تبلیغات
E بازار مبل E رومانته
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

23 اسفند 1396

طراحی دیوار اتاق کودک، با نقاشی هاش قند تو دلش آب کنید!

دسته: اتاق کودک

وقت آن رسیده که به پیکاسو های کوچک خانواده جایزه بدهیم! یکی از کم هزینه ترین تغییر دکوراسیون های اتاق کودک، استفاده از نقاشی ها و کاردستی هایشان است. با چیدانه همراه باشید به شما خواهیم گفت چطور و کجا یک نمایشگاه از آثار هنری کودکتان برپاکنید! کودکان هنرمند لایق بهترین تشویق ها هستند.

استفاده از طناب یا مفتول برای تزیین اتاق با نقاشی کودکان

استفاده از طناب یا مفتول برای تزیین اتاق با نقاشی کودکان

نقاشی ها روی طناب و مفتول زیبا هستند

کم هزینه ترین شیوه جای دادن نقاشی کودکان در دکوراسیون اتاق خوابشان استفاده از یک سیم مفتول یا طناب های کنفی به همراه چند گیره چوبی یا فلزی است. در این شیوه به راحتی می توانید نقاشی ها را کم و زیاد کنید و یا نقاشی های جدید کودک دلبندتان را با قدیمی ها تعویض کنید؛ حتی خود کودکتان می تواند به راحتی این کار را انجام دهد!

تزیین دکوراسیون اتاق کوکان با نقاشی هایشان

تزیین دکوراسیون اتاق کوکان با نقاشی هایشان

پرده ای از آثار هنری کودکان

نظرتان در مورد استفاده از چوب پرده های قدیمی چیست؟ برای برپایی یک نمایشگاه از آثار هنری کودکتان در دکوراسیون اتاق خوابش آماده شوید. ابتدا چوب پرده و گیره هایش را رنگ کنید. حالا آن را به دیوار نصب کنید. در مکان برپایی نمایشگاه محدودیتی ندارید و می توانید روی هر دیواری که خلوت تر است این کار را انجام دهید؛ البته به جز بالای تخت خواب کودکان!

تزیین دکوراسیون اتاق کوکان با نقاشی هایشان

استفاده از لوازم التحریر برای تزیین اتاق با نقاشی کودکان

خط کش ها از نقاشی کودکان نگهداری می کنند

حتما لوازم تحریر بسیاری در خانه دارید که دیگر از آن ها استفاده نمی شود. یکی از این لوازم تحریر ها خط کش ها هستند که با پاک شدن اعدادشان دیگر قابل استفاده نیستند. خط کش ها را جمع کنید و چند گیره کاغذ یا لباس به آن ها بچسبانید.پس از نصب خط کش ها نقاشی ها را به آن ها بیاویزید.

قاب کرد اسکن نقاشی های کودکان برای اتاق خوابشان

تابلویی از اسکن نقاشی ها درست کنید

اگر فکر می کنید نقاشی های کودکتان بعد از مدتی خراب می شوند و یا دنبال نظم بیش تری هستید؛ بهتر است نقاشی ها را اسکن کنید و از یک گرافیست بخواهید آن ها را کنار هم بگذارد و پرینت بگیرید. بعد از قاب کردن این اثر هنری می توانید آن را به عنوان یک تابلو منحصر به فرد در دکوراسیون اتاق کودک خود بیاویزید.

تزیین دکوراسیون اتاق کوکان با نقاشی هایشان

تزیین دکوراسیون اتاق کوکان با نقاشی هایشان

تزیین دکوراسیون اتاق کوکان با نقاشی هایشان

نقاشی های کودکان بین قاب های خاطره انگیز

حتما چند قاب عکس در دکوراسیون اتاق خواب کودکتان آویزان کرده اید. نظرتان چیست چند نمونه از بهترین و دوست داشتنی ترین هنرهای کودکتان را هم قاب کنید و مابین عکس های خانوادگی به دیوار نصب کنید؟ آثار هنری کودکتان با ارزش ترین دارای های اوست که  عشق و آرزوهایش را به نمایش می گذارد. برای رسیدن فرزندتان به آرزوهایش باید از رویاهاش حمایت کنید!

ایده هایتان را در زمینه تزیین اتاق کودکان با نقاشی هایشان از طریق بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید و از محصولات کودک اهالی فن در چیدانه دیدن کنید!

نویسنده: فاطمه مرادی(کیمیا) | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: کیمیا مرادی

عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

نشان کردن
  • 1087 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 23 اسفند 1396

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173