تبلیغات
E بازار مبل E رومانته
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

8 مهر 1394

به راحتی شوفاژهای خانه را هواگیری کنید!

تعمیرات منزل: فصل پاییز از راه رسیده و کم کم هوا رو به سرد شدن است و باید از همین الان به فکر تاسیسات گرمایشی خانه باشیم تا اگر نیاز به تعمیرات دارند قبل از این که هوا خیلی سرد شود به انجام آن ها بپردازیم، یکی از این تاسیسات گرمایشی شوفاژها و رادیاتورها هستند که قبل از استفاده از آن ها حتما باید هواگیری شوند این ویدئو جالب به شما نشان می دهد که انجام این کار چقدر آسان است، پس با چیدانه همراه باشید.

به راحتی شوفاژ های خانه را هواگیری کنید.

هواگیری شوفاژ یکی از آسان ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید، این کار می تواند به شما کمک کند تا هزینه های خود را کاهش دهید، برای این که بتوانید این کار را انجام دهید نیاز به :

  • آلن های شوفاژ
  • پیچ گوشتی
  • دستمال
  • ظرف کوچک برای جمع آوری آب هایی مانده در لوله

خواهید داشت. در مرحله اول باید سیستم گرمایشی خود را خاموش کنید و اجازه بدهید شوفاژ ها سرد شوند، امام اگر مدت زیادی از خاموش بودن آن ها می گذرد فقط به خاموش کردن سیستم گرمایشی مرکزی بسنده کنید، بعداز این که این کار را کردید می توانید شیر شوفاژ را با آلن ها ها باز کنید آب اضافی را خارج کنید و سپس دوباره سیستم گرمایشی مرکزی را روشن کنید ، به همین راحتی. می توانید این ویدئو را ببینید و تا بهتر متوجه کارهایی که باید انجام دهید بشوید. 

برای آشنایی بیشتر با دیگر تعمیرات منزل این مطالب را بخوانید: 
ترمیم درزهای کاشی در کمتر از نیم ساعت!
روشی برای تعمیر شیر آب، به سادگی!
تعویض لامپ های هالوژن به سادگی!
چگونه کفپوش های لمینیتی را به آسانی نصب کنیم؟ 

اگر در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان سوالی دارید می توانید آن را در بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه مطرح کنید تا کارشناسان چیدانه به شما کمک کنند. 

در قسمت اهالی فن چیدانه می توانید با شرکت های تاسیساتی و خدماتی آشنا شوید و برای انجام تعمیرات منزل خود به آن ها مراجعه کنید.  

گردآوری شده توسط تحریریه چیدانه 

تبلیغات
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173