تبلیغات
چوب و هنر E رومانته E بازار مبل
امتیاز: 0.0

19 اسفند 1396

چه کاغذ دیواری بخریم؟

برای این که تغییرات بزرگی را در منزل خود ایجاد کنید بهتر است اضلاع وسیع‌ تری مانند کف و دیوارها را در اولویت قرار دهید. با این کار درعین‌ حال که هزینه کم تری صرف کرده‌ اید تغییر اساسی‌ تری را به وجود آورده‌ اید. به گفته مشاوران کاغذ دیواری آیدی خرید کاغذ دیواری نکاتی دارد که بدون توجه به آن ها نمی‌توان نتیجه خوبی را کسب نمود.

انتخاب زیبا و کارآمد

طبق نظر شرکت آیدی انتخاب کاغذ دیواری شاید در ابتدا ساده به نظر بیاید. اغلب ما تصور می‌ کنیم چون طرح و رنگ‌ های کاغذ دیواری بسیار متنوع است انتخاب آن هم راحت‌ تر خواهد بود، در حالی‌ که این‌ گونه نیست. طرح و رنگ متنوع کاغذ دیواری می‌ تواند شما را سردرگم کند و درنهایت از کیفیت آن غافل شوید، البته این روزها علاوه بر طرح و رنگ ویژگی‌ های دیگری مانند قابل شستشو بودن و نظافت آن هم در انتخاب مؤثر است.

خرید کاغذ دیواری مانند هر قسمت دیگری از دکوراسیون منزل نیازمند تجربه و مشورت با یک متخصص است، کسی که انواع مختلف آن را بشناسد و در عین‌ حال به فضاهای مختلف و رنگ و طرح‌ هایی که مناسب استفاده با یکدیگر هستند تسلط کافی داشته باشند. یکی از بهترین تجربه‌ های خرید کاغذ دیواری، خرید از مجموعه‌ هایی است که علاوه بر داشتن تیم متخصص و حرفه‌ ای در زمینه مشاوره دکوراسیون دارای کاغذ دیواری مرغوب هم باشند. 

آیدی، همراه شما در انتخاب درست

شرکت آیدی اولین واردکننده کاغذ دیواری قابل شستشو در ایران، فعالیت خود را از سال 1381 به‌ طور رسمی آغاز نمود. این مجموعه با بهره‌ گیری از نیروهای متخصص در بخش طراحی و تولید و با در نظر گرفتن سلیقه‌ شرقی، طرح و رنگ‌ های متنوعی را با همکاری بهترین کارخانه‌ های تولید کاغذ دیواری در جهان از جمله پی اس آلمان، امیلیانا ایتالیا و بودر چین، انتخاب و در اختیار مشتریان قرار می‌ دهد. مجموعه آیدی معتقد است که حس احترام به مشتریان و رضایت آن ها سبب پیش برد این مجموعه و ایجاد تنوع و کیفیت روزافزون خواهد بود.

منبع : مجله منزل | نویسنده : زهرا زرشکی

تبلیغات

نویسنده: گلنار صفدریان

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

نشان کردن
  • 691 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 19 اسفند 1396

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
گروه مهندسین جرس گروه مهندسین جرس
18 نمونه کار

تلفن: 02177521842
مبل کارول مبل کارول
12 نمونه کار

تلفن: 02155288221
کاغذ دیواری آیدی کاغذ دیواری آیدی
12 نمونه کار

تلفن: 02122244205
 چینه بام پارسوماش  چینه بام پارسوماش
4 نمونه کار

تلفن: 02186031356
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173