۱۱ آذر ۹۶

با توجه به قیمت بالای مسکن به خصوص در شهرهای جدید، خیلی از ما در حال کشتی گرفتن با این آپارتمان های کوچک هستیم. گاهی اوقات کوچک تر از آن چیزی که هستند به نظر می رسند. آنقدر زود بهم ریخته و آشفته می شوند که مدام در حال مرتب کردن هستیم. این آپارتمان اصلا شیک نیست! اگر قصد کشتی گرفتن با منزل کوچکتان را دارید بهتر است چند فن استادی به شما آموزش دهم تا این بار پیروز این میدان باشید! چیدانه شما را تشویق خواهد کرد!

اکسسوری های رنگی در خانه کوچک

اکسسوری ها در منزل کوچک به چشم می آیند!

شرط می بندم تا به حال از این زاویه به قضیه نگاه نکرده بودید! تأثیری که یک شمع یا یک جفت کوسن در دکوراسیون آپارتمانتان کوچکتان می گذارد به مراتب بیش تر از تأثیر همین وسایل در یک منزل بزرگ است. این یعنی شما با کم ترین هزینه می توانید حال و هوای خانه خوبتان را تغییر دهید و بعد از مدتی که خسته شدید، صرفا چند اکسسوری تازه تهیه کنید و نیازی به تغییر وسایل بزرگ تر و گران تر ندارید. برای تغییر آماده شوید! 

مجسمه دکوراتیو / آسمانه

مجسمه دکوراتیو

قیمت نامشخص

این محصولات در چیدانه به محبوب ترین اکسسوری هایتان تبدیل خواهند شد:

گلدان آویز برنجی

گلدان آویز برنجی

۱۴۵,۰۰۰تومان
دیوار کوب مدرن F017

دیوار کوب مدرن F017

۳۵تومان
ست کوسن

ست کوسن مبل

۴۵,۰۰۰تومان

نظم در خانه کوچک

آپارتمان کوچک جای دور ریختنی ها نیست!

دوستی داشتم که مجبور به نقل مکان از یک خانه ویلایی به یک آپارتمان نقلی شد. سه برابر وسایلی که با خود برد را دور ریخت؛ چون واقعا نیازی به آن ها نداشت! یک نگاه به منزلتان بیاندازید. زندگی بدون این دور ریختنی ها بهتر است، فقط باید کمی جسارت به خرج دهید و دل بکنید. با دور ریختن وسایل اضافی و بلا استفاده، نظم بخشیدن به فضاهایتان راحت تر می شود و فراموش نکنید همان طور که یک اکسسوری کوچک در آپارتمان کوچک بیش تر به چشم می آید یک وسیله دور انداختنی هم بیش تر به چشم می آید! به نظم در منزلتان خوش آمد بگویید!

قفسه کتاب چوبی

قفسه کتاب چوبی

۵۰۰۰۰۰تومان

این محصولات در چیدانه جایگزین خوبی برای دور ریختنی هایتان می شوند:

 جای مجله چنار

جای مجله چنار

۸۵۰,۰۰۰تومان
کتابخانه

کتابخانه

۷۵۰,۰۰۰تومان
کتابخانه کوچک برگین

کتابخانه کوچک برگین

۷۵,۰۰۰تومان

نشیمن کوچک به سبک مینیمال

مینیمال بهترین سبک برای خانه های کوچک!

در ایران کم تر از سبک مینیمال استفاده می شود؛ بهتر است راحت تر با شما صحبت کنم؛ ایرانی ها شلوغ پسند هستند و در هر مغازه ای که می روند بزرگ ترین سایز از یک وسیله را خریداری می کنند. بعد که به منزل می رسند تازه متوجه می شوند ای داد بی داد اصلا جا نمی شود که نمی شود! وقتی در یک فضای کوچک زندگی می کنید این جمله را با خود تکرار کنید: هرچه ساده تر بهتر و شیک تر. سادگی سبک مینیمال در منزل شما، فضایتان را بزرگ تر نشان می دهد و سبکی است که باعث کم ترین شدن استرس می شود. به زندگی ساده و بدون استرس سلام کنید!

اتاق خواب کوچک به سبک مینیال

این محصولات در چیدانه سبک مینیمال را مهمان خانه هایتان می کنند:

مجموعه تابلوی دکوراتیو آبرنگ

مجموعه تابلوی دکوراتیو آبرنگ

۲۰۰,۰۰۰تومان
تابلوی دکوری نقاشی آبرنگ قاصدک

تابلوی دکوری نقاشی آبرنگ قاصدک

۱۰۰,۰۰۰تومان
 تابلوی دکوری آبرنگ «گل پنبه»

تابلوی دکوری آبرنگ «گل پنبه»

۲۰۰,۰۰۰تومان

چیدمان آپارتمان کوچک

فضاهای کوچک سریع تر تمیز می شوند!

به نیمه پر لیوان نگاه کنید! تمیز کردن یک خانه بزرگ به مراتب وقت گیر تر و سخت تر از یک آپارتمان کوچک است. خود من از اینکه تمام آخر هفته ام را صرف تمیز کردن خانه بکنم، بیزار هستم. کارهای بهتری برای انجام دادن هست. وقتی در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید در واقع هم پول و هم در وقتتان صرفه جویی می کنید!

اولین کسی باشید که مطالب ما در چیدانه را می خواند! به کانال چیدانه بپیوندید.

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎