۲۷ ارديبهشت ۹۶

سقف: وقتی در فضاهای داخلی خانه قرار می گیریم، خواسته یا ناخواسته نگاهمان به سقف می افتد. اگر آن سقف دارای طراحی خاص و متفاوتی باشد، بدون شک توجه ما را بیشتر به خود جلب کرده و باعث می شود سایر اجزا و ارکان خانه بهتر و زیباتر به چشم بیایند. در مطلب امروز چیدانه به سراغ آشپزخانه، یکی از فضاهایی رفتیم که علی رغم کاربردش در خانه، دارای اهمیت زیادی از نظر طراحی داخلی است. می خواهیم با یکدیگر به تماشای ۲۰ مدل مختلف طراحی سقف آشپزخانه بنشینیم. با ما باشید.

سقف کاذب کناف

سقف کاذب کناف سقفی بسیار پر طرفدار و زیبا است که به جرات می توان گفت که امروزه در اکثر خانه ها و فضاها استفاده می شود. استفاده از این نوع سف در طراحی سقف آشپزخانه باعث زیبایی فراوانی شده. از طرفی باعث می شود زمینه مناسبی برای انواع نورپردازی های مخفی و آشکار در سقف فراهم شود.

سقف آسمان مجازی

یکی دیگر از راهکارهایی که برای طراحی سقف آشپزخانه وجود دارد و تقریبا جدید است، استفاده از سقف آسمان مجازی است. سقف آسمان مجازی سقفی است که می توان طرح ها و نقش های مختلف را روی آن چاپ کرد و به صورت چند شیت و تایل جدا از هم کنار یکدیگر نصب کرد و به نورپردازی در پشت آن پرداخت.

طراحی سقف آشپزخانه با چوب و آینه

از آن جایی که معمولا دنیای ایده ها و طراحی ها بسیار گسترده است و انتها ندارد؛ لذا برای طراحی سقف آشپزخانه از طراحی های مدرن و امروزی با کمک مصالحی مانند چوب و آینه و شیشه و... نیز استفاده می شود. طراحی این سقف ها بیشتر از هرچیزی به سلیقه شخصی افراد و هم چنین معماری داخلی خانه بستگی دارد.

برای دیدن عکس های بیشتر سقف آشپزخانه و قسمت های مختلف آشپزخانه به دسته بندی آشپزخانه در گالری عکس چیدانه مراجعه کنید و با معماران و طراحان و سازندگان آنها در ارتباط باشید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎