۱۰ ارديبهشت ۹۶

دکوراسیون اتاق خواب: امروزه با کوچک شدن خانه ها، متراژ فضاهای مختلف هم رو به کاهش رفته است و طراحی دکوراسیون داخلی را محدود کرده است. در این میان اتاق خواب از جایگاه ویژه ای برخوردار است و طراحی داخلی آن دارای اهمیت زیادی می باشد. در این مطلب می خواهیم نمونه عکس های زیبایی از طراحی دکور بالای تخت خواب را به شما نشان دهیم تا با ایده گرفتن از آن ها، انتخاب مناسبی برای اتاق خواب خود داشته باشید.

دکور بالای تخت با تابلو

امروزه بسیاری از افراد از تابلوهای هنری و یا عکس های شخصی خود در دکور بالای تخت خواب استفاده می کنند. این کار باعث زیبایی فضای اتاق خواب شده و حس خوبی را به ارمغان می آورد. البته که باید در انتخاب تابلو، ابعاد آن، رنگ آن، محل قرارگیری آن، تعداد آن و ... نهایت دقت و توجه را به خرج داد تا با کلیت تخت خواب و اتاق خواب هماهنگ باشد.

دکور بالای تخت با کاغذ دیواری

با اینکه کاغذ دیواری سال هاست که مورد استفاده قرار می گیرد، اما همیشه جذابیت و زیبایی خود را حفظ کرده است. استفاده از طرح های خاص و زیبای کاغذ دیواری برای دکور بالای تخت، شخصیت خاصی به اتاق خواب می بخشد. انتخاب اینکه کاغذ دیواری ما کل فضای بالای تخت را بگیرد یا بخشی از آن را، به سلیقه ما و دکوراسیون اتاق خواب بستگی دارد.

دکور بالای تخت با طرح های خاص

علاوه بر استفاده از پوشاننده ها و اکسسوری های مختلف، می توان برای دکور بالای تخت خواب دست به طراحی های خاص و منحصر به فرد و متفاوت زد. مصالح چوبی کمک زیادی به زیباتر شدن این نوع طراحی های خاص اتاق خواب می کند.

دکور بالای تخت با شلف

شلف و طبقه بندی علاوه بر استفاده ی کاربردی به منظور قرار دادن وسایل و دکوری های مختلف روی آن، خودش در نقش یک دکوری دیواری زیبا و جذاب عمل می کند. استفاده از شلف به عنوان دکور بالای تخت خواب یکی از راهکارهای خاص برای متفاوت شدن فضای اتاق خواب است.

دکور بالای تخت با پنجره و پرده

یکی از معمول ترین طراحی ها برای دکور بالای تخت استفاده از پنجره و پرده می باشد. شاید در برخورد اول این اتفاقی ساده باشد. اما چیزی که باعث خاص شدن آن می شود نوع پرده و طرح و رنگ آن می باشد.

شما می توانید برای دیدن عکس های بیشتر به بخش اتاق خواب در گالری عکس چیدانه بروید و پس از انتخاب هر طرح و مدل با سازنده های آن ها و مشاوران ارتباط بگیرید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎