تبلیغات
E رومانته F فارست چوب و هنر E
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

10 آبان 1394

8 پیشنهاد ساده برای دکوراسیون اتاق خواب نوجوانان

ترفندهای دکوراسیون: با شروع روز وقتی به تقویم کوچک جیبی خودم نگاه کردم تا ببینم چه کارهایی برای انجام دادن دارم، متوجه شدم که امروز روز نوجوان است، و از آن جایی که همیشه سعی می کنم ارتباطی بین مناسبت ها و مطالبم پیدا کنم، این بار تصمیم گرفتم که برای تان در مورد طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوانان که شاید بتوان آن را جزو سخت ترین کار ها دانست، بنویسم، حتما می پرسید چرا این کار سخت است؟ پس با چیدانه همراه باشید تا به در انتهای مطلب به جواب خود برسید. 

کودکان خیلی زود بزرگ می شوند، و به مرحله ای می رسند که نه دیگر می توان به آن ها کودک گفت، و نه می توان آن ها را جوان دا زد، واین همان مرحله نوجوانی است، مرحله ای سخت هم برای خودشان و هم برای پدر و مادر ها، در این مرحله از زندگی انتخاب هر چیزی از لباس گرفته تا دکوراسیون داخلی اتاق خواب، سخت می شود، پس اگر می خواهی دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوانتان را طراحی کنید، حتما از ایده های خود او هم کمک بگیرید، تا کارتان راحت تر شود.

از آنجایی که نوجوانان دوست دارند دوستانشان را به اتاق خود دعوت کنند، پس باید فضایی ر برای آن ها طراحی کنید که به آن افتخار کنند، برای این کار هم می توانید به سراغ رنگ ها بروید، در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوانتان از رنگ های شاد و انرژی بخش استفاده کنید تا او با افتخار اتاقش را به دوستانش نشان بدهد. توجه کنید که باید سعی کنید سلیقه او را هم در طراحی دکوراسیون داخلی اتاقش اعمال کنید. 

اتاق خواب نوجوانان را مینیمال طراحی کنید و کمدها و سبد ها و فضاهای انباری به اندازه کافی بگذارید تا شلوی فضا کمتر به چشم بیاید، شما بهتر از من می دانید که نوجوان ها در این سن کمتر به نظم و طبقه بندی وسایلشان علاقه نشان می دهند. به طور مثال می توانید از پوف هایی که درون اتاق می گذارید به عنوان انباری وسایل استفاده کنید. 

سعی کنید همه وسایل و لوازم که نوجوان شما به آن علاقه مند است را در اتاق جای دهید، حتی اگر فکر می کنید که اتاق کمی شلوغ خواهد شد، یادتان باشد، نوجوان ها در این سن کمی حساس و زود رنج هستند و نیاز دارند که بیشترز به آن ها توجه شود، پس علاقه منندی هایشان را دست کم نگیرید و به آن ها به چشم ایده هایی خلاقانه برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب نگاه کنید. 

نوجوان ها دوست دارند که علایقشان را روی دیوار و در معرض دید همه به نمایش در بیاورند، خب شما هم این فرصت را به آن ها بدهید، یم تخته یادآوری کارهای روزانه مطابق سبک و سیاق دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان عزیزتان درست کنید و آن را به دیوار اتاقش نصب کنید. 

سعی کنید در اتاق خواب نوجوان عزیزتان از وسیله هایی که حضورشان ظاهری متفاوت و منحصر به فرد به طراحی دکوراسیون داخلی اتاق می بخشد استفاده کنید. این کار باعث می شود تا نوجوان شما به اتاق خواب خود افتخار کند، این وسیله ها می توانند یک تابلو زیبا با نقش باب میل نوجوانتان باشد، یا می تواند حتی صندلی راکی باشد که در گوشه اتاق به ارامی نشسته است.

خیلی از نوجوانان به چسباندن پوستر در اتاق خواب شان علاقه دارند ولی چون فکر می کنند این کار کمی بچه گانه است، سعی می کنند تا آن را مخفس کنند، خب شما می توانید با یک حرکت هوشمندانه جوری پوستر ها را در طراحی دکوراسیون داخلی  اتاق خواب شان مهمان کنید که خود آن ها هم شگفت زده شوند. شما می توانیید از کاغذ دیواری هایی با طرح دلخواه نوجوانتان استفاده کنید، هم اتاق زیبا می شود، هم نوجوانتان راضی. 

استفاده از هر گونه لوازم دکوری و اکسسوری هایی که فکر می کنید چهره اتاق خواب نوجوان عزیزتان را دگرگون می کند را فراموش نکنید، نیازی نیست که شما برای طراحی اتاق خواب نوجوان خود هزینه زیادی بکنید، این کار می تواند کمی مقرون به صرفه تر باشد، مثلا می توانید فقط رویه کوسن ها را عوض کنید، یا فقط پرده ها و رو تختی ها را تغییر دهید. عناصر اصلی تر مثل همین ها می توانند تغییرات چشم گیر تری را ایجاد کنند. 

مطالب پیشنهادی چیدانه: ۷ نکته کاربردی در طراحی داخلی یک اتاق خواب تمام عیار
۱۰ پیشنهاد ساده برای دکوراسیون اتاق دخترانه رویایی
۸ وسیله که اتاق خواب شما کم دارد!
۱۰ نکته کلیدی انتخاب سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب 

اگر می خواهید با شرکت های معماری و دکوراتورها که طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خوای نوجوانان را انجام می دهند آشنا شوید، اهالی فن چیدانه می تواند لیستی از این شرکت ها را در سرتاسر ایران در اختیار شما بگذارد. 

ما دوست داریم بدانیم شما چگونه اتاق خواب نوجوانتان را طراحی و دکور کرده اید، عکس خلاقیت های خود را با ما در قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه در میان بگذارید. همچنین می توانید سوالات خود را نیز در مورد طراحی طراحی اتاق خواب را در  قسمت نظرات انتهای مطلب بپرسید تا کارشناسان چیدانه به شما جواب دهند. 

نویسنده: شمیم آقازاده | گردآوری در تحریریه چیدانه

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173