۱۳ ارديبهشت ۹۶

ترفندهای دکوراسیونشکل، ابعاد و مساحت نشیمن هر خانه ای تاثیر بسیار زیادی در چیدمان مبلمان آن و در نتیجه میزان زیبایی فضا خواهد داشت. پذیرایی مربع شکل همواره در انتخاب مبلمان و نحوه ی چیدمان آن ها  محدودیت هایی بسیاری را به وجود می آورد. در این مطلب از چیدانه می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان چیدانه در رابطه با چیدمان پذیرایی مربع شکل را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه ی شما عزیزان هم باشد پس با ما همراه باشید. 

چیدمان مبل در پذیرایی مربع شکل

سوال: راهنمایی برای چیدمان پذیرایی مربع شکل می خوام به طوری که وسایل خیلی به هم نزدیک نباشند یا بشه قسمت نشیمن که تلویزیون قرار می گیره از بخش پذیرایی مهمان جدا به نظر بیاد، آیا راهی هست؟
پاسخ: قبل از هر چیز باید چیدمان فضای نشیمن خانه را بررسی کنید. در در این بررسی ها معمولا ابعاد اصلی فضا در مقایسه با ابعاد مبلمان انتخابی تان مشخص می شود. به طور کلی چیدمان پذیرایی مربع بزرگ به لحاظ بزرگ تر بودن فضا ساده تر است. در نحوه ی چیدمان پذیرایی مربع شکل باید مسیر رفت و آمد ( سیرکللاسیون فضا ) را در نظر بگیرید و در انتخاب مبلمان دقت کنید، به طور مبلمان ال شکل برای فضای مربع شکل کوچک چندان مناسب نمی باشد. پلان های بالا مناسب ترین چیدمان مبل در پذیرایی مربع شکل را به شما نشان می دهد. همچنین می توانید با مراجعه به مطلب چیدمان زیبا برای نشیمن های مربع شکل آپارتمان های کوچک می توانید بهترین راه حل ها برای چیدمان پذیرایی مربع شکل را بیابید.

برای چیدمان منزل روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها مناسب فضاهای گوناگون است. گروه طرح و هنرسپنتا در زمینه چیدمان داخلی دکوراسیون تان می تواند به شما کمک نماید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎