تبلیغات
E رومانته F چوب و هنر E سیب
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

26 مهر 1394

بهترین جا برای تلویزیون LCD در دکوراسیون منزل

ترفندهای دکوراسیون: در فضاهای کوچک امروزی، بعضی وقت ها در طراحی دکوراسیون به نظر نمی رسد جایی برای یک تلویزیون 40 اینچی باشد. این مشکل را خیلی از شما دوستان چیدانه قبلا در قسمت مشاوره دکوراسیون مطرح کردید و ما پاسخ سوالات شما را با پیشنهاداتی برای این که تلویزیون LCD را کجای دکوراسیون منزل بگذاریم، دادیم. اما قرار دادن یک LCD با صفحه نمایش بزرگ می تواند ویژگی های تمیز و بی نقص طراحی دکوراسیون شما را دچار اشکال کند، برای همین به نظرم رسید خوب است ایده های برای هماهنگ کردن LCD با دکوراسیون نشیمن پیشنهاد دهم. خوشبختانه LCDهای امروزی مثل جعبه های سرگرمی قدیمی بزرگ و جاگیر نیستند و مانند آفتاب پرست می توانند در دکوراسیون خانه شما استتار شوند. با چیدانه همراه شوید تا چند راه حل برای مخفی کردن تلویزیون در دکوراسیون را ببینید.
 
LCD شما می تواند مانند عکس بالا پشت یک اثر هنری مخفی شود و در ای صورت شما می توانید از تماشای اثر هنری مورد علاقه تان لذت ببرید و از فضای زیر تلویزیون نیز برای نشستن استفاده کنید. با این روش احتمال اینکه تلویزیون همیشه جلوی چشم نباشد باعث می شود شما وقت بیشتری برای کارهای مورد علاقه تان و کتاب خواندن داشته باشید و از تماشای برنامه های تکراری و بی محتوا خلاص شوید. 
 
 
پنل های کشویی ساده و هم رنگ دیوار نیز که با محیط یکی می شوند راه حل خوبی برای پوشاندن LCD هستند. نیمکت چوبی مشکی در صورت باز بودن پنل به عنوان میز تلویزیون و در صورت بسته بودن پنل در مهمانی ها می تواند با قرار دادن چند کوسن به عنوان نشیمن سکویی یا نیمکتی برای نشستن استفاده شود. 
 
 
شما می توانید مانند عکس بالا تصویر تنهای یک LCD مشکی بر دیوار سفید را با قرار دادن قاب های رنگی در اطراف آن کامل کنید و آن را به عنصری دکوراتیو بر دیوار تبدیل نمایید. برای نصب تابلو ها بر دیوار می توانید ۸ نکته مهم برای نصب تابلو به دیوار در دکوراسیون منزل را بخوانید.
 
 
 دیوار اصلی فضایتان را به عنصری دکوراتیو تبدیل کنید. به یکی از اهالی فن کابینت ساز یا نجار طرحی مانند عکس بالا با قسمت هایی مخفی برای وسایل اضافی و فضاهایی برای نمایش اشیا دکوری و هنری و در بالای آن جایگاهی برای تلویزیون و دیگر وسایل صوتی و تصویری در آن سفارش دهید.
 
 
 می توانید یک پنل کشویی برای روی تلویزیون سفارش دهید تا هر زمان خواستید با بستن آن تلویزیون را مخفی کنید و با باز کردن آن به تلویزیون دسترسی پیدا کنید.
 
 
در فضاهای کوچک امروزی گاهی بهترین جا و حتی تنها جای خانه برای قرار دادن تلویزیون پشت به پنجره است و هیچ کس نمی خواهد نور فضا را به خاطر تلویزیون بگیرد و به علاوه اگر از پشت تلویزیون نور بتابد صفحه تلویزیون تاریک نشان داده می شود. اما ما در چیدانه سعی داریم به شما بگوییم که در طراحی دکوراسیون هیچ قانون قطعی وجود ندارد و همیشه می توان با ایده های خلاقانه محدودیت ها را در هم شکست. در تصویر بالا همان طور که می بینید بدون هیچ مانعی می توان از پنجره استفاده کرد.
برای ساخت درب های ریلی یا کشویی مانند پیشنهادات این مطلب می توانید از اهالی فن و شرکت های سازنده درب در چیدانه کمک بگیرید.
 
 
سپس زمان تماشای تلویزیون یک پنل کشویی به آسانی رو به روی پنجره قرار می گیرد و امکان تماشای تلویزیون بدون مزاحمت نور را به شما می دهد. در هر صورت شما باید بین تماشای منظره یا تلویزیون یکی را انتخاب کنید!
ایده های ساده و ارزان برای طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک را در قسمت طراحی دکوراسیون فضاهای کوچک در چیدانه ببینید.
 
 
این ترکیب کاربردی در وسط خانه یکی از جذاب ترین ایده هایی است که تا به حال دیده ام. از ایده بالا می توانید هم در محیط کار و هم در فضای خانه استفاده کنید. به این ترتیب بدون اینکه دیواری را اشغال کنید می توانید در دو فضای مختلف از گرمای شومینه و تماشای تلویزیون لذت ببرید. پیشنهاد می کنم اگر می خواهید از این ایده استفاده کنید مانند عکس بالا حتما فضایی با محور چرخش برای قرار دادن تلویزیون در نظر بگیرید.
 
 
اگر عادت به تماشای تلویزیون در آشپزخانه دارید می توانید به سادگی یک LCD کوچک را در کابینتی با درب تاشو یا کشویی پنهان کنید.
 

 
شاید باورتان نشود که تابلو زیبای بالای شومینه در عکس بالا یک تلویزیون LCD است که قاب گرفته شده است. تلویزیون ها LCD امروزی به دلیل ظاهر مدرنشان با فضاهایی با دکوراسیون کلاسیک و سنتی چندان هماهنگی ندارند. با استفاده از ایده بالا می توان LCD ها را با یک قاب کلاسیک به زیبایی در با دکوراسیون ست کرد و با فشار یک دکمه قاب دیوار روشن می شود!
 
یک ایده دیگر برای آنکه LCD با دکوراسیون فضا هماهنگ شود این است که آن را روی سطح مشکی هم رنگ با LCD نصب کنید. در عکس بالا تلویزیون را روی سطح بزرگ مشکی شومینه نصب کرده به گونه ای که با یک نگاه ممکن است متوجه وجود LCD در بالای شومینه نشویم.

سرانه مطالعه در کشورمان تنها دو دقیقه می باشد، که این میزان بسیار خطر ناک است و کشور را به انواع بیماری های فرهنگی مبتلا می سازد. می توانید به جای اختصاص دادن دیوار نشیمن تان با طبقاتی برای نمایش ظروف زیبا یا پوشاندن دیوار با کاغذ دیواری آن را با یک کتابخانه تمام قد دیواری مدرن کامل کنید. جلوی چشم بودن کتاب ها علاوه بر اینکه به نشیمن شما تنوع و زیبایی می بخشند شما را ترغیب می کنند که آنها را بخوانید. هر مهمانی حتی اگر کتاب خوان هم نباشد به محض ورود به منزل شما جذب کتابخانه چشم گیر و بزرگ شما در نشیمن خواهد شد و چند کتاب را ورق خواهد زد. از این طریق شما می توانید یک تاثیر فرهنگی بزرگ حداقل در خانواده و دوستان و آشنایان خود داشته باشید.
یک LCD به راحتی می تواند داخل کتابخانه دیواری جا خوش کند. تلویزیون را با یک درب ریلی بپوشانید ا هر زمان خواستید با کار زدن درب به آن دسترسی پیدا کنید. با این ایده شما برای سرگرمی و پر کردن زمان استراحت خود دو راه پیش رویتان دارید تماشای تلویزیون یا مطالعه کتاب!
اگر کتاب خوان هستید پیشنهاد می کنم مطلب ۱۳+۱ تجربه لذت بخش در دکوراسیون منزل شما! را بخوانید.
 
 
 
 
 
منبع: نوشته شده توسط تحریریه چیدانه
 
تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
چمن نما چمن نما
3 نمونه کار

تلفن: 02126702017
دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین
19 نمونه کار

تلفن: ۰۹۹۲۱۰۱۴۳۴۱
صدرا چوب صدرا چوب
6 نمونه کار

تلفن: 09129631636
طرح و ساخت مان ساز طرح و ساخت مان ساز
18 نمونه کار

تلفن: 02188567318
صنعت چوب نجفی صنعت چوب نجفی
4 نمونه کار

تلفن: ٠٢١۵۶۴۵٢٧٣٠
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173