تبلیغات
E رومانته E بازار مبل
امتیاز: 0.0

22 خرداد 1396

طراحی باغچه، 20 مدل حیاط سرسبز در خانه های ایرانی!

طراحی محوطه: با شروع فصل بهار و تابستان، گل ها و گیاهان شروع به رشد و نمو کرده و رنگ و هوای تازه ای به محیط پیرامون خود می بخشند. بسیاری از افراد هم از این فرصت خدادادی استفاده کرده و شروع می کنند به کاشتن گل و گیاه و طراحی فضای سبز پیرامون خود. یکی از در دسترس ترین فضاها برای زیباسازی با گل و گیاه، طراحی باغچه است. تا انتهای این مطلب با چیدانه همراه باشید تا با یکدیگر عکس های مختلفی از طراحی باغچه و حیاط سرسبز در خانه های ایرانی را در فضاهای مختلف مانند خانه و مجتمع مسکونی و ویلا ببینیم.

طراحی باغچه خانگی

یکی از در دسترس ترین مکان ها برای طراحی فضای سبز که حس و حالی عالی به محیط پیرامون ما می بخشد، طراحی باغچه خانگی است. در طراحی باغچه خانگی می توان از گل و گیاهان رنگی و زیبا استفاده کرد تا تابستانی متفاوت و شاد را تجربه کرد. بهتر است که از طراحی آلاچیق هم غافل نشویم.

طراحی باغچه حیاط مجتمع

امروزه در شهرهای بزرگ، اکثر مردم در واحدهای کوچکی از مجتمع های مسکونی زندگی می کنند و از داشتن حیاط شخصی و فضای سبز شخصی محروم هستند؛ بنابراین باید برای زیبایی محیط و کمک به شرایط زیستی، دست به طراحی باغچه حیاط مجتمع مسکونی زد. در این طراحی محدودیت نوع معماری ساختمان تعیین کننده است.

طراحی باغچه ویلا

یکی از متداول ترین و زیباترین طراحی های فضای سبز، طراحی باغچه ویلا است. اگرچه که ویلاها در فضاهای سرسبز ساخته می شوند، اما طراحی باغچه می تواند زیبایی محوطه ویلا را چندین برابر کند.

شما خوانندگان عزیز و محترم می توانید برای دیدن عکس های بیشتر از طراحی فضای سبز و محوطه، به بخش عکس های محوطه و منظر در وبسایت چیدانه سر بزنید و در صورت تمایل با طراحان هر فضا ارتباط بگیرید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: معین قوی

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

نشان کردن
  • 29975 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 22 خرداد 1396

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
دکسا دکسا
2 نمونه کار

تلفن: 02188012410
رویال گاردن  رویال گاردن
16 نمونه کار

تلفن: 09123779194
لوستر ستامنس لوستر ستامنس
12 نمونه کار

تلفن: 09125878387
گروه معماری آرامش گروه معماری آرامش
11 نمونه کار

تلفن: 09122058980
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173