۳۰ اسفند ۹۵

۹۵ هم گذشت مثل ۹۴، ۹۳، ۹۲ و ... اگر بخواهیم گذشت این اعداد و ارقام را مرور کنیم، فقط خود را خسته کرده ایم و به چیزی نخواهیم رسید. آنچه این روزشمارها به خاطر ما می آورند فقط ارزش زمانی است که در آن جاری هستیم و هیچ مانعی نمی تواند این جریان را متوقف کند. از قدرشناسی زمان حرف بسیار شده و من نمی خواهم تکرار مکررات کنم.

تولد سه سالگی چیدانه

در سالی که گذشت و سومین سال فعالیت چیدانه در کنار شما همراهان همیشگی بود، اتفاقات جدید و پستی و بلندی های بسیاری را پست سر گذاشتیم. تمام عزم خود را جزم کردیم که هر آنچه شما مخاطب های عزیز ما به دنبالش هستید گرد آوریم و در اختیارتان قرار دهیم و مسیرتان به سوی زندگی راحت تر، بهتر و ایده آل تر را اندکی هموارتر کنیم. در این میان حمایت های همیشگی شما پشت ما را گرم و گرم تر کرد و عزممان را جزم تربرای سالی پربارتر.

می خواهیم ۹۶ سالی باشد که بیش از پیش به خود و شما ببالیم و این تصمیم محقق نمی شود جز اینکه نظرها، پیشنهادها و انتقادهای شما را بدانیم و در مسیر پیش رو به کار بندیم. دانستن نقاط قوت و ضعف مان به ما کمک خواهد کرد که محتوای ارزشمندتر و با کیفیت تری را به شما ارائه دهیم و شما را در راه رسیدن به خواسته تان بیشتر یاری کنیم. پس ما را از دیدگاه های خود بی بهره نگذارید.

خانواده چیدانه سالی پر از موفقیت، شادی، سلامتی، خنده، عشق، همدلی، دوستی، بهروزی و هر آنچه را که در معنای حالِ خوب می گنجد، برای شما آرزو دارد.

برآمد باد صبح و بوی نوروز
به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال
همایون بادت این روز و همه روز
چو آتش در درخت افکند گلنار
دگر منقل منه آتش میفروز
چو نرگس چشم بخت از خواب برخاست
حسدگو دشمنان را دیده بردوز
بهاری خرمست ای گل کجایی
که بینی بلبلان را ناله و سوز
جهان بی ما بسی بودست و باشد
برادر جز نکونامی میندوز
نکویی کن که دولت بینی از بخت
مبر فرمان بدگوی بدآموز
منه دل بر سرای عمر سعدی
که بر گنبد نخواهد ماند این گوز
دریغا عیش اگر مرگش نبودی
دریغ آهو اگر بگذاشتی یوز

"سعدی"

 

برای شرکت در مسابقه بوی عیدی چیدانه از رسم و رسوم، خانه تکانی، خریدهای عید، ترافیک اسفند، سفره هفت سین، شکوفه های بهاری درختان، سفرهایی که می روید یا هر چیزی که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #بوی_عیدی و #چیدانه منتشر کنید یا از طریق دایرکت به صفحه اینستاگرام چیدانه ارسال فرمایید تا از برندگان خوش شانس جوایز شگفت انگیز ما باشید.

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎