۳۰ مهر ۹۶

همه ما امکان خرید های جزیی هفته ای را نداریم و معمولا وقتی به فروشگاه می رویم آنقدر خرید می کنیم که برای مصرف یک تا سه ماهمان را کفایت کند. مسئله اصلی ما حمل این همه قوطی و شیشه تا منزلمان نیست! پله باشد یا آسانسور ما این خرید ها را به خانه می آوریم. مسئله اصلی آپارتمان های کوچک ماست و کمبود جا برای ذخیره این همه قوطی کنسرو و شیشه! حالا درگیر یک ریخت وپاش عظیم شده ایم و سعی می کنیم هرجا که دستمان می رسد جایشان دهیم از بالای یخچال، زیر کابینت ها و قرار دادنشان در انتهای کابینت های بدقلق گرفته تا گذاشتنشان در کمد های اتاق خواب! نتیجه این آشفتگی چیزی جز گفتن این جمله که :"ای وای کنسرو ذرت داشته ایم و بازهم خریده ایم."  نیست. با چیدانه همراه باشید، ما در این مطلب قرار است شما را از ریخت و پاش آشپزخانه نجات دهیم!

کمد ذخیره سازی مواد غذایی

ریخت پاش سراغ آشپزخانه های بزرگ هم می آید!

هر چقدر هم آشپزخانه بزرگی داشته باشید بازهم درگیر این ریخت و پاش ها می شوید فقط شاید بتوانید همه را زیر کابینتهایتان جا بدهید! اما قطعا این کار درست نیست. مزیت آشپزخانه های بزرگ در این است که می توانید یک کمد به عنوان محل ذخیره سازی خریدهای ماهانه خود سفارش دهید. حالا به آشپزخانه سفید و بزرگ شما یک کمد مواد غذایی اضافه شده است و از این پس می توانید به اندازه ظرفیت کمد، مواد غذایی خود از فروشگاه خرید کنید. دقت کنید مواد غذایی که ایستایی ندارند مانند پاکت حبوبات را در ظرف ها یا جعبه هایی قرار دهید تا باعث برهم ریختگی کمدتان نشوند.

قفسه و شلف چوبی Molger ایکیا

قفسه و شلف چوبی Molger ایکیا

قیمت نامشخص
طبقه بندی چوبی

طبقه بندی چوبی

قیمت نامشخص
طبقه بندی سه طبقه با دو در

طبقه بندی سه طبقه با دو در

قیمت نامشخص

کشو ذخیره سازی مواد غذایی

زیر پیشخوان آشپزخانه بهترین جا برای ذخیره سازیست!

اگر از پیشخوان آشپزخانه خود به عنوان میز استفاده نمی کنید می توانید با ساختن چند کشو و یا خریدن چند سبد ریلی مواد غذایی خود را به راحتی ذخیره کنید. علت اینکه کشو را به شما پیشنهاد می کنم این است که اغلب پپیشخوان ها عمق زیادی دارند و برای طبقه بندی مناسب نیست اما اگر از کشو استفاده کنید به راحتی می تواند قوطی کنسرو پشتی را نیز بردارید.

قفسه ذخیره سازی مواد غذایی

فضای پرت آشپزخانه بهترین مکان ذخیره سازی است!

بیش تر آشپزخانه ها فضاهایی دارند که برای کابینت کردن مناسب نیست در واقع برای هیچ چیز مناسب نیست و اطلاعی هم از انگیزه مهندسان برای ایجاد این فضاهای هیچ کاره ندارم! اما پیشنهادی دارم که می تواند لبخند را بر روی لبانتان بیاورد. فضای پرت آشپزخانه را با رنگ یا کاغذ دیواری از فضای آشپزخانه جدا کنید و قفسه هایی با عمق کم نصب کنید حالا می توانید از ذخیره سازی مواد غذاییتان لذت ببرید.

شلف 3 طبقه راستیک

شلف ۳ طبقه راستیک

۳۵۰,۰۰۰تومان
شلف دیواری ایکیا

شلف دیواری ایکیا

قیمت نامشخص
طبقه بندی آشپزخانه جاکوب

طبقه بندی آشپزخانه جاکوب

۵۱۷,۶۰۰تومان

قفسه ذخیره سازی مواد غذایی

حتی در راهرو هم می توانید وسایل آشپزخانه را ذخیره سازی کنید!

اگر آشپزخانه شما بسیار کوچک است و عرض بسیار کمی دارد به طوری که تبدیل به یک راهرو شده است نگران نباشید برای شما هم راه حلی داریم. یک سمت را قفسه های چوبی بزنید شاید به اندازه بقیه راه حل ها قدرت ذخیره سازی نداشته باشید اما اگر به اندازه قفسه هایتان خرید کنید حتما نظم را وارد آشپزخانه خود می کنید. در هنگام نصب قفسه اصلا نترسید تا جایی که می توانید قفسه ها را نصب کنید.

کمد ذخیره سازی مواد غذایی

کمد قدیمی مادربزرگتان را برای چیدمان آشپزخانه قرض بگیرید!

اگر طرفدار اشیا قدیمی هستید بهتر است همین امروز یکی از کمد های قدیمی مادر بزرگتان با آن طرح های زیبایش را قرض بگیرید و در گوشه ای از آشپزخانه یا منزلتان بگذارید. حالا علاوه بر داشتن یک کمد آنتیک و ارزشمند صاحب یک کمد مناسب برای ذخیره سازی هم شده اید.

کابینت و قفسه چوبی آشپزخانه

کابینت و قفسه چوبی آشپزخانه رنگین تجارت درین

قیمت نامشخص
قفسه کشو دار ایکیا

قفسه کشو دار ایکیا

۸۰,۰۰۰تومان
طاقچه چوبی (کتابخانه)

طاقچه چوبی (کتابخانه)

۴۵۰تومان

ذخیره سازی مواد غدایی پشت در

در چیدمان وسایل آشپزخانه پشت درها را از یاد نبرید!

هنگرها همیشه به داد ما می رسند. درست است که با اینکار باز هم فضای زیادی برای ذخیره سازی پیدا نمی کنیم اما حداقل بخشی از خرید هایمان را سازمان دهی می کند. هر سبد را به یک دسته از مواد غذایی اختصاص دهید این کار از جستجو های پی در پی جلوگیری می کند.

قفسه چرخدار یا کشویی ذخیره سازی مواد غدایی

خلاقانه ترین ایده چیدمان آشپزخانه را از دست ندهید!

با کم ترین هزینه می توانید از یک کابینت ساز در چیدانه بخواهید تا قفسه ای چرخ دار برایتان تهیه کند تا بتوانید با استفاده از آن از ریخت و پاش های احتمالی بعد از خرید رهایی یابید. دیواره پشتی قفسه را کاغذ دیواری کنید تا قفسه مواد غذاییتان را شخصی کرده باشید و یک محافظ در یک سوم ارتفاع قفسه ها نصب کنید تا هنگام حرکت دادن آن مواد غذایی سر نخورند.

در این زمینه اهالی فن چیدانه می توانند به شما کمک کنند:

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه چیدانه

دیدگاه‌ها

تصویر قفسه بندی فروشگاهی
قفسه بندی فروشگاهی
برای مشاهده قفسه فروشگاهی به وبسایت ما مراجعه نمایید.
www.orangmarket.com/category/محصولات/قفسه-فروشگاهی/

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎