید که از پوشیدن آن احساس خوبی پیدا می کنید پس اصلا آن را از دست ندهید. یادتان باشد که حتی کفشی که برای مهمانی و عروسی نگه داشته اید می تواند با شلوار جینتان ترکیب فوق العاده ای ایجاد کند.

مطلب مرتبط: ۵+۲ قانون برای ست کردن کفش با لباس

کفش های شبیه به هم را جدا کنید

احتمالا شما هم چند جفت چکمه یا کفش مهمانی دارید که شبیه به هم هستند. به سراغ آنها بروید و یکی شان را انتخاب کنید و در کمد لباس خود نگهداری کنید. یادتان باشد که می خواهید فضای کمد کفش خود را بازتر و سبک تر کنید.

مطلب مرتبط: طراحی کیف و کفش با الهام از معماری ایرانی!

رنگ های متفاوت را انتخاب کنید

یادتان باشد که مجبور نیستید برای هر لباس، کفش مخصوص به خودش را نگه دارید. سعی کنید کفش هایی با رنگ ها مختلف نگه دارید که مجبود نباشید باز هم به دنبال خرید کفش تازه بروید. این کار به مختصر و مفیدتر بودن چیدمان کفش در کمد لباستان کمک می کند.

مطلب مرتبط: جلوگیری از ورود آلودگی کفش به خانه، راهی داره؟

تعمیر کفش را یادتان نرود

سعی کنید اگر کفش هایی دارید که در صورت تعمیر شدن دوباره کارایی خود را حفظ می کنند تعمیر کنید. با این کار در صرف هزینه های خرید کفش هم صرفه جویی خواهید کرد.

نمونه محصولات چیدانه را هم از دست ندهید :

اگر شما هم پیشنهاد و یا تحربه های مشابهی در این زمینه دارید در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید!

منبع: womanandhome | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: طلوع حقیقت

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

نشان کردن
  • 1016 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 17 تیر 1397

نمونه کارهای مرتبط
اینها هم صفر تا صد نمونه اجرایی در جاده چالوس هست استخر فایبر گلاس سایز ٩*٤

اینها هم صفر تا صد نمونه اجرایی در جاده چالوس هست استخر فایبر گلاس سایز ٩*٤

از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173