تبلیغات
E رومانته E بازار مبل
امتیاز: 0.0

21 مهر 1395

10 گوشه دنج در کوراسیون خانه برای عصرهای دلپذیر پاییزی!

ترفندهای دکوراسیون: داشتن یک گوشه ی دنج و به دور از هیاهو در فضای دکوراسیون داخلی تان برای خواندن کتاب، انجام کارهای سرگرم کننده، یا حتی استراحت و انجام یوگا می تواند محیط خانه ی شما دوست داشتنی تر و دلپذیر تر از قبل کند. به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم 10 ایده برای داشتن یک گوشه ی دنج در دکوراسیون تان به شما پیشنهاد دهیم پس با ما همراه باشید.

گوشه دنج در دکوراسیون: تراس

گوشه ی دنج دکوراسیون داخلی شما می تواند فضای تراس تان باشد تا در هوای آزاد بتوانید استراحت کنید و از آرامش تان لذت ببرید. حتی می توانید این فضا را شخصی تر دکور کنید و در آن از آب نما و گل و گیاه استفاده نمایید و یک فضای منحصر به فرد برای گذارن اوقات فراغت خود ایجاد نماید، چای بنوشید، کتابتان را دست بگیرید و لذت ببرید.

گوشه دنج در دکوراسیون : کتابخانه

کتابخانه یکی از دنج ترین فضاهایی است که می تواند در دکوراسیون داخلی تان بیشتر بدرخشد. کافی است یک صندلی راحتی ، چراغ مطالعه و یک میز کوچک در این فضا قرار دهید و آن را تبدیل به دنج ترین و خواستنی ترین نقطه برای خواندن کتاب کنید.

گوشه دنج در دکوراسیون : ایوان

داشتن یک ایوان بزرگ در هر خانه ای یک موهبت محسوب می شود، اگر از این موهبت برخوردار هستید دست بکار شوید و آن را برای ایجاد یک گوشه ی دنج در دکوراسیون داخلی تان آماده کنید، استفاده از یک یک نیمکت و یک میز کوچک و کمک گرفتن از گل و گیاه را در طراحی دکورایون آن فراموش نکنید.

گوشه دنج در دکوراسیون : حیاط خلوت

حیاط خلوت همان طور که از نامش پیداست می تواند تبدیل به یکی از دنج ترین فضاهای دکوراسیون شما شود، کافی است برای دنج ترکردن و دلپذیر تر کردن این فضا از گل و گیاه های مخلف استفاده نمایید، انتخاب درختچه های کوتاه و یا حتی یک آب نمای سنگی می تواند گوشه ی دنج دکوراسیون منزل تان را دلپذیر تر  و خواستنی از قبل کند.

گوشه دنج در دکوراسیون: فضایی برای مدیتیشن

اگر دوست دارید فضایی برای آرامش افکار خود داشته باشید بهتر است بخشی از دکوراسیون منزل تان که در آن آرامش بیشتری دارید تبدیل به فضایی برای مدیتیشن کنید. بهتر است در طراحی و دکوراسیون این بخش از اصول فنگ شویی و المان های آن استفاده کنید، اضافه کردن بادزنگ، شمع، و یا آبنماهای کوچک می تواند این فضا را برای شما آرامش بخش تر کند.

گوشه دنج در دکوراسیون : اتاق کار

اتاق کار خود را تبدیل به گوشه ی دنج دکوراسیون خود کنید، داشتن یک فضای شخصی برای انجام کارهای هنری و صنعتی تان خلاقیت شما را شکوفا می کند، یک میز ساده ، فضایی با نور طبیعی، قفسه هایی برای نظم بخشیدن به فضای داخلی تان همه و همه جزیاتی است که می تواند گوشه ی دنجی در کوراسیون داخلی شما ایجاد کند.

گوشه دنج در دکوراسیون : اتاق خواب

شاید گوشه ی دنج دکوراسیون شما اتاق خوابتان باشد! پس تمام المان های آرامش بخش را در این فضا فرراهم کنید، از نور ملایم تا روتختی های گرم و نرم و بالش های کوچک و یا حتی شمع و عودهای ملایم برای دوچندان کردن آرامش در این فضا.

گوشه دنج در دکوراسیون : فضایی برای یوگا

یوگا یکی از ورزش های آرامش بخشی است که استرس را از شما و فضای داخلی تان دور می کند، اگر به این ورزش علاقه دارید و دوست دارید بخشی را در فضای داخلی تان به این ورزش پر طرفدار اختصاص دهید پس بهتر است به مطلب دکوراسیون اتاق یوگا در منزل، خستگی را از خانه برانید! سری بزنید و با کمک آن فضای مناسبی را برای این ورزش در دکوراسیون خود ایجاد کنید.

گوشه دنج در دکوراسیون: پنجره

حتی اگر هیچ کدام از فضاهای گفته شده را نتوانستید در دکوراسیون خود ایجاد کنید، مایوس نشوید با قرار دادن یک صندلی در کنار پنجره ی خانان هم می توانید گوشه ی دنجی برای خودتان ایجاد کنید، کتاب بخوانید، استراحت کنید و یا حتی به خیال بافی بپردازید و از اوقات خود لذت ببرید.

گوشه دنج در کوراسیون: استفاده از صندلی تابی

با خرید یک صندلی تابی و یا صندلی راک  می توانید هر گوشه از دکوراسیون داخلی تان را تبدیل به کنج دنج خانه تان کنید، روی آن بنشینید تاب بخورد و مشکلات خود را فراموش کنید و از آرامش آن لذت ببرید، پس دست به کار شوید و یکی از آن ها را برای دکوراسیون داخلی خود تهیه کنید و از آن داشتنش لذت ببرید.

دلتان می خواهد برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان با یک شرکت متخصص یا طراحانی خلاق و زبر دست مشورت کنید؟ پس حتما سری به بخش معماری داخلی و طراحی دکوراسیون اهالی فن چیدانه بزنید و با این گروه های متخصص در سراسر ایران آشنا شوید و از آن ها بخواهید تا به شما در این کار کمک کنند.

نویسنده: ثمینا فراهانی| تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 2296 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 21 مهر 1395

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
 مبلمان هیراد  مبلمان هیراد
5 نمونه کار

تلفن: 09122798032
گالری شینا گالری شینا
16 نمونه کار

تلفن: 09128618101
صنایع چوبی غفاری صنایع چوبی غفاری
8 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۲۲۴۵۶۹۹۹
خانه دیدار خانه دیدار
6 نمونه کار

تلفن: 02122290601
مبل کارول مبل کارول
12 نمونه کار

تلفن: 02155288221
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173