loading
تبلیغات
لابل سی سرو چوب و هنر
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

28 دی 1395

کاغذ دیواری، 10 انتخاب شیک برای دکوراسیون منزل!

دیوار: اصولا افراد در مورد داشتن کاغذ دیواری نظرات متفاوتی دارند، از یک نظر آسانی نصب آنها به نسبت سختی نقاشی روی دیوار و از یک نظر هم اینکه توانایی ایجاد تنوع به نسبت بقیه طرح های روی دیوار را دارند باعث ترغیب آنها به استفاده از کاغذ دیواری می شود.خبر خوبی که می توان داد این است که امروزه با وجود تنوع بسیار گسترده ای که از کاغذ دیواری ها در بازار موجود است می توان آنها را در طرح، نقش و جنس های مختلفی تهیه کرد؛ بنابراین شما می توانید به راحتی به دنبال سبکی از کاغذ دیواری باشید که دقیقا می خواهید؛ چیزی ساده و زیبا و یا حتی پر زرق و برق.
کاغذهای دیواری از این نظر جذابیت دارند که بسیار متنوع هستند و در سبک های مختلفی می توان از آنها استفاده کنم. با انتخاب صحیحی در رنگ و طرح کاغذ دیواریتان می توانید فضای اتاقتان را روشن تر و بزرگ تر جلوه دهید.
کاغذ دیواری همچنین می تواند بافت و عمق فضا را هم بیشتر کرده و بهبود بخشد؛ بنابراین با انتخاب طرح خوب و مناسب می توانید حتی باعث از بین رفتن احساس خستگی و کسل کنندگی در فضای اتاق شوید.

در هنگام رنگ اتاق، اکثر افراد هرچهار دیوار را یک رنگ می زنند، ولی شما حتی با استفاده از کاغذ دیواری بر روی یک دیوار می توانید بعد، زیبایی و احساس فضا را چندین برابر کنید. در این تصویر می بینید که از یک کاغذ دیواری با طرحی جالب و هیجان انگیز استفاده شده است که نوعی احساس سبکی و روشنایی به این فضا نیز بخشیده است.

شما حتی می توانید از کاغذهای دیواری برای ست کردن زمینه خانه و فضای دکوراسیون خود نیز استفاده کنید. برای مثال دکوراسیون داخلی زنگنه در این تصویر طرحی از گل و گیاه را بر روی کاغذ دیواری در نظر گرفته است که می تواند جذابیت بسیار زیادی به همراه داشته باشد.

استفاده از کاغذ دیواری های راه راه برای کشیده تر نشان دادن فضای اتاق گزینه بسیار خوبی به حساب می آید. از این نوع کاغذ دیواری می توانید روی یک دیوار استفاده کنید و حتما به این نکته هم توجه داشته باشید که خطوط آن در تقاطع با زمین قرار بگیرد. همچنین بر اساس علاقه و ترجیح خودتان می توانید از کاغذ دیواری های راه راه سفید و سیاه و یا رنگی نیز استفاده کنید.

یکی از کارآیی های دیگری که کاغذ دیواری های دکوراسیون داخلی زنگنه دارند این است که نوعی بافت به فضای اتاق شما خواهند بخشید. در این تصویر طرحی فوق العاده از رنگ سفید خالص را مشاهده می کنید. در این حالت شما می توانید با داشتن یک رنگ به همراه یک بافت مناسب از سادگی بیش از حد و کسل کنندگی فضای اتاق جلوگیری کنید.

یکی دیگر ار مزایای داشتن کاغذدیواری این است که حتی بدون اینکه در فضای اتاقتان گلدانی داشته باشید نوعی احساسی از طبیعت را به فضا منتقل خواهید کرد. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به گلدان ها آلرژی دارید می توانید با استفاده از کاغذ دیواری با طرحی مناسب حس تازگی و برگرفته از فضای بیرونی را به اتاقتان هدیه دهید.

پیشنهاد دیگری که دکوراسیون داخلی زنگنه در اینجا برای شما در نظر گرفته است، این است که به جای استفاده از لوازم تزئینی متعدد و آویختن آنها از دیوار می توانید با انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب و زیبا با طرح هایی بزرگ تر جایگزین مناسبی ایجاد کنید.

تنوع استفاده از کاغذ دیواری در فضای اتاق خواب کودک هم که بسیار گسترده است . چرا که با انتخاب طرح و رنگهایی خلاقانه و مناسب برای آن فضا می توانید اتاقی بسیار زیبا و هیجان انگیز برای فرزند خود مهیا کنید.

با وجود تنوع بسیار گسترده در انواع کاغذ دیواری ها  همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید برای حمام خود نیز از کاغذ دیواری با طرحی خنثی تر نیز بهره بگیرید.

خیلی از افراد به ایده استفاده از کاغذ دیواری بر روی سقف فکر نمی کنند. ولی این کار فضای اتاق شما را بسیار با شکوه و خاص کرده و استایل آن را زیباتر می کند. حتما این روش که کمتر نیز به آن توجه می شود را در نظر داشته باشید.

یک روش کمتر استفاده شده دیگر هم استفاده از کاغذ دیواری در کمد است. اغلب افراد کمدهای خود را از آن جهت که پر از وسیله هستند و مبادا کسی شلوغی آن را ببیند نادیده می گیرند ولی جدا از این مسائل شما می توانید فضای کمد خود را به عنوان قسمتی مجزا که مخصوص به خودتان است دکوراسیون کنید تا به همان طرحی که دوست دارید تبدیل شود. سعی کنید از طرحی از کاغذ دیواری استفاده کنید که حس مثبت و مورد علاقه خودتان را به شما القا کند تا هرروز صبح که برای انتخاب لباس به سراغ آن می روید به گونه ای از خود قدردانی کرده باشید.

اگر به دنبال کاغذ دیواری و یا دیوارپوشی مناسب برای دکوراسیون منزل خود می گردید می توانید به پروفایل دکوراسیون داخلی زنگنه در اهالی فن چیدانه سری بزنید. نمونه کارهای آنها را ببینید و برای برقراری ارتباط با آنها به اطلاعات تماس آنها دسترسی داشته باشید. این گروه انواع کاغذ دیواری های ایتالیایی، فرانسوی، ترکیه ای، آلمانی و کره ای را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می دهند.

منبع: houzz |مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
گروه معماری آرامش
گروه معماری آرامش
گروه معماری آرامش

گروه معماری آرامش

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 2562 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 28 دی 1395

نمونه کارهای مرتبط
شیک ترین مدل درب حیاط برای ساختمان های لوکس

شیک ترین مدل درب حیاط برای ساختمان های لوکس

شیک ترین مدل درب حیاط برای ساختمان های لوکس

آذر فلز پایون

کاغذ دیواری فیفتی شید

کاغذ دیواری فیفتی شید

کاغذ دیواری فیفتی شید

نیو وال کاورینگ

آلبوم کاغذ دیواری ویوز

آلبوم کاغذ دیواری ویوز

آلبوم کاغذ دیواری ویوز

نیو وال کاورینگ

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

طراحی دکوراسیون آژند

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کد امنیتی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173