تبلیغات
E بازار مبل E رومانته E لومانو
امتیاز: 0.0

17 آبان 1395

مرتب کردن کمد لباس برای فصل زمستان در سه سوت!

دسته: کمد

کمد و اتاق لباس: کم کم به اواسط فصل سرما نزدیک می شویم و زمان آن رسیده است که به مرتب کردن کمد دیواری بپردازیم در کمدهای لباس برای البسه زمستانی جا باز کنیم. برای این منظور نیاز به طبقه بندی و نظم دهی کم لباس خود دارید، چرا که لباس های زمستانی معمولا حجیم تر از لباس های سایر فصول است و نیاز به فضای بیشتری در کمد لباس شما دارد، بنابراین اگر می خواهید فضای کمد خود را برای فصل زمستان آماده کنید با این مطلب از چیدانه همراه باشید.

مرتب کردن کمد لباس

در مرحله اول مرتب کردن کمد دیواری باید لباس های خارج از فصل جدا کنید، هر کدام از لباس هایتان که در صورت تا شدن حالت اولیه خود را از دست نمی دهند تا کنید، این لباس ها می تواند البسه کشباف، تی شرت ها و شلوارهای استرچ و یا جین ها باشد با این کار با خیال راحت فضا را برای باقی البسه خود باز می کنید.

تمیز کردن کمد لباس

بهتر است برای لباس های خارج از فضای جداگانه ای را در نظر بگیرید، فضایی مانند انباری که به حد کافی تاریک و خنک باشد. این فضا باید به حد کافی در دسترس باشد که ممکن است برخی از این لباس ها را به عنوان لباس های میان فصلی دوباره استفاده نمایید، شما می توانید این لباس ها را در فضایی مانند زیر تخت و یا کمد راهرو ها قرار دهید تا همیشه در دسترس باشند.

مرتب کردن کمد لباس برای زمستان

برای نگه داری البسه خرج از فصل به خصوص آن ها که از الیاف طبیعی ساخته شده اند نیاز به نگهداری خاص به دور از گرد و غبار دارند. استفاده از کاور های پلاستیکی برای این لباس ها توصیه نمی شود ،کیف های برزنتی بهترین گزینه برای آن ها محسوب می شوند.

روش صحیح تا کردن لباس

در مرحله ی بعد نوبت به تا کردن و قرار دادن البسه در کمد ها می رسد. البسه زمستانی به دلیل حجم بالایی که دارند فضای بیشتری را در کمد شما اشغال می کنند با روش بالا به سادگی می توانید البسه ی خود را اصولی تا کنید تا فضای کمتری از کمد اشغال کند.

مرتب کردن کمد لباس برای زمستان

در مرتب کردن کمد دیواری برای فصل سرما حتما فضایی برای قرار دادن چتر  و کلاه ها در نظر بگیرید تا بعد خشک شدن به سادگی آن ها را مرتب کنید و به جای اولیه شان برگردانید.

مرتب کردن کمد لباس برای زمستان

در فصل زمستان و فصول سرد به دلیل بارش باران و برف  معمولا لباس ها خیس می شوند، توجه داشته باشید که با استفاده از استندی به شکل تصویر می تواندی البسه ی خود را خشک کنید و پس از خشک شدن داخل کمد قرار دهید.

مرتب کردن کمد کفش ها در زمستان

در مرتب کردن کمد دیواری برای فصل زمستان کفش ها را فراموش نکنید حتما فضایی را برای تمیز کردن و خشک کفش ها در خانه در نظر بگیرید. کفش ها و بوت های زمستانی معمولا ساق بلندی دارند پس ارتفاع مناسب را در کمد و یا جاکفشی برای قرار دادن آن ها پس از تمیز کردن در نظر بگیرید.

به ما بگویید...
نظرتان درباره ی مرتب کردن کمد لباس برای فصل زمستان چیست و چه توصیه هایی دارید؟ سوالات و مشکلات خود را در بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه با ما به اشتراک بگذارید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 3046 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 17 آبان 1395

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
فرش دستباف ذوالانواری فرش دستباف ذوالانواری
7 نمونه کار

تلفن: 02122896648
پرشیانا لایف پرشیانا لایف
3 نمونه کار

تلفن: 02188559932
البرز بلوط البرز بلوط
4 نمونه کار

تلفن: 02126294173
دکورشاپ دکورشاپ
2 نمونه کار

تلفن: 02166341603
دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین
16 نمونه کار

تلفن: ۰۹۹۲۱۰۱۴۳۴۱
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173