۲۸ فروردين ۹۶

ترفندهای دکوراسیون: ما به خانه نوسازی نقل مکان کرده ایم. چگونه می توان بدون زدن میخ به روی دیوار آسیب دیدنش، تابلوها را بر دیوار نصب کرد، آیا برای نصب تابلو بدون میخ راهی وجود دارد؟

برای نصب تابلو بر روی دیوار می توانید از چسب دو طرفه یا چسب گریپز استفاده کنید. این چسب را از نوعی بخرید که توانایی تحمل وزن تابلو و قاب عکس را داشته باشد. البته توجه داشته باشید که هرچه قدرت نگهداری آن بیشتر باشد یا چسب قوی تری داسته باشد، احتمال بر جای گذاشتن رد چسب بر روی دیوار با گذشت زمان بیشتر می شود. همچنین اگر بخواهید تابلو را جا به جا کنید، چسب دوطرفه ممکن است گچ دیوار را هم بلند کند!

نصب تابلو با چسب روی دیوار

اگر دیوار خانه شما دارای کاغذ دیواری است، احتمال آسیب چسب دوطرفه کمتر می شود. برای دیوارهای رنگ شده استفاده از میخ آسیب کمتری دارد و پیش از این در مطلب پر کردن سوراخ میخ روی دیوار با خمیر دندان، مگه میشه؟ گفته شد که چطور می توانید سوراخ میخ را بپوشانید.

شلف دیواری عکس یادگاری

برای استفاده از تابلو می توانید با نصب شلف یا نگهدارنده های چوبی و قرار دادن قاب ها بر روی آن، عکس و تابلوها را روی دیوار داشته باشید.

سوالی دارید که در چیدانه پاسخ آن را پیدا نکرده اید؟ در قسمت افزودن دیدگاه در پایین صفحه می توانید نظرات، سوال ها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

دیدگاه‌ها

تصویر مریم جان..
مریم جان..
با سلام.. من چند سرویس بهداشتی مقل آینه و جای مسواک و خمیردندان دارم که میخواهم در دستشویی که پوشش سرامیک است نصب کنم میخواهم از دریل استفاده نشود لطفا راهنمایی کنید؟

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎