تبلیغات
E بازار مبل چوب و هنر E رومانته
امتیاز: 0.0

22 اردیبهشت 1397

انواع آینه دستشویی، از جدیدترین مدلها چه خبر؟

این روزها هر فردی برای طراحی دکوراسیون منزل خود انتخاب های بسیاری دارد. فرقی نمی کند که کدام بخش از کدام فضای خانه اش باشد؛ از آشپزخانه گرفته تا سرویس بهداشتی و حمام، همه و همه از طراحی های فوق العاده متنوعی آکنده هستند که به فراخور هر خانواده و خانه طراحی و اجرا می شوند.

در این مطلب از وب سایت چیدانه تصمیم داریم به دکوراسیون حمام و دستشویی سری بزنیم و از انواع آینه هایی که می توان برای دکوراسیون حمام و دستشویی خود داشته باشیم را مرور می کنیم. پس با ما همراه باشید.

آینه دستشویی

همه ما می دانیم که راه های بسیاری وجود دارد که بتوانید دکوراسیون حمام و دستشویی خود را به بهترین شکل ممکن به انجام رسانید که البته بد نیست که در این راستا شما را به مطالعه این مطالب دعوت کنیم:

آینه دستشویی جزء عناصر اصلی در طراحی دکوراسیون حمام و دستشویی است. این بدان معناست که در انتخاب شکل و نوع آن باید دقت بسیاری را به کار برد. در ادامه این مطلب بخشی از انواع آینه دستشویی و حمام را برایتان معرفی خواهیم کرد.

مطلب مرتبط: بخار آینه حمام، چاره چیه؟

آینه دستشویی دوقلو

آینه دستشویی دوتایی و دوقلو

یکی از انواع پرطرفدار آینه دستشویی، نمونه های دوقلوی آن است. این مدل از آینه ها معمولا برای سینک های دوتایی مورد استفاده قرار می گیرند که در واقع می توانند جایگزینی برای یک آینه بزرگ و سرتاسری به حساب آیند.

مطلب مرتبط: کاشی حمام، سرویس بهداشتی سبز شما را جوان می کند!

آینه دستشویی چندتکه

آینه دستشویی چند تکه

این نوع از مدل آینه دستشویی معمولا شکلی فانتزی داشته و شاید آن را در کمتر جایی ببینید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید این نوع از آینه، چند تکه بوده و تمامی این تکه ها به شکلی، مکمل یکدیگر به حساب می آیند.

مطلب مرتبط: ۱۰ نوآوری در حمام و سرویس بهداشتی

آینه دستشویی بدون قاب

آینه دستشویی بدون قاب

این نوع از آینه دستشویی می تواند شامل سایر مدل آینه ها بشود. مسئله ای که در رابطه با این نوع آینه وجود دارد این است که می تواند نوعی سادگی همراه با سبکی مینیمال را به دکوراسیون حمام و دستشویی شما ببخشد.

مطلب مرتبط: طراحی حمام کودک، اینجوری با حمام دوست می شن!!

آینه دستشویی دارای قاب

آینه دستشویی دارای قاب

این نوع از آینه، طبیعتا نقطه مقابل مورد قبلی به حساب می آید. چنین آینه ای می تواند به آینه دستشویی شما شکل و شمایل و استخوان بندی بخشیده و چارچوب آن را مشخص تر، شکیل تر و در عین حال رسمی تر نماید.

مطلب مرتبط: دکوراسیون حمام، ۸ فوت کوزه گری!

آینه دستشویی مدل دار

آینه دستشویی مدل دار

امروزه دستیابی به آینه هایی با مدل و شکل هایی متنوع، کار سختی نیست. شما می توانید اشکال مختلفی از آینه ها را در هر سبک و اندازه ای که مد نظر دارید تهیه کنید.

مطلب مرتبط: یک حمام تمام عیار با طراحی دکوراسیون مناسب!

آینه دستشویی دارای شلف

آینه دستشویی شلف دار

معمولا این نوع از آینه ها، طرفداران خودشان را دارند، چراکه کاربری آنها افزوده شده و چند برابر می شود. شما می توانید از این شلف ها استفاده های بهینه ای داشته باشید و وسایلی تزئینی نظیر گلدان و شمع و یا وسایلی ضروری مثل مسواک و خمیر دندان را بر روی آن قرار دهید.

مطلب مرتبط: لوازم حمام و دستشویی، ۳۰ کالای شیک و امروزی!

آینه دستشویی مدل ویکتوریایی

آینه دستشویی مدل ویکتوریایی

همانطور که از اسم این نوع آینه بر می آید، این مدل از آینه دستشویی بیشتر شکل و شمایلی زنانه داشته و دارای ظرافت های بسیاری است که دلیل بر این حالت آن شده است.

مطلب مرتبط: ایده های طراحی حمام و سرویس بهداشتی های کوچک!

آینه دستشویی چند طرفه

آینه دستشویی چند طرفه

این نوع از آینه ها همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید در چند طرف شما قرار می گیرند و زاویه دید شما را افزایش می دهند. تصویر، گویای همه چیز هست.

مطلب مرتبط: دکوراسیون حمام تان را غرق نور کنید!

آینه دستشویی کمددار

آینه های کمد دار

این نوع از آینه ها هم مانند نمونه های شلف دار، طرفداران بسیار زیادی دارند. شما می توانید وسایل مورد استفاده بسیاری را در کمد آنها قرار دهید.

مطلب مرتبط: طراحی حمام مدرن، با همه چی سفید موافقین؟!

آینه دستشویی آنتیک

آینه دستشویی آنتیک

این مدل آینه دستشویی مثل سایر وسایل آنتیکی که در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می گیرند، طرفداران خود را دارد. نمونه ای از زیبایی و جلوه آنها را می توانید به خوبی در این تصویر مشاهده کنید.

مطلب مرتبط: ۸ ایده خلاقانه در حمام و سرویس بهداشتی کوچک

به معرفی همین تعداد از انواع آینه ها اکتفا می کنیم. در ادامه مطلب هم همراهی با ما را ادامه دهید تا در رابطه با انتخاب آینه دستشویی نیز نکاتی را بیان کنیم.

نورپردازی در سرویس بهداشتی

نورپردازی آینه دستشویی

طبیعتا وجود نورپردازی ای مناسب در دکوراسیون حمام و به خصوص در اطراف آینه دستشویی به نوبه خود مسئله مهمی به شمار رود. در همین رابطه، امروزه آینه های بسیاری در بازار موجود هستند که دارای نورپردازی هایی تعبیه شده در پشتشان هستند که علاوه بر تامین نور دکوراسیون حمام و دستشویی، باعث زیباتر شدن فضا نیز می شوند.

علاوه بر این، شما می توانید با ایجاد یک نورپردازی مناسب توسط چراغ هایی سقفی و یا دیواری، نور مناسب محیط را تامین نمایید.

مطلب مرتبط: ۱۰ کابینت سرویس بهداشتی و حمام شیک و کاربردی

ابعاد آینه دستشویی

اندازه آینه دستشویی

علاوه بر سلیقه شما در انتخاب آینه که طبیعتا می تواند در ابعاد آن نیز تاثیرگذار باشد، پیشنهادی که ما برایتان داریم آن است که اگر فضای حمام و دستشویی شما کوچک و با ابعاد کمی است با کمک آینه هایی با ابعاد بزرگ تر در بزرگ تر نشان دادن فضای حمام و دستشویی تان نیز نقش مهمی ایفا نمایید.

شما می توانید برای تجهیزات سرویس بهداشتی و حمام خود از اهالی فن وب سایت چیدانه کمک بگیرید!

نویسنده: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: طلوع حقیقت

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

نشان کردن
  • 4015 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 22 اردیبهشت 1397

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
دکوراسیون داخلی آرت لند دکوراسیون داخلی آرت لند
2 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۰۶۹۸۹۰
گروه طرح و ساخت کهن گروه طرح و ساخت کهن
1 نمونه کار

تلفن: ٠١١٣٣١١۴۶١١
باراکو دیزاین باراکو دیزاین
11 نمونه کار

تلفن: 02126300332
معماری آفرینش معماری آفرینش
9 نمونه کار

تلفن: 09122834003
مبلمان رست مبلمان رست
27 نمونه کار

تلفن: 09178886008
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173