۲۶ فروردين ۹۶

دکوراسیون اتاق خواب: در این مقاله می‌خواهیم با چگونگی ورود عشق و زیبایی به اتاق‌خواب که به کمک رنگ نارنجی تند، آلویی زیبا و قهوه‌ای صورت می‌گیرد آشنا شده و آن را مطالعه کنیم. اکنون زمان مناسبی است تا رنگ‌هایی که فضای شاعرانه‌ای در اتاق‌خواب مستر به وجود می‌آورند را بررسی کنیم. این موضوع یکی از محبوب‌ترین‌های سال ۲۰۱۶ بود، اما خیلی از خوانندگان با برخی از رنگ‌های انتخابی مخالف بودند. با توجه به بازخورد خوانندگان، در اینجا تعدادی دیگر از رنگ‌های رمانتیک را در نظر داشته و بررسی خواهیم کرد.

رنگ اتاق خواب عروس

۱. نارنجی های درخشان در اتاق خواب رمانتیک

طبق مطالعه و بررسی‌ای که در انگلستان صورت گرفته است، بسیاری از خوانندگان با رنگ‌های منتخب کاراملی به‌عنوان رنگ اغواگر کاملاً مخالف‌اند. برای افرادی که می‌گویند کاراملی برایشان "خیلی قهوه‌ای" است، نارنجی به‌عنوان جایگزین می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد.

رنگ در اتاق خواب

درواقع ازنظر بسیاری از افراد برای ایجاد احساسی عاشقانه در اتاق‌خواب تان، نارنجی رنگ مناسبی برای شما خواهد بود، درحالی‌که تصویر اول دیواری نارنجی‌رنگ است که مقداری نیز با زرد همراه شده. رنگ دیوار نارنجی در اتاق‌خواب دوم بیشتر به قرمز متمایل است، اما بااین‌حال هر دورنگ، گرم و جایگزینی دلپذیر برای رنگ کاراملی هستند.

بهترین رنگ اتاق خواب

این دو سایه از رنگ نارنجی انتخاب های مناسبی هستند.

اتاق خواب رمانتیک

۲. بنفش آلویی و بنفش برای رنگ دیوار اتاق خواب

رنگ‌های اغواگر دیگری که توسط خوانندگان گفته‌شده‌اند طیف‌های آلویی و بنفش هستند. این رنگ‌های جذاب، آرامش‌بخش و دارای حس راحتی و آسودگی هستند.

مطلب پیشنهادی: رنگی آرامش بخش برای اتاق خواب

رنگ اتاق خواب عروس

اگر به سمت طیف‌های تیره‌تری بروید که در تصویر نشان داده‌شده است، مقداری رنگ ملایم متضاد و اشیایی که دارای درخشندگی مناسب و کافی‌اند استفاده کنید تا احساس لطافت و حس عاشقانه بیشتری در آن حفظ‌شده و تاریک و دلگیر نشود.

ترکیب رنگ در اتاق خواب

این دو سایه از رنگ بنفش انتخاب های مناسبی هستند.

رنگ مناسب اتاق خواب

۳. آبی تیره برای رنگ اتاق خواب عروس

درحالی‌که بسیاری بیان کردند که رنگ‌های گرم ازنظر ایجاد فضایی خودمانی و دعوت‌کننده در اتاق‌خوابشان دارای اولویت است، تعدادی نیز گفته‌اند که آبی تیره را بیشتر ترجیح می‌دهند.

رنگ اتاق خواب

ممکن است آبی سیر استفاده‌شده در تصاویر برای کسانی که در آب‌وهوای سرد زندگی می‌کنند بسیار سرد به نظر برسد، اما اگر در جایی که شما زندگی می‌کنید هوا گرم و یا معتدل است، می‌توانید از رنگ‌های سردی مانند این نمونه در اتاق‌خواب دوری‌کنید.

مطلب پیشنهادی: رنگ اتاق خواب، این ۲۰ ترکیب را از دست ندهید!

بهترین رنگ اتاق خواب

این دو سایه از رنگ آبی انتخاب های مناسبی هستند.

بهترین رنگ برای اتاق خواب

۴. رنگ اتاق خواب کله غازی

از اینکه رضایت و قدردانی افراد زیادی را در رابطه با استفاده از کله غازی به‌عنوان رنگ اتاق‌خواب رمانتیک خود مشاهده کردم بسیار خوشنود و خوشحال شدم. ازآنجایی‌که حس می‌کنم این رنگ که ترکیبی دورگه از آبی  و سبز است گرمای غیرمنتظره و مناسبی را به اتاق‌خواب مستر می‌بخشد آن‌هم بدون اینکه انرژی اضافی به آن بدهد به این رنگ علاقه زیادی دارم. این رنگ برای آن‌که برای هر ۴ دیوار استفاده شود بسیار برجسته و تقریباً نامناسب است؛ بنابراین همان‌طور که در تصویر نشان داده‌شده است به استفاده از آن فقط به‌عنوان نقطه عطف فکر کنید.

مطلب پیشنهادی: یادآوری ۵ نکته برای ست کردن ترکیب رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب عروس

و یا رنگ را به دیوار پشت تخت محدود کنید، آن‌هم به‌گونه‌ای که در تصویر دیگری مشاهده می‌کنید. این کار انفجاری عالی و کارآمد از رنگی سرزنده در مقابل فضاهای خنثی و بی‌رنگ به‌حساب می‌آید.

ترکیب رنگ در اتاق خواب

این دو سایه از رنگ سبز-آبی یا همان کله غازی انتخاب های مناسبی هستند.

رنگ اتاق خواب

رنگ دیوار اتاق خواب

۵. قهوه ای خاکی برای اتاق خواب رمانتیک

رنگ محبوب دیگری که مکرراً ذکرشده است، طیف قهوه‌ای پررنگ و گرم است. قهوه‌ای به‌عنوان رنگی خنثی، می‌تواند برای استفاده رنگ پس‌زمینه برای رنگ‌های تند دیگر به‌حساب آید؛ مانند نقطه عطف نارنجی در تصویر و رنگ مرجانی صندلی اتاق‌خواب در تصویر دوم، ولی شبیه به بنفش تیره و رنگ‌های بنفش آلویی، می‌توانید قهوه‌ای تیره را با عناصر سفید یا شیری متعادل کنید تا طرح رنگ خیلی سنگین احساس نشود.

رنگ دیوار اتاق خواب

البته شما همچنین می‌توانید تن‌های قهوه‌ای پررنگ را اطراف اتاق‌خوابتان به کمک عناصری چوبی تزریق کنید. دیوارها و سقف‌های مزین به چوب در این اتاق‌خواب واقعاً احساس راحتی، آرامش و لطافت را کاهش می‌دهد.

رنگ مناسب اتاق خواب

این دو سایه از رنگ قهوه ای انتخاب های مناسبی هستند.

مطلب پیشنهادی: پرطرفدارترین رنگ اتاق خواب کدام است؟

اگر قصد رنگ آمیزی دیوار اتاق خواب یا هر فضای دیگری در دکوراسیون منزل تان را دارید، می توانید از شرکت های رنگ و نقاشی مانند شرکت آراز دکور در اهالی فن چیدانه کمک بگیرید.

منبع: Houzz | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎