تبلیغات
E بازار مبل E رومانته
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

27 آبان 1396

دکوراسیون اتاق نوزاد، این دکور هزار سال عمر می‌کند!

دسته: اتاق کودک

دکور کردن اتاق کودک آن‌قدرها هم که در نگاه اول به نظر می‌رسد، پیچیده و عجیب نیست. اما مثل هر کار دیگری،‌ فوت و فن‌هایی هست که اگر آن را رعایت کنید، اتاق‌ کودک‌تان زیباتر می‌شود. از همه مهم‌تر این است که بتوانید کاری کنید تا اتاق فرزندتان تا سالها با کمترین هزینه زیباتر شود. کار دشواری نیست فقط باید خشت اول را سر جای درستش بگذارید. چطور؟ این چند فوت کوزه‌گری را از گروه مبلمان اتاق کودک و نوجوان بادریس به یادگار داشته باشید.

برای اتاق نوزاد رنگ‌های طبیعی را انتخاب کنید

وقتی حرف از رنگ اتاق بچه به میان می‌آید، خیلی‌ها سراغ رنگ‌های جیغ و شاد می‌روند اما واقعیت این است که رنگ‌های ساده و صمیمی آبی کم‌رنگ، صورتی،‌ سبز و زرد کم‌رنگ در این‌جور دکوراسیون‌ها بیشتر به کار می‌آیند.

به گفته کارشناسان مبلمان اتاق کودک و نوجوان بادریس فارغ از جنسیت بچه، از رنگ‌های خنثی فارغ نشوید. می‌توانید در کنار طیف‌های مختلف خاکستری کمی هم زرد و سفید بگنجانید تا فضا جلای بهتری پیدا کند. این‌طوری اتاق فرزندتان جنسیت‌زده نیست و در عین حال، آن‌قدرها هم به اتاق یک بچه شباهت ندارد. چنین طرز رنگ‌آمیزی در نهایت به درد اتاقی می‌خورد که همزمان برای کودک و افراد بزرگسال کاربرد دارد. گاهی هم می‌توانید با تلفیق آبی و قرمز، با کمی سفید خنثی اتاقی برای کودکتان بسازید که تا سالها از آن بهره بگیرد.

برای اتاق نوزاد مبلمانی بخرید که هزار سال عمر کند

مبلمان‌های نسل جدید طوری ساخته شده‌اند که با فرزندتان بزرگ می‌شوند و اگر درست انتخاب شوند،‌ می‌توانند تا سالها در کنار فرزندتان بمانند. نمونه‌اش تخت‌های کوچکی است که در دوران نوزادی شبیه گهواره هستند، کمی بعد با اضافه شدن نرده‌ها برای خردسالان مناسب می‌شوند و چند سال بعد تخت کودک خواهند شد. از این دست نمونه‌ها زیاد هستند. چیزی را بخرید که چند کاربرد داشته باشد و به این زودی‌ها از کار نیفتد.

الگوهایی را برای اتاق نوزاد انتخاب کنید که همیشگی هستند

الگوهای کلاسیک بهترین نمونه‌ها هستند. آنها یک ظاهر استاندارد را برایتان به نمایش می‌گذارند و هیچ‌وقت کهنه نمی‌شوند. گروه مبلمان اتاق کودک و نوجوان بادریس معتقد است در هم آمیختن کمی طرح‌های نقطه نقطه و کمی گل و بته در اتاق خواب زیباست و به این راحتی‌ها هم کهنه نمی‌شود.

برای نوزاد خود نیز مثل هنرمندان فکر کنید

چه اشکالی دارد که اتاق کودک‌تان با کمی چاشنی هنری جلا پیدا کند؟ می‌توانید یک عکس بزرگ که مورد علاقه‌ی فرزندتان هست را در اندازه‌ی بزرگ چاپ کنید و آن را جایی که حال فرزندتان را خوب کند، نصب کنید. بالای جالباسی می‌تواند جای بامزه‌ای باشد یا هرجای دیگری که به نظرتان جذاب می‌رسد. شاید حتی دلتان بخواهد که حروف نام فرزندتان را چاپ کنید یا آن را به صورت فسفری در بیاورید. هرچه هست، کلیدواژه‌تان این باشد: چاشنی هنری برای دکور.

دکورهای کوچک را برای اتاق نوزاد فراموش نکنید

می‌گویند زندگی به لذت‌های کوچکش، رنگ و بوی زندگی دارد. دکوراسیون اتاق نوزاد هم رنگ و بویی از این ضرب‌المثل برده است. از دکوری های کوچک مثل اسباب‌بازی‌ها، جانوران بامزه و... غافل نشوید. این دکورها را می‌توان با سن کودک دگرگون کرد. مثلا به جای اسباب‌بازی، در سنین بزرگتر می‌شود راکت بدمینتون گذاشت.

برای دیدن سرویس های متنوع جذاب اتاق نوزاد می توانید از پروفایل مبلمان اتاق کودک و نوجوان بادریس در چیدانه دیدن فرمائید و با این گروه حرفه ای تماس گرفته و برای خرید اقدام کنید.

نویسنده: اشکان خسروپور | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: فاطمه افشاریان

کارشناسی مهندسی معماری از دانشگاه سراسری شیراز - دانشکده هنر و معماری کارشناسی ارشد طراحی داخلی از دانشگاه سوره - دانشکده معماری مدیر محتوا در وبسایت چیدانه نویسنده در مجله منزل

نشان کردن
  • 1214 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 27 آبان 1396

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
خانه دیدار خانه دیدار
6 نمونه کار

تلفن: 02122290601
ونوس دکور ونوس دکور
38 نمونه کار

تلفن: 02188790488
گره و مبلمان آل یاسین گره و مبلمان آل یاسین
9 نمونه کار

تلفن: 09378607705
طرح پردازپایا طرح پردازپایا
7 نمونه کار

تلفن: 02188701840
گرین باکس گرین باکس
4 نمونه کار

تلفن: 09123779194
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173