۲۵ مرداد ۹۵

کمد واتاق لباس: بی شک شما همه ی ما با نقش کمد و دراور در دکوراسیون خانه های امروزی آشنا هستیم، دراور ها انواع گوناگونی دارند که بسته به ابعاد و سبک دکوراسیون شما انتخاب می شود، امروز در چیدانه می خواهیم با چندین مدل دراور جدید در دکوراسیون منزل آشنا شویم با ما همراه باشید.

کمد لولایی دو درب بلج

کمد لولایی دو درب بلج

۳۶۰,۰۰۰تومان
دراور و میز آرایش 01 صنعت چوب بیرنگ

دراور و میز آرایش ۰۱ صنعت چوب بیرنگ

۳۳۰,۰۰۰تومان
کمد درب ریلی کد 6 بلج

کمد درب ریلی کد ۶ بلج

قیمت نامشخص

کمد و دراور آینه دار

یکی از پرکاربردترین مدل دراور لباس در خانه های امروزی دراور های آینه دار می باشد، این دراورها برای فضاهای کوچک بهترین گزینه محسوب می شود چرا که علاوه بر طبقه بندی و نظم دهی لباس های شما آینه موجود فضای اتاق تان را دو برابر خواهد کرد.

کمد 6809 مدنو

کمد دارو ۶۸۰۹ مدنو

۲,۲۰۰,۰۰۰تومان
دراور کد 04 صنعت چوب بیرنگ

دراور کد ۰۴ صنعت چوب بیرنگ

۱۵۵,۰۰۰تومان
دراور 8 طبقه مد نو

دراور ۸ طبقه مدنو

۲,۵۰۰,۰۰۰تومان

کمد و دراور ام دی اف

دراور ام دی اف یکی از پر طرافدارترین انواع دراور ها محسوب می شود، که برای هر فضایی در دکوراسیون تان مناسب می باشد و به سادگی می توانید برای فضای داخلی تان انواع طرج چوب و یا ساده آن را انتخاب کنید و به فضای داخلی تان سر و سامان دهید.

کمد منقوش 6750 مدنو

کمد منقوش ۶۷۵۰ مدنو

۳,۵۰۰,۰۰۰تومان
کمد یازده طبقه 6796 مدنو

دراور یازده طبقه ۶۷۹۶ مدنو

۲,۳۵۰,۰۰۰تومان
کمد کشویی دوگر

کمد کشویی دوگر

۳۸۵,۰۰۰تومان

کمد و دراور دخترانه

اگر برای سر و سامان جزییات اتاق دخترتان به دنبال مدل دراور دخترانه منحصر به فرد می گردید به شما پیشنهاد می کنم که در انتخاب خود به دنبال مدل های رنگی بگردید چرا که این نوع از دراورها چهره ی خاصی به فضای دکوراسیون اتاق خواب او خواهد بخشید و آن را از هر حیص متمایز خواهد کرد.

دراور چوبی سنتی با نقاشی گل و مرغ گالریا

دراور چوبی سنتی با نقاشی گل و مرغ گالریا

۱,۹۵۰,۰۰۰تومان
دراور چهار طبقه چهار درب مدنو

دراور چهار طبقه چهار درب مدنو

۳,۶۰۰,۰۰۰تومان
کمد دو درب دو طبقه 6777 مد نو

کمد دو درب دو طبقه ۶۷۷۷ مدنو

۲,۹۵۰,۰۰۰تومان

کمد و دراور طرح کنسول

از کمد و دراورهای پایه کوتاه می توانید به عنوان کنسول در دکوراسیون فضای نشیمنتان استفاده کنید و ظاهر منحصر به فردی به آن ببخشید. حتی می توانید از دراور دست دوم برای این منظور استفاده بفرمایید و ظاهر آنتیک خاصی به دکوراسیون نشیمن خود ببخشید.

کنسول آبی 6805 مدنو

کنسول آبی ۶۸۰۵ مدنو

۲,۹۰۰,۰۰۰تومان
دراور و کنسول سه طبقه 6802 مدنو

دراور و کنسول سه طبقه ۶۸۰۲ مدنو

۱,۶۸۰,۰۰۰تومان
عکس بوفه فلورانس گالری میلاد

بوفه فلورانس

۱,۹۰۰,۰۰۰تومان

کمد و دراور آنتیک

این نوع از دراور ها که همانند بند قبل به عنوان کنسول مورد استفاده قرار می گیرد، بهترین گزینه برای افرادی است که به سبک دکوراسیون های سبک کلاسیک و یا آنتیک علاقه مند هستند و با کمک آن ها می توانند ظاهر دکوراسیون خود را بیش از بیش جذاب کنند.

کمد لولایی K3 بلج

کمد لولایی K3 بلج

۵۴۰,۰۰۰تومان
کمد لباس ریلی لاریکس

کمد لباس ریلی لاریکس

قیمت نامشخص
کمد کد02 صنعت چوب بیرنگ

کمد کد۰۲ صنعت چوب بیرنگ

۱,۶۰۰,۰۰۰تومان

کمد ریلی

هر چند که استفاده از دراور مدرن در فضای دکوراسیون داخلی تا حد زیادی برای شما پرکاربرد است اما نمی شود از کاربرد بی نظیر کمدهای ریلی و یا ساده در دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان چشم پوشی کنید پس اگر تمایل به انتخاب یک دراور برای اتاق خوابتان دارید پیش از هر چیز به کمدها سری بزنید تا به فضای شما سر و سامان دهد.

اگر در بازار به دنبال کمد و دراور دلخواه خود می گردید. سری به بخش ویترین محصولات چیدانه بزنید و از انواع دراور های موجود در بازار آگاه شوید. برای آشنایی بهتر و بیشتر با تولیدکنندگان و وارد کنندگان فعال در این حوزه به بخش کمد و دراور در اهالی فن چیدانه بروید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به شرکت های مختلف را ببینید و نمونه محصولات آنها را بررسی کنید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎