۰۱ مرداد ۹۶

همیشه عکسهای دکوراسیون منزل خارجی ها را که می دید با خود فکر می کرد که چطور می تواند وسایلی مشابه آن را به خانه خود بیاورد، اما این سوالی است که پاسخش دست ماست. در این مطلب از چیدانه به معرفی محصولات مشابه دکوراسیون نشیمن از نمونه خارجی می پردازیم. می توانید محصولات مشابه را با قیمت و ویژگی های خاص هر کدام بشناسید:

دکوراسیون نشیمن

کاناپه Madison

مبل مدرن مدل مدیسون

۱۸۲۰۰۰۰تومان

مبلمان راحتی

برای اینکه تنالیته صورتی را مانند دکوراسیون مدل به اتاق نشیمن خود بیاورید می توانید از نمونه مشابه آن که در محصولات گروه کالکشن ارائه می شود، استفاده کنید. این کاناپه دو نفره در ابعاد ۱۸۰ در ۹۰ سانتیمتر ساخته شده و اسکلت آن از چوب روس و کفش از اسفنج است. این کاناپه را می توانید با قیمت یک میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان خریداری کنید.

میز عسلی دیلون

میز عسلی طرح دیلون

۴۹۰۰۰۰تومان

میز در دکوراسیون نشیمن

میز جلو مبلی در تصویر نمونه خارجی از جنس چوب بوده و صفحه روی آن گرد است. در نمونه محصول ارائه شده از گروه کالکشن هم میز عسلی گرد و چوبی را می بینید که با قیمت چهارصد و نود هزار تومان به فروش می رسد. ارتفاع این میز عسلی کوچک ۵۲ سانتیمتر و قطر صفحه رویی میز ۵۰ سانتیمتر است. 

میز عسلی شیشه و فلز طرح Platner

میز عسلی شیشه و فلز طرح Platner

۹۵۰۰۰۰تومان

میز عسلی فلزی کنار مبل را هم می توانید در محصولات گروه کالکشن ببینید. این میز فلزی قیمت نهصد و پنجاه هزار تومان دارد و از جنس فلز و شیشه است. ارتفاع میز ۵۰ و قطر آن ۴۵ سانتیمتر است. 

سبد لباس حصیری فروشگاه اینترنتی گیلانه

سبد لباس حصیری گیلانه

۵۰۰۰۰تومان

سبد حصیری

سبد حصیری که در گوشه تصویر نشیمن دیده می شود به عنوان فضایی برای قرار دادن کوسن های یدک استفاده می شود. شما هم میتوانید سبد حصیری را با قیمت پنجاه هزار تومان از گروه گیلانه تهیه کنید. این وسیله از محصولات دست ساز و صنایع دستی حصیربافی از خطه شمال ایران است.

ست کوسن

ست کوسن مبل

۴۵,۰۰۰تومان
ست کوسن مبل فانتزی

ست کوسن مبل فانتزی

۴۵,۰۰۰تومان
ست کوسن مبل رنگی

ست کوسن مبل رنگی

۴۵,۰۰۰تومان

کوسن روی مبل

استفاده از مبل برای این کاناپه ساده است. به دلیل اینکه ترکیب رنگی سفید و صورتی در فضا دیده می شود، رنگ و طرح های متنوعی را می توان با آن ست کرد. انواع کوسن روی مبل را می توانید در گروه دکوراتیو هما مشاهده کنید. محصولات این گروه با الیاف ضد حساسیت و قابل شستشو تهیه شده است. اگر ابعاد ۴۵ در ۴۵ سانتیمتر را بخواهید، قیمت هر کوسن چهل و پنج هزار تومان و اگر کوسن مستطیلی با ابعاد ۲۵ در ۵۰ سانتیمتر را بخواهید، قیمت آن سی و پنج هزار تومان خواهد بود. 

گلدان سبز

گلدان سبز

۳۵۰۰۰تومان

لوازم دکوری سرامیکی

گلدان سرامیکی در فضای داخلی خانه زیبایی خاصی بوجود می آورد. آتلیه شمسه محصولات دست ساز سرامیکی تولید می کند و گلدانی که در تصویر بالا می بینید را به قیمت سی و پنج هزار تومان به فروش می رساند. ارتفاعو قطر دهانه این گلدان ۶ سانتیمتر است. برای دیدن محصولات بیشتر می توانید روی لینک سبز رنگ نام گروه کلیک کنید.

مجموعه Colorful کاسه های کوچک دو رنگ با لعاب جزیره ای

کاسه های کوچک سرامیک دو رنگ با لعاب جزیره ای

۴۰۰۰۰تومان

استودیو هنری کا هم محصولات سرامیکی و دست ساز زیبایی تولید می کند. کاسه های سفالی سرامیکی را برای تزیین و به عنوان لوازم دکوری تهیه کنید. در دکوراسیون نشیمن مدل خارجی هم از نمونه این محصولات سرامیکی استفاده شده است. قطر این کاسه های کوچک دو رنگ از ۷-۸.۵ سانتیمتر و ارتفاع آن از ۳.۵-۶ سانتیمتر متفاوت است و قیمت هر کدام پانزده هزار تومان است. 

تابلو نقاشی آبرنگ

تابلو نقاشی آبرنگ

۱۲۰,۰۰۰تومان
تابلو دو تکه آبرنگ

تابلو دو تکه آبرنگ

نقاشی آبرنگ طرح پروانه با قاب

نقاشی آبرنگ طرح پروانه با قاب

تابلوی دیواری

تابلوهای دیواری با قاب سفید زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل شما می آورند. اگر می خواهید مانند نمونه نشیمن خارجی تعدادی تابلوی دیواری به روی دیوار بزنید. ما برای شما پیشنهادهای جذابی داریم. تابلو دکوری نقاش باشی انواع نقاشی آبرنگ با قاب و پاسپارتو را در ابعاد مختلف ارائه می دهد. این قابها از نود تا دویست و ده هزار تومان متغیر است. برای اطلاع از ویژگی های بیشتر روی هر کدام آز آنها کلیک کنید.

بالرین

بالرین

۳۰,۰۰۰تومان
پاریس

پاریس

۶۰,۰۰۰تومان
نقاشی آبرنگ گل

نقاشی آبرنگ گل

۱۰۰,۰۰۰تومان

نقاشی آبرنگ بالرین

نقاشی آبرنگ بالرین

۳۰,۰۰۰تومان
تابلو نقاشی ماهی

تابلو نقاشی ماهی

۴۰,۰۰۰تومان
تابلو نقاشی ساز

تابلو نقاشی ساز

۳۵,۰۰۰تومان

گروه زندگی آبرنگی هم تابلوهای دیواری با تکنیک آبرنگ ارائه می دهد. قیمت هر کدام از آنها نسبت به انتخاب شما از سی تا صد هزار تومان متغیر است. قاب این نقاشی ها از جنس پی وی سی و شیشه ها آنتی رفلکس است.

تابلو هنری مدرن

تابلو هنری مدرن

۴۷۰۰۰تومان

گروه دکوراتیو آرت تابلوی مدرن را با قیمت چهل و هفت هزار تومان ارائه می دهد. ابعاد این تابلو ۳۴ در ۴۷ سانتیمتر است.

گیاه برگ انجیری - پایا آذین

گیاه برگ انجیری پایا آذین

کورتن

گیاه کورتن - پایا آذین

۴۰,۰۰۰تومان
گیاه کاج مطبق پایا آذین

گیاه کاج مطبق پایا آذین

انواع گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی شادابی و زیبایی را به فضای داخلی منزل شما می آورد. حتما می دانید که قیمت و ابعاد گیاهان بر اساس نوع و گونه شان متفاوت است. گیاهان پیشنهادی چیدانه برای فضای خانه شما برگ انجیری، کورتون و کاج مطبق است که از قیمت بیست تا صد و هشتاد هزار تومان متغیر است. این گیاهان آپارتمانی را می توانید از گروه پایا آذین تهیه کنید. 

لوستر چوبی اورانوس 2 ایران کلاک

لوستر چوبی اورانوس ۲ ایران کلاک

۵۰,۰۰۰تومان
لوستر چوبی اورانوس 1 ایران کلاک

لوستر چوبی اورانوس ۱ ایران کلاک

۶۰,۰۰۰تومان
لوستر چوبی اورانوس 3 ایران کلاک

لوستر چوبی اورانوس ۳ ایران کلاک

۱۵۰,۰۰۰تومان

نورپردازی نشیمن

برای اینکه روشنایی خانه را بتوانید با دکوراسیون منزل خود ست کنید، از لوستر چوبی استفاده کنید. این لوستر با نیز عسلی هم خوانی دارد و فرم گرد نمونه خارجی را هم حفظ می کند. این لوستر چوبی را می توانید با قیمت پنجاه تا صد و پنجاه هزار تومان از گروه ایران کلاک تهیه کنید. 

و حالا می توانید قبل و بعد از دکوراسیون نشیمن را با وسایل و مبلمان معرفی شده ببینید:

دکوراسیون نشیمن

اتاق نشیمن ایرانی

برای ارتباط با هر کدام از محصولات معرفی شده روی نام گروه با لینک سبز رنگ کلیک کنید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

افزودن دیدگاه جدید