۲۶ اسفند ۹۵

اینفوگرافیک: احتمالا زیاد برایتان پیش آمده که بعد از ساعت ها شستشو و درگیر بودن با سنگ دستشویی یا کاشی حمام تان، به آن تمیزی و برق دلخواه تان نرسیده باشید؛ در حالی که یک ترفند ساده مثل استفاده از سرکه میتوانسته شما را از این مخمصه نجات دهد. مثل ترفندهایی که برای نشیمن و پذیرایی تکانی، آشپزخانه تکانی و اتاق خواب تکانی گفتیم، برای تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی نکاتی وجود دارد که با دانستن آن ها مطمئنا زودتر به نتیجه دلخواه خود می رسیم. با این مطلب جذاب و کاربردی کمپین بوی عیدی چیدانه همراه باشید...

تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید!

اگر برای کمک در کارهای خانه تکانی منزل خود به دنبال شرکت های نظافتی معتبر هستید، ما شرکت خدمات نظافتی روشنا را به شما پیشنهاد می دهیم.

برای شرکت در مسابقه بوی عیدی چیدانه از رسم و رسوم، خانه تکانی، خریدهای عید، ترافیک اسفند، سفره هفت سین، شکوفه های بهاری درختان، سفرهایی که می روید یا هر چیزی که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #بوی_عیدی و #چیدانه منتشر کنید یا از طریق دایرکت به صفحه اینستاگرام چیدانه ارسال فرمایید تا از برندگان خوش شانس جوایز شگفت انگیز ما باشید.


تهیه محتوای اینفوگرافیک: تیم تحریریه چیدانه | طراحی و ساخت اینفوگرافیک: تیم گرافیک چیدانه

افزودن دیدگاه جدید

You must have Javascript enabled to use this form.‎