۲۳ ارديبهشت ۹۶

از ما بپرسید. مادرم به تازگی دچار زانو درد شده و من تصمیم گرفته ام سرویس بهداشتی منزل را به توالت فرنگی تبدیل کنم. روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی چیست؟ از راهنمایی شما ممنونم.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با انجام مراحل خاصی انجام می شود. ولی باید بدانید که در این مورد حتما نیازمند متخصص مجرب هستید. روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به این شکل است که ابتدا کف سرویس بهداشتی تخریب می شود و کاشی و سرامیک جدا می شود. کاسه توالت ایرانی را خارج می کنند، کف قیرگونی و لوله کشی شده و مجدد کف سرویس بهداشتی کاشی کاری می شود. توالت فرنگی را نیز نصب می کنند. 

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در این حالت حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان است. 

مطلب مرتبط: برای نصب توالت فرنگی در خانه، خودتان دست به کار شوید!

امکان تخریب میزان کمتری از سرویس بهداشتی نیز وجود دارد ولی در این روش ممکن است کفپوش سرویس بهداشتی بعد از اتمام کار کمی نامتناسب به نظر برسد. کاسه توالت ایرانی تخریب شده، کنده کاری های لازم انجام می شود، بعد از لوله کشی و نصب شیر آلات و لوه های لازم، قیر گونی صورت می گیرد. توالت فرنگی نیز نصب می شود و کاشی کازی به اتمام می رسد. 

شما با توجه به بودجه مورد نظر خود می توانید روش نصب توالت فرنگی را انتخاب کنید. اگر دوست ندارید به میزان زیادی هزینه کنید، از توالت فرنگی سبار که تنها بر روی توالت ایرانی قرار می گیرد استفاده کنید که قابل جابجا شدن نیز هست.

جهت مشاوره و راهنمایی در مورد طراحی و تجهیزات سرویس بهداشتی می توانید از تجهیزات بهداشتی کارنو کمک بگیرید. ما منتظر شوالات شما هستیم در قسمت افزودن دیدگاه در پاین صفحه آن را با ما در میان بگذارید. 

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

دیدگاه‌ها

تصویر محمد عسگری
محمد عسگری
قصد دارم توالت ایرانی را با فرنگی عوض کنم اگر چنانچه شتر گلویی ایرانی را بر ندارم چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا اینکار مشکلات بعدی ندارد؟ بعدها گرفتگی بوجود نمی آورد؟
سپاسگزار خواهم شد راهنمایی بفرمایید.
تصویر ایمان نادریان
ایمان نادریان
سلام من کار تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به چند روش رو انجام میدم، خواستم بدونم اگر توی این مطلب شما تبلیغات من گنجونده بشه چقدر هزینه داره تلفن من ۰۹۳۸۹۸۷۸۵۳۸
وبلاگم www.toilet.blog.ir و کانال تلگرام @toiletsaz
ممنون میشم تماس بگیرید

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎