تبلیغات
E رومانته E بازار مبل
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

14 مهر 1395

تزیین در یخچال، 8 ایده خاص و کم هزینه!

ترفندهای دکوراسیون: تزیین در یخچال یکی از راه کارهای خلاقانه برای آوردن نشاط و سرزندگی به دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی شماست. اگر آشپزخانه ی شما یکنواخت شده است و دوست دارید تغییر کوچک و مقرون به صرفه ای در ظاهر آن ایجاد نمایید با این مطلب از چیدانه همراه شوید تا با هم با ایده های خلاقانه تزیین در یخچال آشنا شویم و نشاط و سرزندگی را به فضای آشپزخانه ی خود بیاورید. با ما همراه باشید.

تزیین در یخچال

تزیین در یخچال: مگنت

همه ی شما با تزیین درب یخچال با مگنت ها آشنا هستید، مگنت ها همان تزیینات کوچک آهنربایی هستند که به شکل های مختلف در بازار یافت می شوند. در انتخاب مگنت ها دقت داشته باشید که استفاده از طرح های شلوعغ و زیاد فضای آشپزخانه ی شما را گرفته و سبب ایجاد اغتشاش بصری در فضای شما می کند بنابراین از طرح های کوچک و ساده و در تعداد کم برای تزیین در یخچال خود استفاده نمایید.

تزیین در یخچال

تزیین در یخچال: استیکر

برچسب ها و استیکرها یکی دیگر از تزییناتی است که به راحتی چهره ی آشپزخانه شما را دگرگون می کند، کافی است یک استیکر بامزه تهیه کنید درب یخچال خود را مقرون به صرفه تزیین کنید.

تزیین در یخچال

تزیین در یخچال: تخته سیاه

درب یخچال خود را رنگ آمیزی کنید و خیلی ساده آن را تبدیل به یک تخته سیاه کنید، البته توجه داشته باشید که بهتر است از این ایده برای یخچال هایی که بدنه ی فرسوده ای دارند استفاده کنید تا علاوه بر نو شدن ظاهر منحصر به فرد و تازه ای هم به آن ببخشید.

تزیین در یخچال

تزیین در یخچال: نقاشی روی درب

برای تزیین در یخچال هایی که بدنه ی فرسوده ای دارند می توانید از نقاشی کردن کمک بگیرید! کافی است اگر مهارتش را دارید قلم را دست بگیرید و ظاهر تازه ای به درب قدیمی یخچالتان ببخشید اگر هم مهارت آن را ندارید از تزیینات دیگر که در بندهای بعدی توضیح خواهیم داد کمک بگیرید.

تزیین درب یخچال

تزیین در یخچال: رنگ آمیزی

رنگ کردن درب یخچال یکی از تزیینات بامزه و مقرون به صرفه ای است که می تواند ظاهر یخچال شما را متفاوت کند، توجه داشته باشید که در رنگ کردن درب یخچال خلاقیت بسیار مهم است و می تواند ظاهر متمایزتری به یخچال شما ببخشد.حتی می توانید از برچسب های رنگی همانند تصویر برای این کار استفاده نمایید.

تزیین در یخچال

تزیین در یخچال: کاغذ کادو

یخچال خود را کادو کنید! یکی دیگر از ایده های تزیین در یخچال استفاده از کاغذ کادوهای بامزه است. می توانید از کاغذ کادو های ضد آب برای تزیین درب یخچال خود استفاده نمایید تا ظاهر منحصر به فردی به آن ببخشید و آن را بیش از بیش چشمگیر نمایید.

تزیین در یخچال

تزیین در یخچال: عکس های یادگاری

درب یخچال خود را تبدیل به برد خاطرات خود کنید، کافی است عکس های دوست داشتنی خود را روی درب یخچالتان بچسبانید و ظاهر چشمگیری به آن ببخشید. توجه داشته باید که همان طور که گفته شده تزیینات شلوغ فضای آشپزخانه ی شما را گرفته می کند بنابراین اگر علاقه ای به فضاهای شلوغ ندارید در انتخاب تزیینات دقت زیادی داشته باشید.

تزیین در یخچال

تزیین در یخچال: برد یادداشت

تزیینات شما می تواند کاربردی تر از یک تزیین ساده باشد، می توانید از آن به عنوان برد یادداشت خود استفاده نمایید، کافی است خلاقیت خود را به کار بگیرید و ظاهر کاربردی و منحصر به فردی به آشپزخانه و درب یخچال خود ببخشید.

برای انجام تغییرات کوچک و بزرگ در دکوراسیون منزل و محل کارتان می توانید از اهالی فن چیدانه کمک بگیرید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 11937 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 14 مهر 1395

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
صدرا چوب صدرا چوب
5 نمونه کار

تلفن: 09129631636
لوستر ستامنس لوستر ستامنس
12 نمونه کار

تلفن: 09125878387
دکوراسیون داخلی بالینکو دکوراسیون داخلی بالینکو
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۲۲۱۴۱۰۲۰
مبلمان آترین مبلمان آترین
14 نمونه کار

تلفن: 02176205168
کالای خواب جواهری کالای خواب جواهری
7 نمونه کار

تلفن: 02126216685
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173