تبلیغات
E رومانته F چوب و هنر E سیب
امتیاز: 1.1 0 نظر | ثبت نظر

30 اردیبهشت 1396

پوشاندن دید تراس بدون کور کردن نور، راهی داره؟

از ما بپرسید: با افزایش جمعیت و هم‌جواری بی سابقه ساختمان های امروزی، حفظ حریم ساختمان و فضای سکونت به یکی از دغدغه های بزرگ بیشتر آپارتمان نشین ها تبدیل شده است. به همین منظور در این مطلب از چیدانه می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان چیدانه در رابطه با پوشاندن دید تراس بدون کور کردن نور طبیعی را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید.

سوال: من مستاجرم، خانه ام در خیابان اصلی قرار داره برای پوشاندن دید تراس نمی خوام هزینه زیادی کنم، دوستام بهم حصیر رو پیشنهاد دادن، اما نمی خوام نور طبیعی خانه ام را از دست بدم میشه راهنمایم کنید؟ 
پاسخ: بهترین روش برای پوشاندن دید تراس و بالکن بدون جلوگیری از ورود نور طبیعی به داخل خانه بدون صرف هزینه زیاد همان طور که اشاره شد استفاده از حصیر می تواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد، اما با کمک گیاهان پیچکی می توانید حس و حال تازه ای به فضای تراس خود ببخشید، استفاده از گلدانه های آویزی و در صورت محصور بودن بالکن با شیشه، انتخاب برچسب شیشه مات کن مناسب می تواند ایده های مقرون به صرفه دیگری برای پوشاندن دید تراس شما باشد.  هم‌چنین می توانید با مراجعه به مطلب زیر بهترین ایده ها برای پوشاندن دید تراس خانه را بیابید و فضای بیرونیتان را زیباتر از قبل کنید: 

اگر به دنبال طراحی منحصر به فرد برای تراس و بالکن منزلتان هستید، پیشنهاد می کنم به شرکت بارش سبز که از زیرگروه های اهالی فن چیدانه  است سری بزنید و نمونه کار های آنها را ببینید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 5948 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 30 اردیبهشت 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گروه معماری پکاپن گروه معماری پکاپن
5 نمونه کار

تلفن: 02176292873
وود آس وود آس
20 نمونه کار

تلفن: 09194464670
آذین نو نیلپر azino.nilper آذین نو نیلپر azino.nilper
6 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۶۶۴۶۰۰۷
ایران گرولایت ایران گرولایت
7 نمونه کار

تلفن: 02188087204
وودکده وودکده
6 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۴۴۱۵۱۶۹۲
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173