loading
تبلیغات
لابل  E تامین سرمایه تمدن
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

16 اسفند 1396

ایده جشن روز مادر، یک روز پر از لحظه های غافلگیرکننده!

دسته: مناسبت ها

شاید واژه مادر فقط یک کلمه باشد، اما دنیایی را در پشت خود نهفته دارد که با هیچ جمله و شعر و داستانی نمی توان وصفش کرد. نمی خواهم از واژه ها و توضیحات کلیشه ای و تکراری استفاده کنم. فقط می خواهم بگویم حداقل به این بهانه هم که شده یک روز کامل را به مادرانمان اختصاص دهیم. خریدن هدیه مناسب هر چقدر هم که با وسواس و دقت خاصی انجام شود، مسلما تنها راه سورپرایز و خوشحال کردن نیست. اگر به دنبال کمی خلاقیت برای روز مادر هستید، من می خواهم ایده های نو و جدیدی را در غالب یک " برنامه یک روزه برای مادر " به شما پیشنهاد بدهم تا مادرانمان یکبار هم شده برای خودشان وقت بگذراند.

شروعی خاص برای مادر

صبحانه روز مادر

صبحانه روز مادر

صبحانه مادر در تخت خواب

به احتمال خیلی زیاد مادرتان با این ایده مخالفت خواهد کرد زیرا تمیزی و نظافت برایش در اولویت است. اما به او یادآوری کنید که در این روز فقط متعلق به اوست و نباید هیچ کاری انجام دهد. فکر می کنم این ایده برایشان جذاب است زیرا همیشه آن ها صبحانه ما را برایمان آماده می کردند اما این بار نوبت ماست.

ماساژ برای روز مادر

ماساژ برای روز مادر

ماساژ، پیشنهاد خاص برای مادر 

مادران ما هیچ گاه فرصت کافی برای رسیدگی به خود و سلامتی شان ندارند. برای شروع یک روز جدید و غافلگیرانه می توانید از یک ماساژور حرفه ای وقت قبلی بگیرید و بگذارید مدتی آرامش داشته باشند. این کار هم برایشان جذاب است و هم آن ها را برای یک روز عالی آماده می کند.

ارایشگاه برای روز مادر

ارایشگاه برای روز مادر

زیباتر شدن زیبا مادر

تنها چیزی که یک ماساژ حرفه ای را کامل می کند، رفتن به آرایشگاه و ایجاد تغییر است. مادرتان را به آرایشگاه ببرید و به او بگویید که باید در این روز به خودش رسیدگی کند. زیباتر شود و خود را برای یک روز عالی آماده سازد.چون به نوروز نزدیک می شویم با یک تیر دو نشان زده اید و مادرتان برای سال جدید نیز آماده خواهد بود.

تزیین میز غذاخوری

تزیین میز غذاخوری

ناهار ویژه روز مادر

پیشنهاد من برای سورپرایز وقت ناهار این است که غذای مورد علاقه مادرتان را خودتان درست کنید و از تمام اعضاض خانواده خواهش کنید که دور هم باشید. برای یک مادر هیچ چیز لذت بخش تر و زیباتر از خانواده نیست. پس از قبل با همه اعضای خانواده و یا هر شخصی که می دانید برای مادرتان عزیز است هماهنگ کرده و در وقت ناهار دور هم جمع شوید. برای هرچه بهتر شدن این ایده ای ایده های تزیین میز ناهارخوری استفاده کنید و تا می توانید سلیقه به خرج دهید زیرا این روز روز مادر است.

گردش روز مادر

گردش روز مادر

پیک نیک به سبک مادر 

بهتر است از تمام روز نهایت استفاده را بکنید. بعد از ظهر و قبل رسیدن به وقت شام، او را به یکی از مکان های مورد علاقه اش ببرید. اگر در این زمینه اطلاع کافی ندارید می توانید از چتد روز قبل به طور غیر مستقیم از او در این مورد سوال کنید. مطمئنا همه ما دوست داریم در یک روز خاص جایی باشیم که در آن احساس خوشایندی داریم و انرژی می گیریم.

آخرین سورپرایزهای روز مادر

آلبوم عکس برای روز مادر

آلبوم روز مادر

آلبوم روز مادر

نوبت هدیه مادر

به شما پیشنهاد می کنم هدیه تان هرچیزی که هست، قبل از آن آلبوم عکسی از تمامی لحظات شیرین و خاطره انگیز مادرتان تهیه کنید. با این کار علاوه بر مرور خاطرات شیرین و دوست داشتنی، به او یادآوری می کنید که آن لحظات برای شما هم باارزش و خاص هستند. حتما لازم نیست که هدیه اصلی گران قیمت و پرهزینه باشد. به نظر من از مادرتان بپرسید که در دوران کودکی اش به چه چیزی علاقه داشته اما هیچ گاه نتوانسته آن را به دست بیاورد. همان می تواند تبدیل به یک هدیه خاص شود. بگذارید  در این روز کودک درونشان دوباره بیدار شود و آنچه دلشان می خواهد درخواست کنند. مادر من همیشه عاشق عروسک بوده و من دوست دارم به عنوان هدیه عروسک مورد علاقه اش را تهیه کنم.

مطلب پیشنهادی : هدیه روز مادر، ۵۰ شگفتانه عاشقانه از چیدانه!

تزیین میز شام

شام رمانتیک مادر

مرحله پایانی روز مادر، شام خواهد بود. این کار را به چند صورت می توانید انجام دهید. ممکن است بخواهید باز هم با خانواده دور هم جمع شوید و یا این که پدر و مادرتان را به یک شام دونفره رمانتیک دعوت کنید. حواستان باشد که همه این کارها باید طبق میل و سلیقه مادر انجام شود. 

کلام آخر : مطمئنا شما هم ایده ها و خلاقیت هایی زیباتر و جدیدتر از موارد گفته شده برای مادرتان در نظر دارید. من فقط می خواستم یادآوری کنیم که بهتر است در این روز کارهای جدیدتری انجام دهیم. همان طور که گفتم طبق سلیقه و خواست مادرتان یکی یا همه این برنامه ها را می توانید اجرا کنید. در نهایت هم فراموش نکنید که بگویید : مادرم دوستت دارم.

نویسنده : گلنار صفدریان | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: گلنار صفدریان

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

نشان کردن
  • 875 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 16 اسفند 1396

نمونه کارهای مرتبط
یک روز خاطره انگیز به سبک رویای شما

یک روز خاطره انگیز به سبک رویای شما

یک روز خاطره انگیز به سبک رویای شما

آرزو رحمتی

آینه های دیوارپوش با جدید ترین طرح های روز

آینه های دیوارپوش با جدید ترین طرح های روز

آینه های دیوارپوش با جدید ترین طرح های روز

شیشه آینه ناطقی گلس

نمونه طرح های دکوراسیون روز

نمونه طرح های دکوراسیون روز

نمونه طرح های دکوراسیون روز

دکوراسیون روز

نکات مهم در روز های پایانی کنکور ارشد 96

نکات مهم در روز های پایانی کنکور ارشد 96

نکات مهم در روز های پایانی کنکور ارشد 96

موسسه آموزشی پردیس معماری

نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کد امنیتی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173