۱۷ خرداد ۹۷

نم نم به حال و هوای گرم تابستانی نزدیک می شویم؛ با کمی تکاپو به فکر آن هستیم فضای خنک و سردی را از آن خود کنیم. از تعمیر کولر گرفته تا یک شربت سکنجبین! اما مبادا رنگ های شاد و تابستانی را از این فضا دریغ کنیم؛ چراکه یکی از ایده ها و ترفند های دکوراسیون همگام بودن با فصل است؛ حال که تابستان در راه است رنگ های روشن و شاد مثل زرد، نارنجی و قرمز که مناسب یک دکوراسیون تابستانی است بکار ببریم و تاثیر رنگ هایی خنک مثل آبی و سفید را فراموش نکنیم؛ علاوه بر آن بد نیست یک آرامش تابستانی را با اِلمان و عناصری مانند آب نما و یا گل و گیاه که از عناصر طبیعت هستند، تجربه کنیم. اگر نمی دانید چطور یک دکوراسیون ایرانی را به سبک و سیاق تابستانی بچینید پیشنهاد می کنم در ادامه ۵۰ دکور تابستانی اما ایرانی را ببینید و ایده بگیرد.

 

دکوراسیون تابستانی اتاق نشیمن با معجزه نور

هارمونی رنگ های تابستانی را نور به خوبی می تواند تکمیل کند، در واقع نور تشدید کننده انرژی رنگ های تابستانی خواهد بود.

دکوراسیون تابستانی با چاشنی رنگ آبی

اگر رنگ های تابستانی مورد علاقه شما نیست، رنگ های سرد و خنک مثل آبی می توانند گزینه ی خوبی برای انتخاب باشد، چراکه انرژی آرامی را در گرمای تابستان برای شما رقم می زند.

دکوراسیون تابستانی با چاشنی رنگهای شاد

دکوراسیون با رنگ های شاد به دلیل انرژی زیادی که در محیط ایجاد می کند می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون تابستانی منزل تان باشد؛راستی! اگر تصمیم به بازسازی و خرید ندارید، بهتر است از اِلمان های کم هزینه مثل کوسن و یا شیشه گلدان رنگی در محیط بکار ببرید. 

دکوراسیون تابستانی با چاشنی رنگ زرد

 اگر فضایی بدون نور دارید رنگ زرد گزینه ی خوبی برای روشن نشان دادن، دکور تابستانی تان است، اما اگر کودک بیش فعال دارید کمتر از این رنگ در دکور منزل تان بکار ببرید؛ چراکه باعث تحرک ذهنی می شود.

دکوراسیون تابستانی با چاشنی رنگ سفید

 از ویژگی های رنگ سفید برای دکوراسیون تابستانی این است که فضا را روشن می کند. اما نگران نباشید، رنگ سفید و طوسی از رنگ های خنثی و مکمل است و بدون شک و شبه می توان بکار گرفت.

در صورتی که به دنبال طراح و یا معمار هستید تا منزل تان را طراحی کند؛ می توانید از طریق سفارش آنلاین خدمات و کالا در چیدانه اقدام نمایید!


نویسنده: زهرا سادات حسینی | تحریریه چیدانه

دیدگاه‌ها

تصویر رزاقی
رزاقی
سلام خدمت نازنینان سایت چیدانه ومدیریت محترم چیدانه ، خدا قوت ، برای من هیچ دکوراسیونی شیک تر وقشنگ تر وکاربردی تر از خانم ماهوتی عزیز نیست . از استودیو پر است . سپاس . ارادتمند شما عزیزان هستم .

افزودن دیدگاه جدید