loading
تبلیغات
چوب و هنر سی سرو لابل
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

11 شهریور 1393

چگونه کودک با دکوراسیون، رشد کند؟

دسته: اتاق کودک
اتاق کودک: سلیقه کودکان لحظه به لحظه تغییر می‌کند و این طبیعی و قسمتی از رشد آنها است. تغییر دکوراسیون اتاق کودک هر چند سال یک بار، پر هزینه و به علاوه خسته کننده خواهد بود. این نکته‌ها را در نظر بگیرید تا اتاق خواب کودکتان، با او رشد کند و احتیاجی به تغییر مدام نداشته باشد.
 
اتاق کودک
 
لوازم اتاق کودک را آگاهانه انتخاب کنید
لوازم اتاق او را طوری انتخاب کنید که کودکتان بتواند برای چند سال از آنها استفاده کند. به عنوان مثال به جای خرید کمدی کوچک، کمدی بخرید که لباس‌های کودکتان زمانی که او بزرگ‌تر می‌شود نیز در آن جای گیرد.
 
اتاق کودک
 
مبلمان اتاق را چند کاره انتخاب کنید    
مبلمان چند کاره به این دلیل که شما مجبور نیستید هر سال آنها را تغییر دهید، برای اتاق خواب کودک شما مناسب است. به دنبال میزهایی باشید که کودکتان هنگامی که به مدرسه می‌رود نیز بتواند از آن به عنوان میز تحریر استفاده کند. یا تختخوابی بخرید که زیر آن کشو داشته باشد، در این صورت شما فضای بیشتری برای قرار دادن لوازم کودکتان خواهید داشت و اتاق او نیز تمییزتر به نظر می‌رسد.
 
اتاق کودک
 
رنگ دیوارها را خنثی انتخاب کنید
به جای انتخاب رنگ‌هایی چون صورتی و آبی برای دیوار، رنگ‌هایی خنثی انتخاب کنید تا دل کودک را بعد از چند سال نزند.
 
اتاق کودک
 
لوازم اتاق را کودکانه انتخاب کنید
مطمئنا اتاق خواب کودکتان باید معرف شخصیت و مناسب با سن‌ او باشد. بنابراین بهتر است به جای رنگ دیوار، لوازم جانبی را مطابق سلیقه و سن او، طوری که بتوان به سادگی تغییرش داد، انتخاب کرد. منظور لوازمی چون فرش، بالش و تصاویر آویخته از دیوار است.
 
اتاق کودک 
منبع: نینیبان | گردآوری شده توسط تحریریه چیدانه
تبلیغات

نویسنده: چیدانه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

نشان کردن
  • 1333 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 11 شهریور 1393

نمونه کارهای مرتبط
اتاق کودک

اتاق کودک

اتاق کودک

شیکودک

دکوراسیون منزل زوج جوان تهرانی

دکوراسیون منزل زوج جوان تهرانی

دکوراسیون منزل زوج جوان تهرانی

عرفان شریف نژاد

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کد امنیتی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173